Test zabawki – Hasbro Playskool skuter 31937

Dzięki uprzejmości firmy Hasbro jako kolejna mama wraz ze swoim synkiem bawiliśmy się i testowaliśmy następną zabawkę, którą nasi czytelnicy będą mogli wygrać w konkursie. Serdecznie dziś zapraszamy do zapoznania się z recenzją skutera.

Wykonanie zabawki

Skuter jest zabawką która z pewnością spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Części składowe skuterka są duże i nie posiadają kantów, nie ma więc możliwości połknięcia jakiegokolwiek elemetu czy też skaleczenia się przez malucha. Wygodna zabawka została wykonana z wysokiej jakości plastiku, z dobrze przytwierdzonymi elementami, co sprawia, że jej wytrzymałość daje poczucie bezpieczeństwa podczas zabawy. Złożenie zabawki nie powoduje trudności, trzeba mieć jedynie więcej siły, albo mężczyznę pod ręką, aby wcisnąć koła na ośki, ale akurat to daje gwarancje, że koła nie „uciekną” gdzieś podczas jazdy malucha.
Wymagane są również 2 baterie AA, załączone do opakowania, które są konieczne do włączenia dźwięków płynących podczas zabawy.

Wygląd

Kolorowa, i wydająca zabawne dźwięki przy skakaniu na siodełko, pod którym znajduje się nadmuchiwana piłka amortyzująca pupę malucha. Kierownicę skuterka ożywia obracającą się wokół niej małpka, wprawiana w ruch poprzez jej popchnięcie.

Funkcjonalność

Zabawka pomyślana została nie tylko jako sprzęt do jazdy poprzez odpychanie się nóżkami od podłogi, ale także jako swego rodzaju pchacz.

Maluch skacząc po skuterku słyszy melodię, oraz okręca wedle uznania małpkę przytwierdzoną do kierownicy. Dźwięki są różnorodne, ale nie piskliwe, co z pewnością jest korzystne nie tylko dla uszu dziecka, ale również nerwów rodzica. A gdyby jednak którakolwiek ze stron zapragnęłaby ciszy, istnienie możliwość wyłączenia dźwięku, i kontynuacja zabawy.

Małpka często zajmuje mojego synka, gdy skończy on ciągnięcie zabawki za sobą (wcale nie tak łatwo przekonać Bartka, żeby odpychał się nóżkami od podłoża). Z zamiłowaniem ciągnie lub pcha skuter przed sobą, przy każdym „przystanku” naciskając rączkami siedzenie i słuchając dźwięków.

Krótkim podsumowaniem, skuter jest zabawką, która zawojowała rączki mojego dziecka, ja sama kupiłabym ją w prezencie innemu dziecku, bo z pewnością sprawi każdemu maluchowi dużą frajdę.

Dla kogo?

Według informacji producenta, zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna Cekiera
9 lat temu

Wygląda na dobrze wykonaną.Plusem są ładne kolory. A czy ta piłka pod siedzeniem ugina się i działa jak amortyzator? Pytam, bo pierwszy raz widzę tę zabawkę i mnie zaciekawiła

Marysia
Marysia
9 lat temu
Reply to  Anna Cekiera

Tak, ugina się w zależności, jak bardzo rodzic ją napompuje :)

Marysia
Marysia
9 lat temu

Hej Mamusie:) czyżby tylko nasze dzieci bawiły się podobnymi zabawkami ;?

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
9 lat temu

Piłka wkradla się w moje serce- więc jeśli produkują większe egzemplarze to może i ja się skuszę :)

Marysia
Marysia
9 lat temu

W sekrecie zdradzę, że testowałam ją osobiście, i nic złego się nie stało ;)

Sylwia
Sylwia
9 lat temu

Marysiu powiedz czy koła bardzo ślizgają się na panelach, czy raczej wolne maja obroty i prowadzący zabawkę maluch (jako pchacz) nie wywróci się?

Marysia
Marysia
9 lat temu

Nie ma możliwości wywrotki, bo koła są szeroko rozstawione. Nie zauważyłam również żeby ślizgały się po podłodze, a mały ciągał i pchał skuter chyba w każdej możliwej kombinacji :)

Acekiera
Acekiera
9 lat temu

A czy dźwięki bardzo dają „czadu” :))) czy jest regulacja głosności?

Marysia
Marysia
9 lat temu
Reply to  Acekiera

dźwięki są donośne, ale nie hałaśliwe i piskliwe, melodie – o ile można tak powiedzieć- wpadają w ucho i nawet mi zdarza się je nucić:) ! nie ma regulacji, jest tylko włącznik/wyłącznik.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close