26 kwietnia 2012

Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń-Isabelle Chauvet

„Deco Kid. Dziecięcy pokój marzeń”
Wydawnictwo: Jedność
Rok wydania: 2011
Ilustracje: Isabelle Chauvet
Format: 290 x 320 mm
Cena sugerowana: 76,00 zł

Album zawiera:

  • usuwalne naklejki na różne powierzchnie,
  • minipostery i pocztówki,
  • wykrojniki literek i dekorów
  • ozdobną taśmę i ramkę na zdjęcia
  • zawieszki i etykiety
  • szablony,

Album Deco Kid służy do udekorowania dziecięcego pokoju. Skierowany jest do rodziców, którzy za niewielkie pieniądze chcą stworzyć Pokój Marzeń. Książka składa się z 4 rozdziałów i postera (wewnętrzna strona okładki to jeden z motywów dekoracyjnych – 2 urocze króliczki). Każdy z nich opatrzony jest instrukcją użycia konkretnych elementów. Cały album wykonany jest z wysokiej jakości papieru i zawiera razem 35 usuwalnych naklejek na ścianę, 192 ozdobne wycinanki, 200 dekoracyjnych elementów.

Pierwszy rozdział „Wesołe roślinki” zawiera dekoracje ścian, drzwi i mebli w motywach roślinnych, ptaszków, gąsienic i mrówek, oprócz nich znajdziemy również ozdobną taśmę, która w uroczy sposób pokaże jak szybko dorasta wasz maluch i ramkę na zdjęcia. Kolejny „Kolorowe szablony” posiada 6 rodzajów szablonów malarskich wielokrotnego użycia (farbą malarską)  oraz naklejki z rysunkami wszystkiego co pełza, fruwa, kica i rośnie (gąsieniczki, motylki, kwiatki, króliczki czy ważki).

Rozdział „Z głową w chmurach” pozwala na wykonanie wirującej karuzeli (np. nad łóżeczko) czy subtelnej girlandy (np. na okno).

Ostatni „Zwierzątka mówią” składa się z dwustronnych kolorowych literek, pozwalających na układanie dowolnych wyrazów, zawieszek na klamki z zabawnymi napisami, kolorowych wykrojników do utworzenia girlandy na której można zapisać pieszczotliwe słowa. Dodatkowo ostatni rozdział zawiera również śmieszne ślimaczki będące ozdobą uchwytów mebli i małe etykiety na szufladki, które znacznie ułatwią organizację w pokoju.

Uważam, że Album Deco Kid jest świetnym rozwiązaniem na tanie i piękne udekorowanie dziecięcego pokoju. Duża ilość szablonów i kolorowych, dekoracyjnych motywów jest wielkim atutem. Trochę wyobraźni, deko talentu i bajecznie kolorowy pokój gotowy!

Jestem zachwycona i zachęcam do zakupienia tego albumu, by stworzyć niepowtarzalny i kolorowy pokój dla Waszego dziecka.

Sylwia

Serdecznie dziękujemy sklepowi internetowemu Merlin.pl za przekazanie

egzemplarza recenzenckiego książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close