Zapraszamy na konkurs „Jesienne granie”

Powrót do szkoły nie oznacza rezygnacji ze wszystkich letnich przyjemności, takich jak np. jazda na rowerze, dalekie spacery, czy czas spędzony przy różnych grach. Szczególnie cieszą nas gry planszowe i karciane, bo to gwarant doskonałej rozrywki bez względu na porę roku. Bo o ile nie każda pogoda zachęca do spaceru czy wycieczki rowerowej, tak do gier można zasiąść zarówno na kocu w plenerze w ciepły dzień, jak i przy stole, gdy za oknem plucha. Jedyna reguła, jaka tu obowiązuje, to dobry humor, by mile spędzić czas. 

Nic nie jest w stanie zastąpić tradycyjnej planszówki. Po grę można sięgnąć ZAWSZE i WSZĘDZIE. Ponieważ my o tym dobrze wiemy i Ty zapewne też, podejmij wyzwanie i uwiecznij na zdjęciu, gdzie i jak można ciekawie rozegrać partyjkę. Liczymy na Twoją kreatywność :)        

O KONKURSIE “Jesienne granie”

  1. Organizatorem konkursu jest Blog „W Roli Mamy”
  2. Główny sponsor –  Wydawnictwo Nasza Księgarnia

ZASADY KONKURSU “Jesienne granie”

  1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać zadanie konkursowe:
    Dodaj zdjęcie/kolaż, które pokazuje, że grać można wszędzie, np. nad rzeką, na drzewie,  i jak można ciekawie rozegrać partyjkę.
    Zgłoszenie konkursowe należy dodać w komentarzach pod tym wpisem, logując się z platformy Facebook lub podpisując imieniem i nazwiskiem.
  2. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 02.09.2019 do16.09.2019 roku.
Wyniki zostaną ogłoszone do 23.09.2019 na stronie serwisu W Roli Mamy.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

Laureatami Konkursu zostanie 5 osób, których prace konkursowe najbardziej spodobają się Jury, które stanowią autorki serwisu.

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody Organizatorowi  na adres: redakcja@wrolimamy.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników. 

NAGRODY:

Lisek urwisek 

Gra detektywistyczna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą. Zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę. Wśród lisów ukrył się lisek urwisek – gracze muszą współpracować, aby go odnaleźć.

jesienne granie

 

Ślimaki to mięczaki – gra roku 2019

W tym wyścigu wygra najwolniejszy ślimak! Podczas gry nie znasz kolorów ślimaków należących do rywali. Za pomocą kostek przemieszczasz nie tylko swojego, lecz także pozostałe ślimaki. Takiego wyścigu jeszcze nie było!

Rewelacyjna zabawa dla graczy w każdym wieku. Śpiesz się powoli!

jesienne granie

 

Kociaki łobuziaki – nowość!

Pięknie zilustrowana gra z wyjątkowymi elementami: sznurkami i specjalnymi planszami. Doskonała zabawa nie tylko dla dzieci.

jesienne granie

Paszczaki

Światowy hit! Proste zasady, zabawne ilustracje, doskonała gra dla całej rodziny. Zadaniem graczy jest złapanie jak największej liczby paszczaków.

 

Mrówki

Szukamy małych mrówek w wielkim mrowisku! Zadanie nie będzie takie łatwe, ponieważ mrówki są w różnych kolorach i mają różne numery – będziesz musiał odnaleźć tę jedną, właściwą! Ciągle zmieniająca się sytuacja na stole gwarantuje wielkie emocje i doskonałą zabawę!

 

REGULAMIN

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

 

comments powered by Disqus
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close