O nas

Jesteśmy w różnym wieku, każda z nas pracuje w innym zawodzie, mamy odmienne doświadczenie życiowe i specyficzne podejście do życia. Różnimy się też typem urody, figurą, fryzurą i jeszcze wieloma innymi cechami…

To co nas łączy to rola, jaką gramy od pewnego czasu – rola mamy.

Wiąże nas także chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami, opisując uroki i trudy macierzyństwa. Dlatego też tworzymy blog poświęcony różnym aspektom bycia mamą.

Będzie nam miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie w komentarzach do naszych wpisów. Jako właścicielki bloga rezerwujemy sobie prawo do usuwania komentarzy wulgarnych lub nie odnoszących się do postu. Jeśli masz odmienne zdanie i chcesz to napisać – świetnie, ale zrób to grzecznie.
Zapraszamy do komentowania, wspólnych rozmów, do zabawy, do zaprzyjaźniania się!


Piszecie o nas:

Uwielbiam wpisy na blogu w roli mamy. I te poważne i te dowcipne. Czasami mam wrażenie, że siedzicie gdzieś u mnie w kąciku w mieszkaniu i obserwujecie co się tu dzieje, a potem to opisujecie  Pierwszy raz takie wrażenie miałam na początku mojej przygody z macierzyństwem i z Waszym blogiem.

Marta J.

Może Was zaskoczę, że ja, facet udziela się tu, jednak musiałem …. Moja żona to wspaniała kobieta! Urodziła mi szóstkę wspaniałych dzieci. I wiecie ? Czytając bloga W roli mamy razem spędzamy miło czas, śmiejemy się i dowiadujemy nowych rzeczy.

Adam K.

Muszę przyznać że blog W roli mamy towarzyszy mi w codziennej wędrówce bycia mamą a zarazem szczęśliwą kobietą! Każdy artykuł czytam z zapartym tchem, niejednokrotnie wiele się dowiaduję a w efekcie kończąc czytanie czuję, że pomogło mi to zyskać nową wiedzę, zrelaksować się bądź uśmiać do łez… To dla mnie ważne, zwłaszcza że jako mam NIERAZ mam tylko 5 minut dla siebie i to czasem nie bardzo. Lubię popijać już zimną kawę i czytać nowości na blogu.

Edyta W.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close