Rozwiązanie konkursu „Wyginam śmiało ciało”

Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać – śpiewał przed laty Piotr Fronczewski i jak najbardziej miał rację! Nikt nie zaprzeczy, że ruch to najlepsza forma wypoczynku i najtańszy kosmetyk :) Po fotkach które nam nadesłaliście widać, że i Wasze dzieci o tym wiedzą. Cieszymy się, że wyrabiacie w nich dobre nawyki i już od pierwszych dni życia nie pozwalacie zapominać o codziennej dawce gimnastyki.

Chętnie nagrodzilibyśmy wszystkich uczestników konkursu, ale niestety, nie mamy takiej możliwości, więc z bólem serca ale i z radością nagradzamy tylko albo aż pięć osób, a są to:

 

1 Monika Sadzikowska

2 Kamila Ślepko

3 Joanna Pawlińska

4 Hanna Danielewicz

5 Jagoda Stelmaszek

 

Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie a Sponsorowi za wspaniałe nagrody.

Zwycięzców prosimy o kontakt w ciągu 7 dni (czyli do 13.05.2013) na adres a.kolaczek@wrolimamy.pl Otrzymanie danych zostanie potwierdzone wysłaniem maila do zwycięzcy. W przypadku braku zgłoszenia się w wyznaczonym terminie Laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na osobę kolejną wg ocen Jury.

 

Dane do wysyłki zostaną przekazane Sponsorowi po przesłaniu ich przez wszystkich laureatów.

Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

 

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close