Współpraca

Interesuje Cię współpraca z W Roli Mamy? Dobrze trafiłeś!

Blog Roli Mamy daje możliwość promocji marki i produktu w oparciu o nasze pomysły i opinie. Nasi czytelnicy to lojalna i dobrze stargetowana grupa odbiorców. Współpracując z nami dotrzesz ze swoją ofertą do rodziców, a w szczególności do obecnych lub przyszłych mam. Charakteryzujemy się stabilnym i proporcjonalnie przyspieszającym wzrostem oglądalności strony oraz stale rosnącą liczbą czytelników.

Jesteśmy otwarte na ciekawe, niestandardowe formy współpracy, które pasują do profilu bloga i naszego stylu życia.

  • Masz pomysł na fajną kampanię? Napisz maila, a my dorzucimy od siebie jeszcze kilka propozycji.
  • Nie wiesz, która forma reklamy przyniesie Ci najwięcej profitów – doradzimy! W końcu znamy najlepiej naszych czytelników.

Każda kampania wyceniana jest indywidualnie w zależności od zakresu prac i przewidzianych aktywności.

Wystawiamy fakturę VAT.

Miesięczne statystyki bloga:

  • Ponad 84 tyś użytkowników miesięcznie

  • Ponad 210 tyś odsłon miesięcznie

  • Mamy przeglądają ponad 3.5 strony w trakcie wizyty

  • 73% odbiorców jest w wieku 25-44 lata

Formy współpracy:

Konkurs
Konkursy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników. Lubimy przygotowywać kreatywne zadania konkursowe dopasowane zarówno do produktu, marki,  jak i czytelników bloga.

Nasze konkursy

Wpis sponsorowany
Ważne jest dla nas by wpis sponsorowany był zgodny z szeroko rozumianą tematyką bloga. Tekst zostanie napisany przez jedną z nas, po wcześniejszym zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami. Pod wpisem zawsze zamieszczamy informację: Wpis jest elementem współpracy z firmą (nazwa firmy).

Nasze wpisy sponsorowane

Posty sponsorowane na Facebooku
Jeśli chcesz pochwalić się ciekawymi treściami, intrygującymi tekstami lub dobrej jakości produktami – możemy wspomnieć o tym na naszym profilu na Facebooku.

Testy/Recenzje
Recenzja produktu jest rzetelnie i szczegółowo napisana przez jedną z nas. Opisujemy wyłącznie produkty sprawdzone przez nas osobiście, a tym samym wyróżnione wśród anonimowych opisów – dostępnych w wirtualnym świecie! Jako mamy – konsumentki doskonale rozumiemy potrzeby naszych odbiorców i zdobyłyśmy zaufanie naszych czytelników.

Nasze recenzje

Wpisy reklamowe
Wpis reklamowy jest przygotowywany przez agencję reklamową lub klienta. Treść powinna wpisywać się w tematykę bloga i zastrzegamy sobie prawo jej akceptacji.  Wpis reklamowy jest umieszczany na blogu w kategorii „Pod lupą i na tapecie”, a w rubryce „Autor” jest  podpis: wpis reklamowy.

Patronat
Masz ciekawy pomysł na wydarzenie czy akcję – na to też znajdzie się u nas miejsce. Patronatem możemy objąć wydarzenie, promocję książki, akcję charytatywną, lokalne inicjatywy – wszelkie projekty dla rodziców i dzieci.

Nasze patronaty

Relacja
Chcesz zaprezentować ciekawy event, warsztaty, usługę? Zaproś jedną z nas, a zamieścimy na blogu relację, przygotujemy materiał fotograficzny i przybliżymy wydarzenie czytelnikom.

Wybrane marki z którymi współpracowaliśmy:

Zapraszamy do kontaktu!

redakcja@wrolimamy.pl

 

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close