Rozwiązanie konkursu „Chodź, opowiem Ci o Japonii…”

Nikt nie jest tak ciekawy świata, jak dzieci. To one chcą odkrywać nowe miejsca i dowiadywać się o nieznanych krajach. Potrzebują więc nas – przewodników, którzy pokażą i opowiedzą o tym co nowe w sposób dla nich zrozumiały.

Pobudzajmy więc w dzieciach otwartość na świat i chęć jego odkrywania. Dzięki nam mają szansę już w najmłodszych latach zrozumieć, że ludzie mogą inaczej wyglądać, mówić innym językiem, jeść inne potrawy…

Dziękujemy Wam za nadesłanie wielu prac konkursowych. Mamy nadzieję, że konkurs zainspirował Was by rzeczywiście przybliżyć dzieciom Japonię. Zachęcamy by na Waszych opowieściach się nie skończyło – nie tylko rozmawiajcie, ale i przedstawiajcie zdjęcia Japonii, pokazujcie japońskie przedmioty, których w Polsce nie brakuje,  przygotowujcie dzieciom bento, zademonstrujcie jedzenie pałeczkami, bawcie się w składanie orgiami.

Wiele pięknych ozdób i rekwizytów prosto z Japonii znajdziecie w sklepie Zanshin. Natomiast dzieci piątki finalistów już za kilka dni będzie mogły zobaczyć i pobawić się oryginalnymi japońskimi gumkami.

Laureatami konkursu „Chodź, opowiem Ci o Japonii” zostali:

Kamila Kamińska –kotki maneki neko  (6 szt w zestawie)
Joanna Pawlińska –laleczki kokeshi (6 sztuk w zestawie)
Karolina Sachaj –pojazdy (5 sztuk w zestawie)
Dominika-Piotrek Dróbka –policja (3 sztuki w zestawie)
Kasia Wojtek Otłowscy –japońskie zabawki (3 sztuki w zestawie)

Serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie a Sponsorowi – sklepowi Zanshin za nagrody.

Zwycięzców prosimy o kontakt w ciągu 7 dni (czyli do 19.07.2013) na adres redakcja@wrolimamy.pl. Otrzymanie wiadomości zostanie potwierdzone mailem. W przypadku braku zgłoszenia się w wyznaczonym terminie Laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na osobę kolejną wg ocen Jury.

Dane niezbędne do realizacji nagrody zostaną przekazane Sponsorowi. Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

5
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close