Kultura 30 maja 2019

Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

O poznaniakach mówi się nieco kąśliwie, że są oszczędni do bólu, wręcz skąpi. Oni sami wolą określenie „racjonalnie gospodarujący pieniędzmi”. Dlatego o frekwencję na trzecich poznańskich Targach Mamaville  Shop Up Poznań vol. 3. można być spokojnym. Takiej okazji nie przegapi żaden rodowity poznaniak.

Mamaville ShopUp Poznań vol. 3 nieprzypadkowo odbędzie się 1 czerwca. To doskonała okazja, by połączyć świętowanie Dnia Dziecka i zakupy dla najmłodszych członków rodziny. Dzieci same będą mogły wybrać sobie prezenty. A będzie w czym wybierać. Nie zabraknie wystawców oferujących autorskie projekty ubranek, akcesoriów i zabawek. Do tego cała gama dodatków, zabawek i wydawnictw edukacyjnych, propozycji wystroju wnętrz i wiele, wiele więcej. Organizatorzy, jak zwykle zresztą, zaprosili wystawców, którzy oferują polskie produkty, wykonane na bazie polskich surowców. Bardzo często wystawcami są mamy, które starają się łączyć macierzyństwo z realizowaniem własnych pasji. Tak powstają projekty idealne – stworzone przez mamy z myślą o innych mamach i ich dzieciach.

Przyszłe mamy będą miały okazję rozpocząć kompletowanie wyprawki lub uzupełnić braki. Mamy małych dzieci na pewno skorzystają z okazji do zakupu ubranek w większych rozmiarach – wszystkie oferowane produkty będą miały specjalną, niższą cenę. Dzieci na pewno pobiegną do stoisk z zabawkami – wszak to Dzień Dziecka!

Tradycyjnie już Targom Mamaville towarzyszą warsztaty na temat macierzyństwa i rodzicielstwa. W tym roku z racji Dnia Dziecka organizatorzy przygotowali specjalne warsztaty dla dzieci w wieku 0 – 5 lat. Udział we wszystkich warsztatach, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja i kolejność zgłoszeń. Na warsztaty można się zapisywać tutaj: https://mamavillewarsztatypoznanvol3.evenea.pl/. Są jeszcze wolne miejsca.

 

Jak co roku organizatorzy zapraszają pod znany adres:

Stary Browar, ul. Półwiejska 42 w Poznaniu

Data: 1 czerwca 2019

Godziny otwarcia: 9 – 21

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/673731213078216/.

 

Blog W Roli Mamy tradycyjnie obejmuje kolejną inicjatywę Mamaville patronatem medialnym  

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close