Rozwiązanie konkursu „Dzieci lubią pociągi”

– Maaamoooo, zbudujemy Stacyjkowo?

Takie pytanie w ustach mojego dziecka to nic innego, jak zaproszenie do fantastycznej zabawy. Sprzątamy pokój, usuwamy na bok wszystkie przeszkadzajki i budujemy wielkie drewniane torowisko z mnóstwem tuneli i rozjazdów. Duśka kocha pociągi. A ten konkurs pozwolił nam zobaczyć, że Wasze dzieci też! Nie zabrakło niczego, wspólnej zabawy, przygód, modeli kolejek, własnoręcznie (lub z pomocą) robionych wagonów, fantastyczne!

A nagrody tylko trzy… Życie jest zdecydowanie niesprawiedliwe. No bo jak z tak fantastycznych prac wybrać trzy najlepsze, skoro każda ma w sobie coś niepowtarzalnego?

Lekko nie było, ale mus to mus, nie ma zmiłuj.

Żeby już mieć to za sobą ogłaszamy, że:

DVD Tomek i przyjaciele – Opowieść o Odwadze oraz 200 punktów do wykorzystania na Strefie Bajek za zajęcie pierwszego miejsca otrzymuje:

Elżbieta Świtulska

DVD Tomek i przyjaciele – Tajemnica Zaginionej Korony oraz 200 punktów do wykorzystania na Strefie Bajek za zajęcie drugiego miejsca otrzymuje:

Ewelina Gancarz

DVD Tomek i przyjaciele – Przygoda na Wyspie Mgieł oraz 200 punktów do wykorzystania na Strefie Bajek za zajęcie trzeciego miejsca otrzymuje:

Agnieszka Kosior

Laureatów prosimy o kontakt w ciągu 7 dni ( słownie: SIEDMIU) czyli do 22.10.2014 na adres a.kolaczek@wrolimamy.pl. Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu i telefonu dla kuriera.

Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości w ciągu dwudziestu czterech godzin  – jeżeli nie otrzymałaś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu Laureat traci prawo do odbioru nagrody, w takiej sytuacji przechodzi ona na kolejną osobę zgodnie z ocenami Jury.

Nagrody zostaną wysłane w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki od wszystkich laureatów.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close