Rozwiązanie konkursu “Dzieci i ptaki”

Nikt nie jest tak ciekawy świata, jak dzieci. To one są wolne i wielobarwne niczym ptaki. Piękno flory i fauny budzi w nich radość i chęć do działania. 

Pokazaliście nam, że kreatywność Waszych dzieci nie ma końca, wynajdują one wiele sposobów na łączenie nauki i zabawy, dzięki którym obcują ze światem ptaków poznając go od podszewki. Nagrody powędrują więc do tych, którzy najbardziej zgłębiają w swoich poczynaniach tajniki ptasiego świata.

Zwycięzcami konkursu zostają:

Agnieszka Kukurudza

Agnieszka Kosior

Małgorzata Pomiankowska

Agata Hałasa

Barbara Ruszynska

Laureatów prosimy o kontakt w ciągu 7 dni ( słownie: SIEDMIU) czyli do 25.12.2015 r. na adres a.kolaczek@wrolimamy.pl. Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu i telefonu dla kuriera.

Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości w ciągu dwudziestu czterech godzin – jeżeli nie otrzymałaś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu Laureat traci prawo do odbioru nagrody, w takiej sytuacji przechodzi ona na kolejną osobę zgodnie z ocenami Jury.

Nagrody zostaną wysłane w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki od wszystkich laureatów.

 

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

  1. No ja tak lukam jak ptaszek niesmiało, z nadzeja ……….

  2. Super, moja świetlicowa biblioteczka wzbogaci się o nowe pozycje książkowe, super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku