Rozwiązanie konkursu „Jesienią otuleni”

Nie lubię jesieni, jest złodziejką kradnącą liściom zieleń, trawie soczystość, dniom cenne godziny, a słońcu ciepło promieni. Jest zapowiedzią nadchodzącej zimy, pory roku, której nie lubię jeszcze bardziej. Zawsze gdy widzę pierwsze oznaki jesieni mam ochotę złapać za miotłę i przegonić ją gdzie pieprz rośnie i raki zimują.

Wy pokazaliście nam inną jesień, kolorową, ciepłą, radosną a przede wszystkim przytulną. W życiu bym nie pomyślała, że do jesieni można się przytulić, a jednak można! Może jednak spróbuję?

Ilość nadesłanych prac jak zwykle zmusiła nas do zarywania nocy, a ustalenie werdyktu poprzedzone było gorącymi dyskusjami i wojną na argumenty. Ilość ilością, ale wyrównany poziom konkursu sprawił, że wybór wcale nie był łatwy ani jednoznaczny.

Po wielu godzinach ciężkich bojów i hektolitrach kawy udało nam się ustalić co następuje:

I MIEJSCE
Chusta Lorelei Anthias – rozmiar 4.6 – powędruje do Ani Wieczorek i jej dziecka.

Lorelei_Anthias_1_large

II MIEJSCE
Nosidełko ergonomiczne Tula Puppy Love – będzie służyło Ewie Lachowicz i jej dziecku.

Puppy Love

Laureatów prosimy o kontakt w ciągu 7 dni ( słownie: SIEDMIU) czyli do 14.11.2015 r. na adres a.jelinek@wrolimamy.pl. Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu i telefonu dla kuriera.
Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości w ciągu dwudziestu czterech godzin – jeżeli nie otrzymałaś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu Laureat traci prawo do odbioru nagrody, w takiej sytuacji przechodzi ona na kolejną osobę zgodnie z ocenami Jury.
Nagrody zostaną wysłane w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki od wszystkich laureatów.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Różowa Kuleczka
5 lat temu

Gratulacje.

Aż mi się przykro zrobiło jak wynik zobaczyłam, za bardzo mi zależało, no trudno. Jeszcze raz gratuluję.

Anna Wieczorek
5 lat temu

Nie mogę uwierzyć! :) bardzo jestem szczęśliwa! Ale gratuluje też wszystkim innym, którzy włożyli w swoje prace dużo pracy i serca.

Basia Heppa-Chudy
Admin
5 lat temu

Gratuluję!

Ewa Lachowicz
5 lat temu

Dziękuję!!! Ale się cieszę :D Lilianka patrzy na mnie jak na wiariatkę oczywiście, bo skaczę i piszczę :P Gratuluję Aniu pierwszego miejsca i pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie :)

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close