Uroda 26 czerwca 2018

Termolifting Zaffiro – zabieg, który pokochały gwiazdy!

Żyjemy w czasach, w których aktualne kanony piękna wyznaczają środki masowego przekazu, co sprawia, że chcemy być tak samo szczupli, piękni i młodzi, jak osoby znane z telewizji, gazet czy internetu. Jeśli jednak wydaje nam się, że perfekcyjny wygląd gwiazd to wyłącznie zasługa ich dobrych genów, jesteśmy w wielkim błędzie. Znani i lubiani coraz częściej przyznają się do korzystania z dobrodziejstw nowoczesnej medycyny estetycznej. Jedną z ulubionych terapii odmładzających gwiazd jest Termolifting Zaffiro, z którego korzysta np. aktorka Anita Sokołowska znana m.in. z seriali ,,Na dobre i na złe” czy ,,Przyjaciółki”. Na czym polega ten zabieg i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością wśród polskich i światowych sław?

Bezinwazyjny lifting twarzy – co to znaczy?

Termolifting Zaffiro należy do grupy bezinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają na skuteczną poprawę wyglądu twarzy bez przerywania ciągłości naskórka i naruszania tkanek. Oznacza to, że zabieg nie wywołuje u pacjenta dotkliwego bólu i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Ta nowoczesna technologia, powstała w wyniku wieloletnich badań i przy współpracy z ośrodkiem naukowym w Rzymie, wykorzystuje działanie światła podczerwonego IR w połączeniu z oczyszczającym peelingiem Waterpeeling Zaffiro, przynosząc doskonałe rezultaty zabiegowe z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa i komfortu podczas procedury zabiegowej.

Lifting twarzy bez skalpela – jak to działa?

Na jakiej zasadzie działa zatem bezoperacyjny lifting twarzy Zaffiro? Wytłumaczył nam to dr Krzysztof Miracki, właściciel Kliniki Miracki i specjalista medycyny estetycznej.

,,Termolifting Zaffiro to zabieg, który przebiega  w oparciu o zasadę zimno-ciepło-zimno. Zabieg rozpoczyna się od oczyszczania skóry metodą Waterpeelingu Zaffiro, co pozwala przygotować ją na lepsze przewodzenie temperatury i jednorodne podgrzewanie obszaru poddawanego zabiegowi. Następnie skóra jest schładzana i przygotowywana do działania promieniowania IR. Dzięki specjalnej głowicy zakończonej szkłem szafirowym wzmocniona zostaje emisja światła podczerwonego, co prowadzi do efektu cieplnego skóry, zwanego termoliftingiem. Zawarty w skórze kolagen zostaje jednolicie i stopniowo podgrzany do temperatury 65 stopni Celsjusza, w efekcie czego włókna kolagenowe i elastynowe zostają obkurczone i skrócone do ich pierwotnej długości. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu jest natomiast pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych, młodych włókien, dzięki czemu skóra ulega całkowitej przebudowie” – tłumaczy dr Miracki.

Efekty? Młodsza, bardziej rozświetlona, zagęszczona i napięta skóra twarzy, zmniejszona wiotkość naskórka, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa owalu twarzy i podniesienie policzków. Zabieg Zaffiro można wykonywać nie tylko na powierzchni skóry twarzy czy szyi, lecz także innych partii ciała, które w wyniku działania różnych czynników uległy zwiotczeniu. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zakończonej procedurze zabiegowej, zaś pełne rezultaty pojawiają się po upływie kilku miesięcy wraz z naturalnym procesem termicznej przebudowy skóry.

Termolifting Zaffiro – dla kogo?

Termolifting Zaffiro to zabieg, który sprawdzi się w bez względu na wiek oraz rodzaj i fototyp skóry – można go wykonywać nawet na skórach opalonych i z problemami naczyniowymi. Lifting przyniesie doskonałe rezultaty u pań zmagających się z obwisłą skórą brzucha po porodzie czy opadającymi wraz z wiekiem piersiami.

Zabieg Zaffiro nazywany jest również zabiegiem ,,bankietowym” ze względu na to, że po jego zakończeniu pacjent może bardzo szybko powrócić do swojej codziennej aktywności. Po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiego zaczerwienienia, które ustępuje po kilku godzinach, dlatego można go wykonać nawet w dniu ,,wielkiego wyjścia”.

Poczytaj więcej na temat Termoliftingu Zaffiro w Klinice Miracki w Warszawie i umów się na zabieg!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close