Rozwiązanie konkursu Mistrz Getriko

Nie było łatwo wybrać z pośród nadesłanych prac ten najbardziej trójkątny świat. Jesteśmy pełni podziwu dla wyobraźni waszych dzieci, a także umiejętności. Mamy nadzieję, że czas na skonstruowanie trójkątnego zadania sprawił Wam wszystkim radość i zachęcił do spędzania razem wspólnych chwil.

Razem z Autorem gry Mistrz Getriko mamy przyjemność ogłosić, że konkurs “Świat trójkątów” wygrywają:

Główną Nagrodę – Grę Mistrz Getriko otrzymuje:

Joanna Drewnowska

Joanna Drewnowska

 

Nagrody pocieszenia otrzymują:

Anastazja Stąpor

Anastazja Stąpor - 7letni Wiktor

Beata Pisera

Beata Pisera

Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie, a Sponsorowi za wspaniałą nagrodę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Sponsora www.dzieciecafizyka.pl, gdzie znajdziecie pomysły na nietuzinkowe eksperymenty. Znajdziecie go także na MamaDu.pl

Zwyciężczynie prosimy o kontakt w ciągu 7 dni (czyli do 27.09.2014) na adres a.jelinek@wrolimamy.pl. Otrzymanie danych zostanie potwierdzone wysłaniem maila do zwycięzcy. W przypadku braku zgłoszenia się w wyznaczonym terminie Laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na osobę kolejną wg ocen Sponsora.

Dane do wysyłki zostaną przekazane Sponsorowi po przesłaniu ich przez laureatów.Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

 

 

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara Heppa-Chudy
9 lat temu

Gratuluję!

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close