14 czerwca 2012

Wszędzie pachnie czekolada – Danuta Wawiłow

Tytuł:  „Wszędzie pachnie czekolada”
Autor: Danuta Wawiłow
Ilustracje: Joanna Rusinek
Seria: Wierszem napisane
Wydawnictwo: Egmont
Rok wydania: 2012
Format: 20 x 25 cm
Okładka: twarda
Ilość stron:  32
Przedział wiekowy: 0-6 lat
Cena sugerowana: ok. 24,99 zł

 „Wszędzie pachnie czekolada” – oj tak, pachnie i tym zapachem kusi nas strona po stronie! I choć przewracając kolejne karty, następnej książki serii „Wierszem napisane”, niekoniecznie trafiamy na cukierniczy regał, Danuta Wawiłow swoją twórczością gwarantuje nam dużo dobrej zabawy, nauki i miodu na nasze serce.

W zbiorze znalazły się takie (już) klasyki jak „Szybko”, „Rupaki” czy „Dziwny pies”. Starannie wybrane utwory zabierają nas w melodyjną wierszowaną podróż po otaczającym i wyimaginowanych świecie. Wiersze spod pióra naszej rodzimej „królowej” dziecięcej poezji, posiadają niezwykle cenną cechę – są zabawne i dla dużych i dla małych, każdy znajdzie w nich „to coś”, co sprawia, że po prostu chce się do nich wracać!

Książka jest pięknie wydana – twarda oprawa, karty wysokiej jakości. Szata graficzna jest kolejnym powodem dla którego warto sięgnąć po tę książkę. Jest bogata w nietuzinkowe ilustracje autorstwa Joanny Rusinek, które dodatkowo budują nastrój dla kolejnych utworów .

Gorąco polecam Wam tę książkę – jest to również doskonały pomysł na piękny i wartościowy prezent! Dlaczego w księgarni sięgnąć po „Wszędzie pachnie czekolada”? – to proste, „bo nie mogę żyć w spokoju, gdy ten zapach jest w pokoju!”*

Hanna

 Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Egmont za przekazanie egzemplarza recenzenckiego książki.

* „Wszędzie pachnie czekolada”, Danuta Wawiłow  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close