Rozwiązanie konkursu „Mały człowiek w wielkim świecie”

Wszystko już wyprane, rozwieszone i wyprasowane. Dom posprzątany, braciszek zaopiekowany, trawnik skoszony. Można teraz usiąść do komputera i popracować, oczywiście popijając herbatkę z lalkami… To nic, że „na niby”!

Oceniając Wasze prace musiałyśmy bardzo często używać słowa „WOW!”. Dziękujemy Wam za liczne i przepiękne zgłoszenia! Dziękujemy Wam, że znów udowodniliście, jak można się świetnie razem bawić i uczyć, jak pokazać dziecku świat i wyposażyć je w cenne życiowe umiejętności! Serdecznie dziękujemy Sponsorowi zabawy – Kidsplanet24, dzięki któremu mogliśmy się fantastycznie bawić! Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy już czują się „wygranymi”, ponieważ wspólnie spędzony z dzieckiem czas to największa nagroda dla dzieci i rodziców.

Nie będziemy Was już dłużej trzymać w  niepewności i z szerokim uśmiechem obwieszczamy, że:

Kosz piknikowy, będzie umilał odpoczynek po wspólnym „praniu” pani Agnieszce Kosior i jej rodzinie.

213 Picnic RGB

Po udanych żniwach na zasłużoną wycieczkę w kosmos Statkiem kosmicznym uda się pani Ilona Torchalska i jej pracowity bobas.

215 spaceship RGB

W Zamku księżniczki będzie można zjeść rybkę złowioną własnoręcznie przez panią Karolinę Kobus i jej dzielną młodą wędkarkę.

207 Castle green RGB

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o kontakt w ciągu 7 dni (czyli do 11.09.2013) na adres h.szczygiel@wrolimamy.pl Otrzymanie danych zostanie potwierdzone wysłaniem maila do zwycięzcy. W przypadku braku zgłoszenia się w wyznaczonym terminie Laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na osobę kolejną wg ocen Jury.

Dane do wysyłki zostaną przekazane Sponsorowi po przesłaniu ich przez wszystkich laureatów. Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

9
Dodaj komentarz

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close