19 marca 2024

Szkoła Szpiegów Podbija Europę – Stuart Gibbs

Tytuł: Szkoła Szpiegów Podbija Europę
Autor: Stuart Gibbs
Seria: Szkoła Szpiegów
Tom: 7
Liczba stron: 296
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2024
Wydawnictwo: Agora dla dzieci

Siódmy tom bestsellerowej serii Stuarta Gibbsa zabiera nas w wir szalonych przygód w słonecznej Europie. Ben Ripley i jego przyjaciele z Akademii Szpiegostwa tym razem stają przed wyzwaniem powstrzymania nikczemnego Doktora E.

Londyn i Paryż drżą w posadach!

Ben i jego koledzy z Akademii Szpiegostwa zostają wysłani do Europy, by dopaść Pana E., który stoi za ich wszystkimi dotychczasowymi problemami. Czeka ich mordercza misja, w której będą musieli udowodnić swoje umiejętności i spryt. Akcja pędzi jak szalona, a młodym szpiegom nie brakuje wyzwań. Pościgi przez paryskie ulice, włamanie do Luwru, szyfry, tajne misje – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na czytelników.

Humor jest błyskotliwy, a autor nie szczędzi zabawnych scen i żartów. Nawet w napiętych sytuacjach bohaterowie potrafią rozładować atmosferę ciętym komentarzem.

Bohaterowie są charyzmatyczni i pełni życia. Ben, Zoe, Amari i Colin to zgrany zespół, na którym zawsze można polegać. Ich przyjaźń i wzajemne wsparcie są kluczowe w walce z Doktorem E.

Stawka jest wysoka!

Intryga jest wciągająca i zaskakująca. Do samego końca nie wiadomo, jakie plany ma Doktor E. i czy Ben i jego przyjaciele pokrzyżują jego szyki.

Książka jest napisana prostym i lekkim językiem, co sprawia, że czyta się ją z przyjemnością. Nawet jeśli nie znacie poprzednich tomów serii, bez problemu odnajdziecie się w historii.

Szkoła Szpiegów podbija Europę to doskonała książka dla dzieci i młodzieży w wieku 9-14 lat. To wciągająca historia o przyjaźni, odwadze i szpiegowskich wyzwaniach, która zapewni wiele godzin rozrywki.

Podsumowując siódmy tom Szkoła Szpiegów podbija Europę to:

  • trzymająca w napięciu akcja od pierwszej do zapewne ostatniej strony
  • błyskotliwy humor, który rozbawi każdego
  • wspaniali bohaterowie, których pokochacie
  • książka idealna dla młodych czytelników w wieku od 10 lat

Nie przegapcie tej ekscytującej przygody!

Recenzja powstała w ramach współpracy z Wydawnictwem Agora dla dzieci

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close