Odplamiające mydełko dr Reiner

Po próbach wprowadzania nowych pokarmów, nauki samodzielnego jedzenia czy po „nieszczęśliwych wypadkach”, na ubrankach zostawały niedoprane plamy. Dłuższe namaczanie czy używanie odplamiaczy nie dawało rezultatów. W poszukiwaniu złotego środka do usuwania plam, przypomniałam sobie o mydełku, które kiedyś mój tato kupił przez pomyłkę, zamiast szarego mydła. To był strzał w 10! Po namydleniu i ręcznej przepierce plamy znikały (nawet te, które nie dały się kilku praniom). Były też plamy trudne, np. smar, z którym nie miałam żadnego problemu. Mydełko kupiłam ponad rok temu, a kostka nawet w połowie nie została zużyta. Mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim mamom!
Informacje producenta:
Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych plam z tkanin białych i kolorowych, pościeli i dywanów. Dzięki wyjątkowej formule opartych na naturalnych składnikach i przeprowadzonych testach dermatologicznych mydełko dr Reiner jest bezpieczne dla Twojej skóry. Składnikiem aktywnym mydełka jest naturalny odplamiacz, który po zetknięciu z plamą działa jak emulgator, dzięki czemu pod wpływem tarcia mechanicznego plama daje się łatwo usunąć z tkaniny.

Sposób użycia:
Zamoczyć tkaninę, namydlić plamę i pozostawić na kilka minut (ja nigdy nie czekałam). Następnie spłukać wodą. W razie potrzeby powtórzyć czynność.

Cena sugerowana: ok 5 zł

10 odpowiedzi na “Odplamiające mydełko dr Reiner”

 1. agi_p10 pisze:

  Super to mydełko :) Tylko ja nigdzie go nie widziałam :( Gdzie można je dostać ? W jakim supermarkecie czy specjalistycznym sklepie ??? Byłam w kilku sklepach mniejszych i większych i mydełka brak .

 2. Magda Kupis pisze:

  Ja swoje kupiłam w chemicznym sklepiku, widziałam też na stoiskach chemicznych w marketach lub u osób sprzedających niemieckie produkty. Są też na allegro

 3. Na allegro są po ok 8,50-10,00 zł razem z przesyłką

 4. mariusz pisze:

  chcem sie dowiedziec gdzie mozna kupic te dr reiner mydło odploamiajace i jaka cena jego jest

  • (nie)Magda(lena) pisze:

   Mariuszu obecnie mydelka dostępne są w większości dużych sklepów, np w Biedronce. Koszt ok 5 zł z tego co pamiętam (niestety mydełko obecnie starcza mi ma lata wiec nie jestem ma bieżąco).

 5. Magda B pisze:

  Ja je kupuję w Carrefourze. Mydełko jest naprawdę niezawodne.

 6. kamila pisze:

  Do odplamiania i ogólnie prania fajnym rozwiązaniem jest mydło aleppo.
  Jednak trzeba uważać na kostki z dodatkiem gliceryny.

 7. Macrob pisze:

  Kupiłem to mydełko bo polecono mi je w zamian za odplamiacze z aktywnym tlenem, które są dość drogie. Mydełko miało być skuteczne na 100 plam, ale nie dało sobie rady z jedną plamą powstałą na poszewce po ślinie. Na poszewce kremowej powstała brzydka żółta plama, której niczym nie idzie się pozbyć, ani mydełko nie poradziło, ani soda oczyszczona.

 8. Macrob pisze:

  Nie poradziło sobie z jedną plamą po ślinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close