8 września 2020

Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów – Milton Stephanie

Tytuł: Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów
Autor: Milton Stephanie
Ilustrator: Ryan Marsh
Tłumacz: Anna Hikiert
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: twarda
Liczba stron: 93
Rok wydania: 2020

Fenomen gry Minecraft nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, a prawdziwego rozpędu nabrała, gdy studio Mojang (twórca gry) zostało kupione przez koncern Microsoft.

W ofercie wydawnictwa Egmont dostępne są jedyne na rynku polskim oficjalne poradniki i książki dla graczy, na licencji studia Mojang, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dziś chciałabym zaprezentować wam najnowszy z nich Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Jest to szczegółowo rozpisany przewodnik dla graczy zaczynających przygodę z Dungeons. To nowa przygodowa gra akcji osadzona w zbudowanym z bloków świecie Minecrafta. Gracz musi przedrzeć się przez hordy wrogów i  walczyć z zupełnie nowymi, absolutnie paskudnymi mobami na różnorodnych poziomach wypełnionych akcją oraz skarbami, aby pokonać ArchIllagera!

Dzięki wiedzy zawartej w podręczniku fani gry uzyskają bezcenne wskazówki dotyczące funkcjonowania w tym niebezpiecznym wirtualnym świecie. Są tu oczywiście podstawy, takie jak rozróżnienie ekwipunku bohaterów,  prezentacja broni, zaklęć czy artefaktów i przydatnych przedmiotów. Poznajemy również znajomych wrogów z Minecrafta, ale także tych zupełnie nowych.

Dungeons

Autor po przedstawieniu podstaw w szczegółach ukazał, jak krok po kroku przechodzić kolejne poziomy gry i czego można się na nich spodziewać, na co zwrócić szczególną uwagę. Podręcznik to instruktaż przetrwania w Dungeons.

Dungeons

Podsumowując, książka zawiera rady i wskazówki specjalistów Mojanga, które w bardzo przejrzysty sposób pomogą obrać najlepszą strategię przetrwania w blokowym świecie. Myślę, że najmniejszego problemu nie sprawi wam walka, eksplorowanie lochów czy zdobywanie coraz lepszego ekwipunku, by dotrzeć do  siedziby Arcyzłosadnika.

Dziękuję wydawnictwu Egmont za przekazanie egzemplarza recenzenckiego książki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close