Konkurs „Czuję się bezpiecznie gdy…”

My kobiety powinnyśmy czuć się bezpiecznie – zawsze i wszędzie. Podziel się z nami swoimi emocjami, uczuciami i sposobami, co sprawia, że czujesz się bezpiecznie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj wspaniałą nagrodę – Smart Whistle – alarm osobisty z lokalizatorem GPS i powiadomieniami. 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z firmą Ferguson.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe.  W komentarzu do tego wpisu konkursowego dokończ zdanie: „Czuję się bezpiecznie, gdy…”

ZASADY KONKURSU „Czuję się bezpiecznie gdy…:

  1. Organizatorem konkursu jest Blog „W Roli Mamy”
  2. Sponsorem nagrody jest firma Ferguson
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe opisane poniżej:

W komentarzu do tego wpisu konkursowego dokończ zdanie: „Czuję się bezpiecznie, gdy…”

Zgłoszenie konkursowe należy logując się z platformy Facebook, Google+ lub podpisując imieniem i nazwiskiem.

  1. My już Cię lubimy – a Ty nas? Dołącz do nas na Facebooku*
  2. Polub również profil sponsora *
  3. Jedna osoba może wysłać jedną pracę konkursową

*nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w konkursie

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs trwa 14 dni, rozpoczyna się 08.03.2017 i kończy 22.03.2017. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 29.03.2017 na stronie bloga W Roli Mamy.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU:

Zwycięzcami zostają 3 osoby, które najlepiej spełnią wymogi konkursu wg oceny jurorek bloga W Roli Mamy.

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody Organizatorowi na adres: a.jelinek@wrolimamy.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników.

Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości – jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu, Laureat traci prawo do odbioru nagrody, a nagroda przechodzi na kolejną osobę zgodnie z ocenami Sponsora.

Nagrody zostaną wysłane przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki.

A oto nagrody!

Trzy Gwizdki Smart Whistle w kolorze szarym, zielonym i różowym!

REGULAMIN

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Uwaga! Jeśli ciekawi was, jak Smart Whistle sprawuje się w użyciu, koniecznie przeczytajcie wpis: https://wrolimamy.pl/ferguson-smart-whistle-calodobowa-ochrona/ . Naprawdę warto!

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Subscribe
Powiadom o
guest
59 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anna Bugdal
Anna Bugdal
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie,gdy jest mój mąż przy nas.Przeważnie jesteśmy sami z synkiem 5 miesięcy, ponieważ mąż pracuje zagranicą. Jak wyjeżdża jest strach o wszystko ,czuwanie przy synku dzien i noc.Radość jest wtedy kiedy wraca i czuję się bezpiecznie?

Iza Bańka
Iza Bańka
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy jestem w domu.
Gdy mogę zmyć makijaż, ubrać wygodny dres, zaparzyć ulubioną herbatę i przytulić się do swojego kota.

Anna Bugdal
4 lat temu

Zapraszam Natalia Bugdal Katarzyna Błochowicz Marta Mateusz Zub Marta Dróżdż Haniaa K-a Dominika Kogga Kamila Tomasz Kobylniccy

Maria Ciahotna
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy … patrzę na nasze śpiące dzieci – wiem, że cokolwiek z mężem dla nich robimy, każda chwila z nimi spędzona jest tym najcenniejszym, co mamy, bo w nich na zawsze pozostanie cząstka nas samych i naszej wspólnej miłości, to one są naszymi bezpiecznymi przystaniami na przyszłość <3

Sylwia WS
4 lat temu

Czuje się bezpiecznie, gdy czuje wewnętrzny spokój, a zapewnia mi go świadomość, że nic złego nie grozi mi i mojej rodzinie.

Sylwia Wojtyś

Sylwia WS
4 lat temu

Czuje się bezpiecznie, gdy czuje wewnętrzny spokój, a zapewnia mi go świadomość, że nic złego nie grozi mi i mojej rodzinie.

Joanna Ślusarska
Joanna Ślusarska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy wracam do domu – mojej twierdzy cielesnej i emocjonalnej. O ile w pracy, na ulicy czy sklepie jesteśmy narażeni na różne sytuacje na które w większości nie mamy wpływu, to w domu to ja rządzę, jestem panią sytuacji. Dlatego też właśnie w domu czuję się najbezpieczniej.To jest mój teren, na którym panują moje zasady, do których powinien a nawet musi dostosować się każdy do niego wchodzący. Jednak bez komfortu psychicznego nawet największa twierdza nie sprawi, że będziesz się czuła bezpiecznie. Nie pomoże 5 zamków w drzwiach, dobrze zbudowany mąż, pies wielkości konia czy ogrodzenie po dach.… Czytaj więcej »

Joanna Ślusarska
Joanna Ślusarska
4 lat temu

W skrócie: Czuję się bezpiecznie, gdy wracam do domu – mojej twierdzy cielesnej i emocjonalnej :)

Majka Wojciuch
4 lat temu

Zapraszam Anna Konior Barbara Kozieł

Majka Wojciuch
Majka Wojciuch
4 lat temu

Może to dziwne ale do niedawna najmniej bezpieczna czułam się we własnym domu i ogrodzie .Powodem była agresją ze strony rodziny męża .Bezpiecznie czułam się poza domem i w obecności męża,choć niestety ten musi często wyjeżdżać .Dzięki Bogu mam jeszcze moje liczne rodzeństwo moich braci bliźniaków którzy są jak prywatna „ochrona” gotowa zrobić wszystko bylebym ja była bezpieczna… Bezpieczeństwo to moi mężczyźni moi wojownicy na których mogę liczyć o każdej porze dnia i nocy

Milena Kamińska
4 lat temu

Nagrody super

Joanna Maksimowicz
Joanna Maksimowicz
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie,gdy wstaje rano z przeczuciem ,że dany dzień będzie udany.Takim azylem bezpieczenstwa jest mój mąż i córki bez których niewyobrazam sobie niczego.

Marta Zytka
4 lat temu

Byłam niedawno na szkoleniu z postępowania w sytuacjach kryzysowych (m.in. akcji terrorystycznej czy napadu i byciu zakładnikiem). To, co na samym początku powiedział prowadzący, mocno utkwiło mi w głowie…„W piramidzie Maslova potrzeba bezpieczeństwa jest tuż za potrzebami fizjologicznymi i zobaczyliby Państwo jak szybko zmieniłyby się Państwa priorytety, gdyby Państwa bezpieczeństwo zostało zaburzone.” Myślałam o tym długo i zgadzam się w 100%. Nasze życie wypełnione jest oprócz rzeczami istotnymi – również „głupotkami”. Pogoń za idealnym selfie, godziny spędzone na zakupach kolejnych ubrań, przez które szafa się już nie domyka, czytanie internetowych ploteczek, szukanie idealnego smartfona…Nie czujemy zagrożenia – wychodzimy z domu,… Czytaj więcej »

Inka Krzymiska
4 lat temu

Zapraszam gorąco Amelia Polubinska, Anita Skowron, Piotr Karkocha :)

Inka Krzymiska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy wracam wspomnieniami do mojej wsi. Zwłaszcza do sierpnia, do koszenia, kiedy to na każdym polu znajomi rolnicy z całymi rodzinami wychodzili rankiem do pracy. A my, dzieciaki, drabinką, która wtedy zdawała się być do nieba, wchodziliśmy na wóz, żeby z nimi się zabrać. I pachniało wtedy tak pięknie. Latały między nami pyłki, resztki kłosów, wąsy pszenicy i chude łodygi. Te łodygi się potem nosiło w ustach cały dzień i przygryzało końcówki. Wyglądało dorosło i myślicielsko. Wokół było tak spokojnie. W ten sierpniowy czas groźne mogły być tylko nasze opowieści przy ognisku…:), ach! ten miesiąc pachniał szczególnie.… Czytaj więcej »

agnes
agnes
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy mam pewność, że moi najbliżsi są bezpieczni, bo gdy ma się rodzinę to bezpieczeństwo rozpatruje się globalnie, a nie lokalnie (czyt.: Mąż wrócił cały i zdrowy z delegacji, Jaś z uśmiechem opowiada mi o swoim dniu w przedszkolu, Małgosia śpi słodko najedzona w łóżeczku, a ja sprawdziłam, że kuchenka gazowa jest na pewno wyłączona).

Sara Studzińska
Sara Studzińska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, kiedy jestem w ramionach mojego męża.Nie ważne gdzie, nie ważne w jakiej sytuacji, zawsze wtedy odczuwam stoicki spokój.Niczym dziecko, w objęciach rodziców.Podążając przez życie z moim mężem, wiem co to prawdziwe bezpieczeństwo

Agnieszka Cukier
Agnieszka Cukier
4 lat temu

Czuje się bezpiecznie przy swoim mężu. Czuję się bezpiecznie, bo gdy mam problem, jestem smutna, to wiem, że mogę się w niego wtulić i poczuje się dobrze, spokojnie, bezpiecznie. Niech się dzieje co chce ale z nim mi będzie dobrze :) To takie wewnętrzne uczucie spokoju ii oparcia. Cały świat może być przeciwko Tobie ale z tą ukochaną osobą będziesz czuć się poprostu dobrze. On nie da Ciebie skrzywdzić i będzie Cię chronić… inaczej podtrzymywać na duchu, mówić że Cię kocha i jesteś dla niego najważniejsza. I nie trzeba być psychologiem żeby wiedzieć, że człowiek jak czuje się źle to… Czytaj więcej »

Roksana Sarbinowska
Roksana Sarbinowska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy jest przy mnie mój ukochany mężczyzna. Będąc blisko niego wiem, że nie mam się czego obawiać, jednak nie zawsze może otaczać mnie swoim bezpiecznym ramieniem i wtedy nie jestem już tak pewna tego, że nic mi się nie stanie.

Marta Chmielecka
Marta Chmielecka
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy mam świadomość iż w razie zagrożenia jestem w stanie się obronić lub przynajmniej wezwać pomoc. Zawsze mam przy sobie gaz-noszę go w kieszeni. Również telefon mam pod ręką. Najbezpieczniej czuję się oczywiście, gdy jestem z mężem lub kimś z rodziny ale wiadomo- zdarzają się sytuację, gdy jest się zdanym tylko na siebie. Będąc po za domem zawsze staram się przebywać w miejscach uczęszczanych. Nigdy nie chodzę sama po ciemku, po parkach, lasach, mało uczęszczanych miejscach. Również w domu lubię czuć się bezpiecznie-zawsze zamykam drzwi na zamek-jest to moje domowe motto. Mam rolety zewnętrzne na balkonie, które… Czytaj więcej »

Marzena Gostomczyk
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy jestem przytulana i trzymana za rękę i kiedy obok jest moja córeczka. Miłość to dla mnie osobiste bezpieczeństwo. Zagrożeń jest wiele, panicznie boję się szczurów i pająków, w takiej sytuacji czuję się bezpiecznie gdy ich nie widzę :)

Karolina Matuszewska
Karolina Matuszewska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy mam przy sobie moją rodzinę. Dajemy sobie z mężem wzajemne poczucie bezpieczeństwa, które wynika z długiej, wciąż gorącej miłości i przywiązania. Kiedy moje dzieci są w zasięgu wzroku, wiem, że razem damy sobie ze wszystkim radę. Dopóki są małe, mogę trzymać je blisko. Z lękiem patrzę w przyszłość, ale wiem, że świat technologicznie poszedł tak bardzo do przodu, że potem on pomoże nam w codzienności bez stresu.

Ania Kowalewska
Ania Kowalewska
4 lat temu

Czuję się bezpieczna w ramionach bliskich kochanych osób, w uścisku mojego małego 2-letniego obrońcy i troszkę większego mężczyzny mojego męża. Czuję się bezpieczna na łonie natury, w znanym i nie znanym miejscu, w górach i nad morzem, w domu i w biurze, w sklepie i na łące. Czuje się bezpieczna kiedy jestem razem z rodziną i oddanymi przyjaciółmi.

Rosa Mund
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy mam wsparcie od rodziny wtedy wiem że bezpieczny znaczy spokojny.

Aleksandra Kostuch
Aleksandra Kostuch
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy cała moja rodzina jest w komplecie, gdy jest zdrowa i nie trapi nas żadne nieszczęście.

Ilona Bożek
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy jestem w gronie rodziny, przyjaciół. To dom, w którym żyję z rodziną stwarza mi płaszczyznę bezpieczeństwa. Mąż i synek stanowią dla mnie ramy tego bezpieczeństwa, kiedy jestem z Nimi wiem,że nic mi ani im nie grozi wtedy wiem,że jest bezpiecznie. Również poprzez przytulenie mojego męża czuję że jestem bezpieczna, niezależnie od sytuacji, ale kiedy on jest blisko wiem,że zadba o Nas i zrobi wszystko abym była bezpieczna. Istotne jest też dla mnie,że to bezpieczeństwo zapewnia mi pewność braku zagrożenia, jakiś złych wpływów, nie jest sztuczne tylko od serca.

Junalka Junalka
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy gwizdek ze sobą mam. Gdy jako dziecko oglądałam film Titanic zaczarowala mnie magia gwizdka, dzięki któremu została uratowana główna bohaterka filmu. Od tamtej pory zawsze mam ze sobą gwizdek. Czy lecę, płynę, jadę czy idę gwizdek towarzyszy mi.

Klaudia Kliś
Klaudia Kliś
4 lat temu

Czuje się bezpiecznie gdy jest jasno kiedy idę z synkiem na spacer, a najbezpieczniej kiedy jest przy Nas Tatuś i mąż <3

Aleksandra Stańko
Aleksandra Stańko
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie jsk sama nie wychodzę z domu

Ewa
Ewa
4 lat temu

Z całą pewnością najbezpieczniej się czuję,
Gdy we własnym domu bezpiecznie się znajduję,
O ileż jednak więcej radości,
Daje mi w życiu nutka niepewności!
Gdy ktoś jest ze mną, czuję się bezpiecznie,
Choć sytuacja bezpieczna jest niekoniecznie.
Gdy w podróży dalekiej jestem autostopem
I przemierzam obcą drogą daleką Europę,
Paralizator i gaz pieprzowy mam wówczas przy sobie
I nigdy w 100% nie ufam nowo poznanej osobie.

Aneta Polańska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy, jest koło mnie mój mąż. Brzmi to banalnie prawda? Taki banał ale muszę Wam opowiedzieć dlaczego. Mam 27 lat (mężatką jestem od ponad 3 lat) nie wyglądam nawet na ten wiek. Jak ktoś mnie spotyka myśli a nawet mówi, taka gówniara co ona może wiedzieć o życiu? Niestety doświadczyłam więcej niż bym chciała jak na ten wiek ani niż mogłabym się spodziewać. Wszystko zaczeło się trochę ponad rok temu. Przez przypadek wyszło w badaniach, że nie jestem do końca zdrowa a właściwie, że będę musiała przejść bardzo trudną operację. Najpierw jedną, następnie drugą następnie długie leczenie,… Czytaj więcej »

Niepoprawna Optymistka

czuję się bezpiecznie, gdy wokół mnie są wszyscy, których kocham. Gdy nie jestem sama :)

Magdalena Stańczyk
4 lat temu

Czuję się najbezpieczniej jak mam przy sobie swoje kochane córeczki i swoich najbliższych .A najbezpieczniej w swoim domu pod kołderką. :) zapraszam Elwira Wypych

Elwira Wypych
4 lat temu

Czuję się bezpieczna, gdy mąż trzyma mnie w ramionach

Izabela Wojtyczka
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy w domu mam męża i dzieci przy sobie. Ale również dlatego , że mam przy sobie resztę rodziny na której zawsze mogę polegać w każdej sytuacji oraz z nią rozmawiać i wspominać ?

W roli mamy - wrolimamy.pl

Bawimy się do jutra! Swoje odpowiedzi możecie wpisać w komentarz pod tym postem!

Małgorzata Tymczyszyn-Kaczmarek
Małgorzata Tymczyszyn-Kaczmarek
4 lat temu

Czlowiek zwierze stadne – czujemy sie dobrze w srod swoich i tak jest ze mna. Niewazne gdzie, niewazne jak krotko czy dlugo, niewazne czy nad morzem czy w gorach czy biegasz czy jedziesz,ale wsrod swoich ukochanych osob

Marcin Faerber
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy wiem, że żaden dzik nie goni żony mej, bo wiem że ucieknie za mnie żonka ma i to ja oko w oko z dzikiem zostane sam na sam:)

Aleksandra Faerber
4 lat temu

Ulicami miasta wracam z pracy nocą,
gdy gwiazdy na niebie migocą.
Czuję się bezpiecznie, gdy locha z warchlakami w lesie śpi
– a nie jak to bywa każdego dnia,
kiedy na spotkanie ze mną szybko gna.

Karolina Bylina
4 lat temu

Czuje sie bezpiecznie, gdy pomysle sobie, ze moj duzy gabaryt i sila pomoglaby mi w walce z napastnikiem Na cos by sie te kg przydaly ;)

Maria Majewska
4 lat temu

Czuję się bezpieczna w obecnosci szczególnie bliskich mi osób, a także przebywaniu w miejscach, które lubię. Choć wiem, ze nigdzie nie da rady poczuć sie całkowicie bezpiecznym.

Reń Ka Przemka Gie
4 lat temu
Reply to  Maria Majewska

Hm…

Maria Majewska
4 lat temu
Reply to  Maria Majewska

Hahaha zdarzyło się aczkolwiek ja nie kopiowałam ?

Reń Ka Przemka Gie
4 lat temu
Reply to  Maria Majewska

Nie??? Ale tamten wpis jest z 2014 i taki sam :-)

Maria Majewska
4 lat temu
Reply to  Maria Majewska

Po co miałam bym kopiować czyjś wpis przecierz też mam prawo mieć takie uczucie tak czułam i tak napisałam Nie wiem skąd ten wpis forum czy srorum nie chodzę po takich stronach! Jeśli przeszkadza mogę usunąć wpis?!!

Małgorzata Rodak
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy jestem w domu, na swoim łóżku, pod ciepłym kocem, w puchatych skarpetach, z kubkiem gorącej mlecznej czekolady w dłoni… Tym bardziej, gdy za oknem pada deszcz ☔ ;-) najlepiej, gdy przy mnie znajduje się mąż z synkiem <3

Agnieszka Kurowska
4 lat temu

Piję kawę w moim ulubionym fotelu

Magdalena Michał Hałasa

Czuję się bezpiecznie, gdy jestem w domu z moimi dziećmi i mężem, gdy wspólnie spędzamy czas na wspólnych grach i zabawie. Bo rodzina jest najważniejsza.

Renata Kowalska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie gdy czuje ciepło mojego męża..gdy jestem w domu rodzinnym..Gdy otaczają mnie ludzie,których znam..
Gdy jestem w domu i zapalam świece..Gdy moje dzieci czują że są w moich ramionach bezpieczni..I nawet kiedy są chwile,kiedy się boję to dla nich muszę pokazać że mama obroni ich w każdej sytuacji.

Anna Czerwionka
Anna Czerwionka
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy stoję na ziemi :D Ostatniej jesieni postanowiłam, że w końcu odważę się wsiąść na taki statek w wesołym miasteczku, który się buja jak wahadło. Pomyślałam, że skoro moja 7 letnia córka się nie boi, to dlaczego ja mam się bać. Wsiadłam… nigdy więcej :D Bałam się jak jeszcze nigdy przedtem.Uczucie, jakby żołądek wskoczył mi do gardła- pamiętam to jak dziś. Przy każdym opadaniu w dół wbijałam nogi w podłogę z całej siły, bojąc się, że stamtąd wypadnę:D Większość z Was pewnie teraz płacze ze śmiechu, gdy to czyta, ale uwierzcie mi, że dla mnie było to… Czytaj więcej »

Karolina Brzoska
Karolina Brzoska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy telefon mam sprawny… i choć niektórym może się to wydać powód zabawny, gdy tylko usłyszę, ze bateria wysiada, w ułamku sekundy wszystko odkładam, podłączony telefon ulgę mi przynosi, mogę w razie czego o pomoc szybko poprosić. Zdarzyła mi się kiedyś sytuacja stresująca, gdy w pracy siedziałam sama do końca. Po 21 juz przystanek widzę, lecz czuję, że za mną krok w krok ktoś idzie… dzwonię do mamy i strach mi opada – mamo musisz ze mną teraz cały czas gadac :) skonczylo się szczęśliwie, a ja bez serca drżenia, dojechalam do domu w oka mgnieniu. Kiedy… Czytaj więcej »

Marta Gawrońska
Marta Gawrońska
4 lat temu

Czuję się bezpieczna, gdy… jestem przygotowana na niebezpieczeństwo. Jasne, nigdy nie jesteśmy w 100% na coś przygotowani, bo życie zaskakuje różnie – czasem wyjątkowo paskudnie. Ale staram się mimo wszystko przewidywać pewne zagrożenia i im zapobiegać. Ostatnio zaopatrzyłam się w gaz pieprzowy. Uznałam, że jego obecność w torebce doda mi nieco pewności, zwłaszcza, że wracam późno z pracy, gdy jest jeszcze ciemno. Teraz zastanawiam się, kiedy ten gaz pomyli mi się z wodą termalną i sama sobie nim psiknę w twarz, ale – jeśli się nie pomylę – to mam w torebce jakąś tam broń rażenia. :) Kupiłam też czujniki… Czytaj więcej »

Anna Klichowska
Anna Klichowska
4 lat temu

Czuję się bezpiecznie, gdy znajduję się w Jego ramionach otulona czułym uściskiem, zatroskanym wzrokiem i ciepłym słowem.

Patrycja Ciepiela
Patrycja Ciepiela
4 lat temu

Czuję się bezpieczna, gdy mój osobisty bodyguard – mój mąż – jest blisko!

Adrianna Gajda
4 lat temu

Czuję się bezpieczna, gdy jestem z rodziną. Mężem i dziećmi. Nigdy nie myślałam o tym, że ktoś może na mnie napaść, próbować odebrać mi poczucie bezpieczeństwa, a tak się stało 2 lata temu. Gdy byłam w ciąży zostałam napadnieta i pobita. Mężczyzna, który mi wtedy pomógł został potraktowany paralizatorem, ale to dzięki niemu udało mi się uciec z synem. Sąd po blisko 2 latach rozpraw uznał małą szkodliwość społeczną czynu i uniewinnił sprawcę, bo nie był wcześniej karany, a mi poza kilkoma siniakami „nic się nie stało, bo nie poroniłam”.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close