Rozwiązanie konkursu fotograficznego – Zabawa – NIE MOŻE być nudna!

Zabawa nie może być nudna!!! Dziękujemy Wam za udowodnienie prawdziwości tej tezy! Nadesłaliście mnóstwo zdjęć konkursowych i postawiliście nas przed nie lada wyzwaniem! Mimo panującej wokół chłodnej jesiennej aury, na obradach jury konkursowego wrzało.

Na konkurs wpłynęło aż 137 zdjęć! Nie spodziewałyśmy się, że aż tyle osób weźmie udział w zabawie. Z racji tak dużej ilości zgłoszeń postanowiłyśmy wyjątkowo skrupulatnie podejść do oceny. Każda z nas oceniła wszystkie zdjęcia biorąc pod uwagę 4 kryteria. Było to zadanie bardzo czasochłonne i wymagające dużego skupienia i zaangażowania. Pracowałyśmy jak mróweczki – a wybór był naprawdę bardzo trudny. Bardzo cieszy nas fakt, że zarówno nasi czytelnicy jak i ich dzieci są tak kreatywne i twórcze w organizowaniu sobie zabaw. Deszcze i śniegi nie będą straszne i na pewno w Waszych domach nie powieje nudą.

Jednak ciężka praca się opłaca, więc z największą radością gratulujemy zwycięzcom naszego konkursu. Chciałybyśmy móc przyznać znacznie więcej nagród, bo Wasza pomysłowość na nie zasługuje, jak wiadomo możemy przyznać trzy. Żeby nie trzymać Was już dłużej w niepewności… zabawki trafią do…

Agnieszka KosiorPlayskool Skuter

Marzena WysockaChuck Warkocząca Gaduła

Anna Maria OparowiczPlayskool Piłeczkowy Słoń Elefun

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! A zwycięzców prosimy o przesłanie na nasz adres redakcja@wrolimamy.pl danych adresowych niezbędnych do wysłania nagród.

Ale! To nie jest nasze ostatnie słowo :) Już niedługo będzie kolejna okazja, aby zawalczyć o te piękne nagrody! Redakcja bloga składa się z kreatywnych mam, które wymyśliły zupełnie inne zasady drugiej edycji konkursu i będziecie mogli wykazać się odmiennymi – niż w pierwszej edycji – umiejętnościami. Śledźcie uważnie naszego bloga:)

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

9
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Patrycja ZychataliBlackrosaFizinkaAgnieszka Jelinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hanna Szczygieł
Gość
Hanna Szczygieł

Serdecznie gratuluję Zwycięzcom!

Jagoda Polak-Wątor
Gość

ja również gratuluje zwycięzcom współczuje jury które miało ciężkie zadanie :) może nam uda się w następnym konkursie :) pozdrawiamy ciepło

Magda Kupis
Gość

och tak! to było bardzo trudne- spośród tylu zdjęć wybrać tylko 3 :D

Gratuluję serdecznie zwycięzcom, pozostałych zachęcam do udziału w aktualnym konkursie https://wrolimamy.pl/2011/11/24/konkurs-plastyczny-wygraj-wlasnego-bohatera/

Agnieszka Jelinek
Gość

gratuluje Zwycięzcom !!!

Fizinka
Gość
Fizinka

GRATULACJE!!!!!!!!! :)

Blackrosa
Gość
Blackrosa

Aniu gratuluje czulam ze wygrasz. szkoda, ze nasze zdjecie sie nie spodobalo :(

Hanna Szczygieł
Gość
Hanna Szczygieł

Dlaczego od razu się nie spodobało? Droga Blackrosa, wybór był naprawdę bardzo trudny, a pięknych zdjęć bardzo bardzo dużo! Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w następnym konkursie- może tym razem bardziej się poszczęści!

atali
Gość
atali

Gratuluję zwycięzcom!!!!

Patrycja Zych
Gość

gratulacje :)

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close