Kultura 6 marca 2020

Targi Mamaville Gdańsk vol. 6

Dzień Kobiet w tym roku wypada w niedzielę niehandlową. Czy to znaczy, że kobiety są skazane na spędzenie tego dnia tak po prostu w domu? Z pewnością nie, a już na pewno nie gdańszczanki. Właśnie w najbliższą niedzielę w Gdańsku odbędzie się szósta już edycja Targów Mamaville. 

 

Po pierwsze – bezpieczeństwo 

Goście odwiedzający w tym roku Targi Mamaville w Gdańsku mogą być spokojni. W trosce o ich zdrowie i w ramach profilaktyki koronawirusa podjęte zostaną specjalne środki ostrożności. Serwis sprzątający będzie widoczny zdecydowanie częściej niż w czasie innych edycji, a najbardziej newralgiczne miejsca będą poddawane stałej dezynfekcji. 

 

Po drugie – jak zwykle szeroka oferta 

Targi Mamaville to okazja do kompleksowych zakupów dla rodziców i dzieci, nie tylko tych najmłodszych, a także dla kobiet w ciąży. W ofercie wystawców znajdą się ubrania dla mam i dzieci, akcesoria pozwalające uzupełnić wyprawkę, zabawki, książki, meble, dodatki do wnętrz. Jednym słowem wszystko. 

Czym wyróżniają się Targi Mamaville? Tu znajdziemy unikalne produkty, których próżno szukać w sklepach. Zostały stworzone przez przedsiębiorcze mamy, które łączą opiekę nad dziećmi z aktywnością zawodową. Dzielą się swoim doświadczeniem i wypełniają niszę, oferując to, czego na rynku brakuje i czego nie oferują inni producenci. Mamy więc polskie projekty i polskie produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

 

Po trzecie – edukacja 

Warsztaty dla dzieci i wykłady dla rodziców to stały element wszystkich edycji Targów Mamaville. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym – robimy zakupy i nabywamy niezbędną rodzicom wiedzę. 

 

Po czwarte – relaks 

Strefa relaksu to ważne miejsce na mapie Targów Mamaville. Tu można spokojnie usiąść, odpocząć, zrelaksować się i posilić. Na chętnych czekają wygodne leżaki i szeroka oferta gastronomiczna. Wegetarianie i weganie też nie będą głodni. 

 

Po piąte – strefa atrakcji dla dzieci 

Dzieci najchętniej odpoczywają w czasie zabawy, dlatego organizatorzy przygotowali dla nich specjalną strefę atrakcji. Niewątpliwie zajmie ich na długo. 

 

Po szóste – strefa dla mamy i dziecka 

To miejsce dla mam i bardzo małych dzieci. Tu można je dyskretnie nakarmić i przewinąć. 

 

Ważne informacje: 

 

Kiedy: 8 marca 2020. Godzina 10 – 17.

Gdzie: AMBER EXPO ul. Żaglowa, Gdańsk

Wstęp: Bilety 

 

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku

 

Blog W Roli Mamy tradycyjnie obejmuje Targi Mamaville patronatem medialnym. 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close