25 kwietnia 2012

Biblijne wycieczki Zuzi Owieczki – Tomasz Kruczek

„ Biblijne wycieczki Zuzi owieczki”

Autor: Tomasz Kruczek

Ilustracje: Magdalena Bloch
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio

Rok wydania: 2008

Format: 16 x 19 cm

Okładka: twarda. szyta. folia mat, lakier punktowy z brokatem, otwory w okładce

Ilość stron: 160

Cena sugerowana: ok. 39 zł

 

Wieża Babel, ucieczka z Egiptu, narodzenie Dzieciątka – czy Wam też zdarzyło się nieraz główkować nad tym,  jak to wszystko wytłumaczyć maluchom?

Na szczęście z odsieczą przychodzą „Biblijne wycieczki Zuzi Owieczki” Oficyny Wydawniczej VOCATIO.

Ta książeczka to strzał w dziesiątkę dla wszystkich rodziców,  którzy chcą sobie ułatwić i umilić wprowadzanie swoich pociech w świat biblijnych opowieści!

Książeczka zawiera wszystkie najważniejsze przypowieści, zarówno Starego jak i Nowego Testamentu, które przedstawione są w formie łatwo przystępnych rymowanych wierszyków i z pewnością zaciekawią każde dziecko. Idealnie sprawdza się także w roli bajki na dobranoc.  Każda opowieść to maksymalnie dwustronicowy wiersz,  dzięki czemu nie jest za długi, nawet dla największych „wiercipiętów”.  Znajdziemy tu np. historię o Abrahamie, Adamie i Ewie, Arce Noego, Narodzeniu Jezusa, a także o Ukrzyżowaniu i Zmartwychwstaniu. Nawet trudne do zrozumienia przez dzieci tematy są przedstawione w bardzo łatwy i przyjazny sposób.

Nieoceniona pomoc dla rodziców, a także doskonały pomysł na prezent dla wszystkich milusińskich – dodatkowo przewidziano w książeczce miejsce na wpisanie krótkiej dedykacji.

Polecamy do wieczornego czytania „do podusi” i nie tylko. Duży plus za kolorową szatę graficzną, ładne ilustracje i twardą okładkę! Owieczka Zuzia z pewnością wzbudzi sympatię każdego malucha.

Marta

Serdecznie dziękujemy Oficynie Wydawniczej Vocatio za przekazanie egzemplarza recenzenckiego książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close