13 listopada 2020

Disney Księżniczka. Biblioteka bajek

Tytuł: Disney Księżniczka. Biblioteka bajek
Autorzy: zbiorowe opracowanie
Liczba stron: 304 strony
Wydawnictwo: HarperCollins

Disney Księżniczka. Biblioteka Bajek to kolejna pięknie wydana pozycja dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Szczególnie sprawdzi się jako wieczorna lektura tuż przed snem. Zapewniam, że nie będzie jej łatwo odłożyć po przeczytaniu choć jednej historii.

biblioteka bajek

Na trzystu czterech stronach HarperCollins zmieściło aż osiemnaście iście królewskich opowiadań o znanych nam księżniczkach Disneya. Księżniczki to temat, który zawsze będzie chodliwy wśród dziewczynek, ponieważ bardzo przeżywają losy swoich ulubionych bohaterek. Nasza prawie sześcioletnia córka, po fazie na Annę i Elsę, pokochała Roszpunkę i to historii z jej udziałem najczęściej chce słuchać. Ponadto znajdziemy opowiadania o Dżamilii, Vaianie, Mulan, Belli, Meridzie Walecznej, Pocahontas, Kopciuszku, Arielce oraz Królewnie Śnieżce.

biblioteka bajek

Na bohaterki czeka wiele przygód pełnych trudności i niespodzianek. To opowieści o przyjaźni, odwadze, kierowaniu się sercem i rozumem. Bezinteresownemu niesieniu pomocy osobom w potrzebie, jak również to, że przyjaciele, rodzina powinni być dla nas najważniejsi.

Historyjki spisane w tej książce są przepięknie zilustrowane, nie można oderwać wzroku od grafiki, a treść jest napisana prostym bajkowym językiem, który poruszy nie tylko serca dzieci, ale i dorosłych.

biblioteka bajek

Disney Księżniczka. Biblioteka Bajek może być cudnym prezentem nie tylko dla fanki disnejowskich bajek, ale także dla całej rodziny.

Dziękuję Wydawnictwu HarperCollins za przekazanie egzemplarza recenzenckiego książki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close