Konkurs świąteczny „Wyjątkowe spotkanie”

Mówi się, że marzenia się spełniają, wystarczy mocno w nie wierzyć i wykazać (niemałą) cierpliwością. Mówi się też, że święta Bożego Narodzenia, to magiczny czas…

Jakby tak połączyć jedno z drugim – siłę marzeń i potęgę magii świąt – mogłoby wyjść nam z tego coś naprawdę fajnego i wyjątkowego. A ponieważ przyjęło się, że grudzień to okres życzeń, refleksji, podsumowań, rodzinnych spotkań i wspomnień, chciałybyśmy to wszystko zebrać w całość i zaprosić Was do pewnej zabawy z tym związanej.

O co konkretnie chodzi?

Ano o to, byście zastanowili się, z kim pragnęlibyście spędzić święta? O jakim spotkaniu marzycie? Za kim tęsknicie? Czyja obecność przy świątecznym stole sprawiłaby Wam szczególną radość? 

Wybierzcie jedną osobę – może to być ktoś, kogo znacie – z rodziny, z grona przyjaciół, z sąsiedztwa…  Może to być obca dla Was osoba, ale znana np. z książek, filmów, czy historii (nie ma przeszkód ku temu, by sięgnąć nawet do odległych czasów ;-))…. Może to również być ktoś, kogo już nie ma na tym świecie – ukochani rodzice, rodzeństwo, czy dziadkowie… 

Wyobraźcie sobie, że ten jeden raz w roku, macie szansę zasiąść przy wigilijnym stole z kimkolwiek sobie zażyczycie. Wskażcie tę osobę i krótko, maksymalnie w pięciu-sześciu zdaniach, uzasadnijcie dlaczego akurat ona? Ewentualnie swój wybór możecie przedstawić za pomocą zdjęcia lub kolażu. 

Na autorów najszczerszych i najciekawszych odpowiedzi będą czekać nagrody. 

Powodzenia!

ZASADY KONKURSU “Wyjątkowe spotkanie”:

  1. Organizatorem konkursu jest Blog „W Roli Mamy”.
  2. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.wrolimamy.pl
  3. Sponsorzy nagród w konkursie:

Dobre Zabawki
Eset
Fisher Price
Lenny Lamb
Mamo-Tato
Nasza Księgarnia
SDC Strefa Dobrych Cen
Wydawnictwo Albatros

4. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

5.  Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe: W komentarzu do wpisu konkursowego należy opisać w maksymalnie w 5-6 zdaniach jak wyobrażacie sobie, że ten jeden raz w roku, macie szansę zasiąść przy wigilijnym stole z kimkolwiek sobie zażyczycie. Wskażcie tę osobę i krótko, maksymalnie w 5-6 zdaniach, uzasadnijcie dlaczego akurat ona? Ewentualnie swój wybór możecie przedstawić za pomocą zdjęcia lub kolażu. 

6. Zgłoszenie konkursowe (opis, zdjęcia, kolaż zdjęć) należy dodawać w komentarzach pod tym wpisem, logując się z platformy Facebook, Google+, Disqus lub podpisując imieniem i nazwiskiem. Opcjonalnie prosimy podać płeć i wiek dziecka, byśmy mogli lepiej dopasować nagrody.

7. Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie Konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że ma prawo do dysponowania swoim utworem oraz że nie narusza przy tym praw autorskich i majątkowych osób trzecich.

8. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszą nadesłaną wiadomość.

CZAS TRWANIA KONKURSU
Konkurs trwa 14 dni, rozpoczyna się 06.12.2019  i kończy 20.12.2019. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 27.12.2019 na stronie Bloga W Roli Mamy.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU
Zwycięzcami zostaną osoby, których prace konkursowe najbardziej spodobają się Jury, które stanowią autorki Bloga.

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody Organizatorowi na adres: redakcja@wrolimamy.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników. Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości – jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz. Po upływie wyznaczonego terminu, Laureat traci prawo do odbioru nagrody, a nagroda przechodzi na kolejną osobę zgodnie z ocenami Jury.

Nagrody zostaną wysłane przez Sponsorów w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody

NAGRODY:

Nagroda zasponsorowana przez firmę Lenny Lamb
1 x  chusta tkana, żakardowa, 100% bawełny, wzór Zaplątani w Miłość (z Kolekcji Zimowej), rozmiar M (4,6m)

 

Nagroda zasponsorowana przez firmę MAMO-TATO – producenta pościeli dziecięcej
1 x namiot TIPI z matą i poduszkami

 

Nagrody zasponsorowane przez ESET
3 x roczna licencja ESET Security Pack 3+3

Nagroda zasponsorowana przez Dobre Zabawki
1 x Lalka Azjatka – Azjatycka dziewczynka pachnąca wanilią oraz zielona spódniczka z kapeluszem

Nagrody zasponsorowane przez firmę SDC Strefa Dobrych Cen
1 x nawilżacz powietrza Carruzzo z funkcją aromaterapii 

 

Nagrody zasponsorowane przez markę Fisher Price
6 x składane maty edukacyjne

Nagrody zasponsorowane przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia
5 x zestaw gier: Kociaki Łobuziaki + Ślimaki to mięczaki

Nagrody zasponsorowane przez Wydawnictwo Albatros
1 x książka „Pokój motyli”
1 x książka „Czerń i purpura”
1 x książka „Oficer i szpieg”
1 x książka „Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko”
1 x książka  „Jego babeczka”

Przesyłając pracę Konkursową, Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją konkursu, wyłącznie na potrzeby jego organizowanego, zgodnie z przepisami RODO. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Imię i nazwisko laureata (lub pseudonim) zostaną opublikowane podczas ogłoszenia wyników konkursu.

Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.

REGULAMIN
Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

 

comments powered by Disqus
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close