Ciąża 23 października 2019

Targi Mamaville Gdańsk vol. 5

Targi Mamaville w Gdańsku już po raz piąty! Tym samym ta rodzinna impreza udowadnia, że w Gdańsku jest miejsce nie tylko na słynny Jarmark Dominikański. Tym razem na zakupy zapraszamy całe rodziny.

W niedzielę, 27 października, w Amber EXPO, ul. Żaglowa 11 w Gdańsku, odbędzie się piąta edycja Targów Mamaville dla mamy i dziecka. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem nie zabraknie ciekawych propozycji dla starszych i młodszych gości targów. Także rodzice, którzy dopiero za jakiś czas powitają na świecie swoje maleństwo, będą mile widziani. Dla nich to okazja do skompletowania bądź uzupełnienia wyprawki dla noworodka.

Targi Mamaville to impreza szczególna, łączy w sobie zakupy (a kto z rodziców nie lubi robić prezentów swoim dzieciom?) z atrakcyjną formą spędzania czasu. Targi Mamaville bowiem, to nie tylko zakupy, to także warsztaty dla rodziców i dzieci oraz strefa relaksu – gdzie będzie można odpocząć, ale i posilić się między zakupami i warsztatami. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie potraw dla wegetarian i wegan.

W tym roku w Gdańsku swoje nowe projekty jak zwykle zaprezentują kreatywne mamy, które w coraz liczniejszym gronie udowodniają, że macierzyństwo nie musi oznaczać wykluczenia z życia zawodowego. Na ich stoiskach będzie można znaleźć interesujące propozycje ubranek, zabawek, akcesoriów, mebelków i wiele innych niespodzianek. Nie zabraknie też oferty dla kobiet w ciąży.

Strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa w tym roku będzie szczególnie bogata. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku. Warsztaty i zajęcia są bezpłatne, obowiązuje rejestracja i kolejność zgłoszeń. Zapisów można dokonywać na tej stronie.

Na targi można przybyć samochodem (do dyspozycji gości będzie 1000 miejsc parkingowych) lub komunikacją miejską. Przestronna hala Amber Expo jest bardzo gościnna dla małych dzieci – rodzice mogą swobodnie wprowadzić wózki. Przewidziano też kącik dla mam i dzieci, idealny, by nakarmić lub przewinąć maluszka.

 

Co trzeba zapamiętać?

Miejsce wydarzenia: Amber EXPO, ul. Żaglowa 11 w Gdańsku

Data: 27 października

Godziny otwarcia: 10 – 17

Wstęp: wolny

 

Blog W Roli Mamy tradycyjnie obejmuje Targi Mamaville patronatem medialnym. 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close