Jest miłość i pasja, są Orły i Złoto

Jest miłość i pasja, są Orły i Złoto


Fizinka
23 września 2014

Sport to ten rodzaj aktywności,  który towarzyszył mi praktycznie od zawsze. Począwszy od podwórkowych gier i zabaw, przez szkolne zajęcia i udziały w zawodach, po trenowanie lekkoatletyki, szermierki czy siatkówki.

I choć lubię różne dyscypliny sportowe, to jednak siatkówkę pokochałam najbardziej – nie bez przyczyny trenowałam ją przez 8 lat!

Z wielkim sentymentem wspominam treningi i pot spływający po tyłku ;-) różne turnieje, letnie i zimowe obozy – to chyba za nimi najbardziej mi tęskno(!) oraz trenera, który bawił, czasem złościł, ale przede wszystkim, stworzył wspaniałą drużynę i doprowadził nas do wielu sukcesów, za co bardzo Mu dziękuję!

Dziś, z różnych względów nie uprawiam już siatkówki wyczynowo, ale moja miłość do niej nie zgasła, wręcz przeciwnie – uwielbiam ją jeszcze bardziej i z wielką pasją kibicuję naszym Orłom.

To właśnie Im chciałam dedykować tych kilka słów i z tego miejsca gorąco pogratulować złotego medalu! Jesteście wielcy i wspaniali – nie tylko za zdobyte Mistrzostwo Świata, ale za całokształt! Kocham Was i nigdy nie przestanę!

Myśląc o Was i Waszych licznych sukcesach, rozpiera mnie duma! I to nie byle jaka, bo porównywalna z tą, która towarzyszy mi od ponad trzech lat, kiedy mój syn zdobywa nowe umiejętności.

Dziękuję Wam za cudowne reprezentowanie naszego kraju i ogrom pozytywnych emocji jakich nam dostarczacie!

Mam nadzieję, że Wasze postacie, osiągnięcia oraz najświeższy i niewątpliwie, największy sukces, będą stanowić wielką motywację dla ówczesnej młodzieży, a także dla ich rodziców (Stop zwolnieniom z WF-u!)!

Po cichu liczę również na to, że mój mały Bąbel zarazi się miłością do siatkówki (póki co, dzielnie ze mną kibicuje) i w przyszłości będę trzymać kciuki, zarówno za Was, jak i Niego! ;-)

 

Z wyrazami wielkiego szacunku, pękająca z dumy – DZIĘKUJĘ Orły! <3

Fizinka i mały Jaś ;-)

Źródło zdjęcia: Piotr Drabik/CC BY

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Dodaj komentarz

Zalogowany jako Fizinka | Wyloguj się
Fizinka
  Subscribe  
Powiadom o
Top W Roli Mamy na Facebooku