Rozwiązanie konkursu „Mamy łączmy się”

Mamą być to brzmi dumnie. Aby nie być mamą samotną wśród ludzi warto wstąpić do klubu Mama i Ja. Tak, jesteśmy tego pewne, byłyście bardzo przekonujące. Dzięki Waszym odpowiedziom, wiemy czego spodziewać się wstępując do klubu, jakie przywileje i przyjemności na nas czekają. Wiemy, że szczęśliwa mama, to ta, która ma obok siebie inne mamy, z którymi może dzielić się radościami i troskami macierzyństwa.

Z przyjemnością czytałyśmy Wasze odpowiedzi, nie raz nie dwa na naszych ustach gościły uśmiechy. Cieszymy się, że jesteście mamami, które wiedzą, że nie warto zamykać się w czterech ścianach. A gdy ciężko się poza te ściany wydostać zawsze pozostaje internet ;)

Najbardziej przekonujące naszym zdaniem były:

  1. Weronika Kurpiewska
  2. Anna Śniosek
  3. Aleksandra Filipowska

i to te mamy dostaną nagrody ufundowane przez Klub Mama i Ja.

Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie a sponsorowi za wspaniałe nagrody.

Zwycięzców prosimy o kontakt w ciągu 7 dni (czyli do 22.08.2013) na adres a.kolaczek@wrolimamy.pl Otrzymanie danych zostanie potwierdzone wysłaniem maila do zwycięzcy. W przypadku braku zgłoszenia się w wyznaczonym terminie Laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na osobę kolejną wg ocen Jury.

Dane do wysyłki zostaną przekazane Sponsorowi po przesłaniu ich przez wszystkich laureatów.

Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora po 26.08.2013r.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close