22 listopada 2020

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

Tytuł: Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania
Autor: zbiorowe opracowanie
Seria:Minecraft
Wydawnictwo: Egmont

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania to gratka nie tylko dla początkujących fanów gry Minecraft, ale także dla wprawionych graczy. W zestawie znajdziecie dwa poradniki, szkicownik, plakat oraz zawieszkę na drzwi.

Pierwszy mini poradnik ukazuje przed graczem porady i wskazówki, jak wybudować park rozrywki. Praktyczne rady prowadzą czytelnika krok po kroku. Jeśli dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z grą Minecraft, to może być dla niego bardzo pomocny i wyjaśniający wiele zawiłości.

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

W zestawie znajdziecie również poradnik jak zbudować krainę zombie. Tutaj kreatywność młodego gracza jest nieoceniona, a ograniczać może go jedynie jego wyobraźnia. W tej małej książeczce znajdziecie mnóstwo podpowiedzi, wiedzy i inspiracji. 

W Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania odnajdziecie dwa, a nawet trzy akcesoria. Do pakietu dołączony jest plakat, który zapewne znajdzie miejsce w pokoju młodocianego fana. Zawieszka na drzwi, która przy zdalnej nauce zyskała nowe życie. To wszystko znajdujes ię w dużympomarańczowym pudełku. Ku mojemu zaskoczeniu, to właśnie to pudełko okazało się największym hitem.

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

Ostatnim elementem zestawu jest szkicownik, który zachęci dzieciaki do przeniesienia swoich fantastycznych wizji na papier. Podejrzewam, że całość przypadnie do gustu fanom gry Minecraft.

Dziękuję Wydawnictwu Egmont za przekazanie egzemplarza recenzenckiego zestawu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close