26 kwietnia 2012

Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń-Isabelle Chauvet

„Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń”
Wydawnictwo: Jedność
Rok wydania: 2011
Ilustracje: Isabelle Chauvet
Format: 290 x 320 mm
Cena sugerowana: 76,00 zł

Album zawiera:

  • usuwalne naklejki na różne powierzchnie,
  • minipostery i pocztówki,
  • wykrojniki literek i dekorów
  • ozdobną taśmę i ramkę na zdjęcia
  • zawieszki i etykiety
  • szablony,

Album Deco Kid służy do udekorowania dziecięcego pokoju. Skierowany jest do rodziców, którzy za niewielkie pieniądze chcą stworzyć Pokój Marzeń. Książka składa się z 4 rozdziałów i postera (wewnętrzna strona okładki to jeden z motywów dekoracyjnych – 2 urocze króliczki). Każdy z nich opatrzony jest instrukcją użycia konkretnych elementów. Cały album wykonany jest z wysokiej jakości papieru i zawiera razem 35 usuwalnych naklejek na ścianę, 192 ozdobne wycinanki, 200 dekoracyjnych elementów.

Pierwszy rozdział „Wesołe roślinki” zawiera dekoracje ścian, drzwi i mebli w motywach roślinnych, ptaszków, gąsienic i mrówek, oprócz nich znajdziemy również ozdobną taśmę, która w uroczy sposób pokaże jak szybko dorasta wasz maluch i ramkę na zdjęcia. Kolejny „Kolorowe szablony” posiada 6 rodzajów szablonów malarskich wielokrotnego użycia (farbą malarską)  oraz naklejki z rysunkami wszystkiego co pełza, fruwa, kica i rośnie (gąsieniczki, motylki, kwiatki, króliczki czy ważki).

Rozdział „Z głową w chmurach” pozwala na wykonanie wirującej karuzeli (np. nad łóżeczko) czy subtelnej girlandy (np. na okno).

Ostatni „Zwierzątka mówią” składa się z dwustronnych kolorowych literek, pozwalających na układanie dowolnych wyrazów, zawieszek na klamki z zabawnymi napisami, kolorowych wykrojników do utworzenia girlandy na której można zapisać pieszczotliwe słowa. Dodatkowo ostatni rozdział zawiera również śmieszne ślimaczki będące ozdobą uchwytów mebli i małe etykiety na szufladki, które znacznie ułatwią organizację w pokoju.

Uważam, że Album Deco Kid jest świetnym rozwiązaniem na tanie i piękne udekorowanie dziecięcego pokoju. Duża ilość szablonów i kolorowych, dekoracyjnych motywów jest wielkim atutem. Trochę wyobraźni, deko talentu i bajecznie kolorowy pokój gotowy!

Jestem zachwycona i zachęcam do zakupienia tego albumu, by stworzyć niepowtarzalny i kolorowy pokój dla Waszego dziecka.

Sylwia

Serdecznie dziękujemy sklepowi internetowemu Merlin.pl za przekazanie

egzemplarza recenzenckiego książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close