Wygraj oczyszczacz powietrza! Zapraszamy na konkurs “Odetchnij pełną piersią “

Pamiętacie film „Kosmiczne jaja”, w którym bohaterowie raczyli się haustami świeżego powietrza prosto z… puszki? Na razie jeszcze nie musimy iść w ich ślady, ale na dobrą sprawę nie wiadomo, co będzie w niedalekiej przyszłości. W końcu smok, ups, przepraszam – smog, czai się wszędzie!

Kurz, roztocza, pyłki roślin, złośliwe alergeny i to, co najgorsze – wszechobecne, szczególnie zimą, pyły zawieszone, czyli mikroskopijne drobinki organiczne i nieorganiczne. W sezonie grzewczym jest ich szczególnie dużo, wydobywają się z kominów razem z dymem, który też nie jest obojętny dla naszego zdrowia. Niestety – nie da się nie grzać, zamarzniemy. Czy to znaczy, że jesteśmy skazani na mniejsze zło? Przeżyjemy za cenę utraty zdrowia? Ejj, po co od razu tak dramatycznie? Całego powietrza na ziemi nie damy rady oczyścić (nie my, pojedyncze osoby, bo na szczeblu globalnym na pewno jest to możliwe), ale dzięki oczyszczaczowi powietrza możemy oczyścić powietrze w domu. Zdrowy sen w świeżym powietrzu to to, czego potrzebujemy najbardziej, by rano w dobrej kondycji przywitać nowy dzień i stawić czoło nowym obowiązkom.

Zastanawiacie się, czy to działa i czy jest sens wydawać tyle pieniędzy? Wszak oczyszczacz kosztuje nieco więcej niż miotełka do kurzu. Nie będę Was przekonywać, mam propozycję: wygrajcie oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania w naszym konkursie! Zadanie jest proste, a nagroda z górnej półki :)

Gotowi?  

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z firmą Sharp Home.  

ZASADY KONKURSU „Odetchnij pełną piersią”:  

 1. Organizatorem konkursu jest Blog „W Roli Mamy”
 2. Sponsorem nagrody jest firma Sharp Home
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać jedno z dwóch zadań konkursowych opisanych poniżej:
  • zamieść zdjęcie/kolaż  pt. “Odetchnij pełną piersią” – pokaż nam twoje sposoby na alergię, radość na buzi twojego dziecka podczas wiosennego spaceru,zadowolenie rodziny podczas górskiej wędrówki, zrelaksowane twarze na wakacjach nad morzem itd.,. Zdjęcia możecie wrzucać tutaj lub przesłać nam na mail: a.jelinek@wrolimamy.pl
  • lub napisz dlaczego przyda ci się oczyszczacz powietrza ( maksymalnie 5 zdań).

  Zgłoszenie konkursowe należy zamieścić logując się z platformy Facebook, Google+ lub podpisując imieniem i nazwiskiem.

 4. My już Cię lubimy – a Ty nas? Dołącz do nas na Facebooku*
 5. Polub również profil sponsora *
 6. Jedna osoba może wysłać jedną pracę konkursową

*nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w konkursie  

CZAS TRWANIA KONKURSU:  

Konkurs trwa 14 dni, rozpoczyna się 03.05.2017 i kończy 17.05.2017. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 24.05.2017 na stronie bloga W Roli Mamy.  

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU:  

Zwycięzcą zostaje 1 osoba, która najlepiej spełni wymogi konkursu wg oceny jurorek bloga W Roli Mamy.  

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody Organizatorowi na adres: a.jelinek@wrolimamy.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników.  Zawsze potwierdzamy otrzymanie wiadomości – jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi, napisz do nas jeszcze raz.

Po upływie wyznaczonego terminu, Laureat traci prawo do odbioru nagrody, a nagroda przechodzi na kolejną osobę zgodnie z ocenami jury.

Nagroda zostanie wysłana przez Sponsora w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki.  

A oto nagroda!  

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania oraz technologią Plasmacluster Sharp FU-Y30EU-W

REGULAMIN  – szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

 1. Takie urządzenie , to nasze marzenie ! Tetaz po chemioterapii mój synek ze znacznie obniżoną odpornością musi mieć zapewnione idealne warunki , dywany wyrzucone a taki nawilżacz , odświeżacz był by idealnym urządzeniem do szybkiego powrotu do zdrówka . Trzymamy kciuki .

 2. Oczyszczacz powietrza byłby dla nas bardzo przydatny, ponieważ Mikołaj jest nie tylko alergikiem (kurz, roztocza) ale również astmatykiem. Nie ma łatwego życia ponieważ oprócz codziennego brania leków bez których ciężko funkcjonować zdarzają mu się nagłe nocne zapalenia krtani, które kończą się zawsze pobytem w szpitalu. Taki oczyszczacz byłby na pewno i dla niego i dla nas spełnieniem marzeń, my bylibyśmy spokojniejsi, według lekarza na pewno oczyszczacz pomógłby w zminimalizowaniu skutków choroby, która atakuje głównie w nocy. Mimo iż staramy się utrzymać w pokoju warunki dla astmatyka to czyste powietrze i tak ciężko utrzymać, kurz roztocza jednak czają się wszędzie. Oczyszczacz rozwiązałby ten problem i być może zapewnił i nam i Mikołajkowi spokojny sen i lepsze, lżejsze życie z chorobą.

 3. Marta Rudnicka

  Mieszkamy w dużej aglomeracji, która jest w pierwszej dziesiątce najbardziej zanieczyszczonych miast Europy – Wrocław, choć piękny i urokliwy, ma niestety duży problem z zanieczyszczeniem powietrza. Jesteśmy aktywną rodziną i dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu – jeżdżąc na rowerze czy spacerując, a okna są w domu pouchylane przez większość roku, więc niestety problem z brudnym powietrzem dotyczy nas w dużym stopniu. Nie jesteśmy w stanie wpłynąć na globalną poprawę jakości i stanu środowiska, jednak na swoją małą skalę staramy się robić jak najwięcej, by mu pomóc – sadzimy drzewa w parkach, uczestniczymy w akcjach sprzątania przestrzeni publicznych, nasz niewielki ogródek obsadzony jest drzewami produkującymi tlen, a w domu na każdym parapecie rośnie jakaś roślina. Marzymy o tym, by politycy, zamiast się kłócić, zaczęli w końcu dbać o świat, który nas otacza, a ponieważ to marzenie z gatunku nierealnych, bardzo ucieszyłby nas oczyszczacz powietrza, dzięki któremu nasze płuca odetchnęłyby w końcu świeżym powietrzem, a całoroczny kaszel odszedłby w zapomnienie…

 4. 1. Mamy dość alergii i ciągłego brania leków sterydowych i wziewnych w okresie silnego pylenia, chcemy czuć pełną parą radość wiosennych wspólnych spacerów.
  2. Nie chcemy tylu wizyt w szpitalu, testów, kłucia, odczulań, ten czas wolimy spędzić RAZEM ❤️
  3. Stare budownictwo, blok, IV p. ciężkie wilgotne powietrze, nic przyjemnego dla alergików, jak to rozwiązać? Chce mieć wpływ na to, jakim powietrzem będzie oddychać moja rodzina w naszych mieszkaniu. Oczyszczacz powietrza byłby zbawienny
  Spróbujemy, w końcu czego nie robi tata dla swoich córeczek ❤️

  Zdjęcie dołączone pod postem na facebooku

 5. Patrycja Kitowicz

  Oczyszczacz powietrza przyda nam się w domu. Niestety mieszkamy w blok przy ruchliwej ulicy, więc w powietrzu lata dużo kurzu. Jestem mamą trzyletnich bliźniąt i zależy mi na tym, żeby chociaż w domu moje dzieci oddychały świeżym i zdrowym powietrzem.

 6. Zgłoszenie nadesłane przez p. Martę Rodzik
  – Dlaczego przyda mnie się oczyszczacz powietrza ?
  Ponieważ męczę się z astmą i mam alergię na roztocza grzybów w powietrzu. Walczę często z nie odpowiednim nawilżonym powietrzem w moim mieszkaniu były już chyba wszystkie sposoby m.in miska z wodą, ale to nie daję oczekiwanych długich rezultatów. A chcę by moje powietzre było tak czyste jak woda w Chorwacji( jak na zdjeciu)
  I właśnie dlatego chcę go wygrać ! :)

 7. Zgłoszenie nadesłane przez p. Karolinę Misztal

 8. Zgłoszenie nadesłane przez p. Kasię Popiołek-Barczyk – Jesteśmy wesołą rodziną mieszkającą w Krakowie. W naszym mieście rządzi SMOK i… SMOG. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać w otoczeniu zieleni a nasz synek uwielbia leśne wycieczki. Jednak naszym prawdziwym azylem jest dom, to tu spędzamy najwięcej czasu, tu śpimy, jemy… Dlatego tak bardzo chcemy żeby życie w naszym domu było bezpieczne i czyste a oczyszczać powietrza SHARP KC-930EUW będzie naszym skutecznym pomocnikiem w walce ze SMOGIEM. Foto: Kostek-Mostek i tata na rowerowym szlaku.

 9. Zgłoszenie nadesłane przez p. Maria Czarkowska – Mieszkanie przy Katowicach “bogatych” w smog, nie służy zdrowiu Synka chorującego na astmę. Dlatego tak bardzo cenimy spacery z dala od miasta- tam gdzie zielono, czysto i zdecydowanie zdrowiej… Choć tyle możemy zrobić, by odetchnąć -może nie pełną piersią, ale zdecydowanie mniej szkodzącym powietrzem.

 10. Zgłoszenie nadesłane przez Daria Kolasa – Oczyszczacz powietrza byłby idealnym uzupełnieniem pokoju córek. Dałby nam możliwość oddychania świeżym powietrzem nie tylko w lesie, do którego mamy kawałek ale również we własnym domu. Niestety obie mają alergie, a wiosna to trudny okres do przetrwania.

 11. Zgłoszenie nadesłane przez Aleksander Korzeń

 12. Dominika Górska

  Chcę się raczyć haustami świeżego powietrza prosto z puszki jak bohaterowie filmu ” Kosmiczne Jaja”!!!

 13. Wietrzyk sobie wieje nic wielkiego się nie dzieje, ale choć mam lat tak niedużo wiem co oznacza czyste powietrze nie tylko z burzą:). Żyć chciałabym w czystym mieście,oddychać pełną piersią wreszcie! I moja mama powiedziała, że świetny oczyszczacz powietrza może bym wygrała? a że mamy słucham szepczę Wam do ucha: jestem mała Maja i w konkursie chętnie Waszym bym to cudo wygrać chciała:)

 14. Patrycja Diduk

  Mam w domu małego alergika,
  Który tylko psika i psika,
  Wszystko uczulenie u niej wywołuje,
  Co bardzo mnie smuci i mocno stresuje.

  Pragnę by czysto w domu było,
  By Hani oddychało się dobrze i miło,
  Więc każdą wolną chwilę wykorzystuję
  I zaciekle z kurzem paskudnym wojuję.

  Walkę jednak nierówną toczę,
  Bo tu umyję, a tu już fruwa roztocze,
  Pyłki, sadze i inne zanieczyszczenia,
  Które powodują u córci uczulenia.

  Gdybym oczyszczacz powietrza miała,
  Moja córeczka w końcu by bezpiecznie spała,
  A ja bym się ciągle nie martwiła
  I do jej pokoiku co pięć sekund nie chodziła.

  W końcu spokojnie by oddychała,
  Zdrowo i przyjemnie nocami by spała,
  Zabawa by była przyjemnością,
  A nie męczącą zbyteczną przykrością.

  Odetchnąć pełną piersią to prawdziwe wytchnienie,
  A dla Hanusi to marzeń spełnienie!

 15. Karolina Słomczewska

  Nie ma troski bardziej dojmującej od zmartwień rodziców, którzy mają obawy o zdrowie swojego dziecka. Dlatego z olbrzymią radością przyjęłam informację, że nie będę musiała już więcej “SHARPać” się z mokrymi ręcznikami rozwieszonymi na kaloryferach. O dobrą jakość powietrza, którą oddychać będzie Antoś zadba oczyszczacz powietrza marki Sharp.

 16. sen na świeżym powietrzu z najlepszym przyjacielem :)

 17. Odetchnąć czystym powietrzem ….

 18. Zgłoszenie nadesłane przez Agnieszka Witkowska – Oczyszczacz powietrza będzie dla naszego domu prawdziwym zbawieniem,
  ponieważ przestaniemy wdychać alergeny z powietrza z każdym
  westchnieniem. Alergenów u nas w mieszkaniu jest ci dostatek:
  zanieczyszczone powietrze z zewnątrz, kurz, pyłki oraz pies na
  dodatek. Przez całe dnie kichamy, prychamy, gdy tylko jest taka
  możliwość, to na świeże powietrze uciekamy. Chcemy móc odetchnąć
  głęboko w naszym mieszkaniu, dlatego całymi dniami marzę o oczyszczaczu powietrza posiadaniu. Oczyszczacz powietrza to będzie dla
  naszych nosów i płuc prawdziwe zbawienie, nareszcie może zakończyć się o przebywaniu w domu biadolenie

 19. Nasze polskie Morze Baltyckie! Idealne powietrze dla mojej corci z atopika i dla mnie Hashimotki :) jod dziala cuda:)

 20. Kurz i roztocza czają się wszędzie. Taki oczyszczacz bardzo pomógł by moi alergikom. Inhalacji przez cały czas

 21. Na Śląsku ciężko o czyste powietrze, nad morze daleko….więc oczyszczacz na pewno się przyda

 22. Oczyszczacz powietrza bardzo by nam się przydał to chyba ostatnia deska ratunku dla wiecznego kaszlu, załzawionych oczu, bakterii, wirusów i innych brudów, które nieustannie wdzierają się do naszego domu. A Zwłaszcza teraz gdy mamy małe dziecko.
  Oczyszczacz powietrza przyda nam się też teraz w mieszkaniu ktore jest po generalnym remoncie, żeby pozbyć się toksyn z powietrza będących pozostałościami po farbach, tynkach, gipsach, klejach i reszcie. Mimo tego wszystkiego nasza córeczka jest zawsze uśmiechnięta :)

  1. Oj tak bardzo dobrze napisane. U mnie było identycznie..

 23. W czasach smogu i spaliny
  Wszyscy mamy smutne miny,
  Alergeny nas ganiają
  Pyły, kurz i roztocza spokoju nie dają.
  Koty, pieski i chomiki
  Przez nich kichają małe smyki,
  Więc o maluszki zadbać trzeba
  Oczyszczacz powietrza spada nam jak z nieba.
  I powietrzem zdrowym oddychamy
  Wszyscy szczęśliwe minki mamy.
  Wszystkie roztocza i alergeny
  Szybciutko znikną nam z życiowej sceny
  I głównym zadaniem w teatrze życiowym
  Będzie oddychanie powietrzem czystym i zdrowym.

 24. Mieszkam z rodzina w pieknym, aczkolwiek starym domu w środku lasu, niedawno okazalo się, ze nie tylko corka jest alergiczka, ale rowniez ja (reakcje alergiczne są ostre, powodują opuchlizne twarzy). Alergenów dookola jest mnóstwo: jak chociazby las, czyli obecność mnostwa pyłków, ale takze dom… bo przeciez jak wiadomo stare domy wilgotnieja. To idealne miejsce dla oczyszczacza powietrza, zeby zapewnic komfort, spokojny odpoczynek i zeby dom stal sie prawdziwą ostoją, a nie miejscem wyciskajacym łzy.

 25. Zgłoszenie od Korneli Asztemborskiej – przesyłamy fotkę ze wspólnego wjazdu do Monachium i Alpy Bawarskie.

 26. Zgłoszenie od Karolina Kocur – Chciałabym zgłosić do konkursu zdjęcie moich synków Filipka i Kuby. Wiele osób myśli, że na wsi jest super czyste powietrze. Niestety wieczorami gdy sąsiedzi zaczynają palić w piecach można zapomnieć o świeżym powietrzu (niestety). Ale to nie jedyny problem. Chłopcy są alergikami więc natura choć piękna bywa dla nas zagrożeniem. Dlatego są takie dni w roku, że ze względu na pylenia nie wychodzimy z domku. Dlatego choć wewnątrz chcielibyśmy czuć się bezpiecznie. Pomożecie?

 27. Spacer codziennie zaliczony musi być, pogoda nam nie straszna a ta tej wiosny zadziwia

 28. Najlepiej na świeżym powietrzu. Okolice Krakowa – wieczny smog, z domu najlepiej nie wychodzić, normy przekroczone o 500%. Tutaj w każdym mieszkaniu przyda się oczyszczacz powietrza :-) więc gram o niego :-)

 29. Zgłoszenie od Aleksandra Łachacka – Dlaczego przyda mi się oczyszczacz powietrza?
  1. Za kilka dni zostanę mamą pierwszego synka Filipa, a dom niedawno remontowany i wciąż na wykończeniu, co oznacza zanieczyszczone powietrze.
  2. Zimową porą zdarzało się iż cug cofał się w komin i odczuć można było zapach dymu w kuchni i łazience, przez co trzeba było wietrzyć pomieszczenia.
  3. Chciałabym dla dziecka jak najlepiej, aby wychowywało się w jak najzdrowszym otoczeniu, jednak gdy z jednej strony domu mam las, to z drugiej niestety punkt segregacji odpadďż˝łw :( przez co w lato bywa ciężko.
  4. Oczyszczacz powietrza nie tylko korzystnie wpłynie na rozwój i zdrowie dziecka, ale również taty – alergika (sezon sienny to katorga) oraz dla mnie mamy, która jest zatokowcem i co rano budzi się z zatkanymi zatokami.
  5. Taki oczyszczacz powietrza to fajna, ale niestety nie tania sprawa, która z pewnością sprawdziłaby się w dbaniu o zdrowie mojej rodziny oraz w moim starcie życiowym w roli matki, nowym miejscu zamieszkania i zupełnie innej egzystencji.

  Pozdrawiam, przyszła mama z planowanym za 7 dni(22 maj)terminem porodu oddychająca pełną piersią. :)

 30. Herbatka u Tadka:) Najlepsza na świeżym i zdrowym powietrzu:)

 31. (S)harp KC-930EUW jest to urządzenie dla mnie niezbędne i ku jego zdobyciu pewnie kroczę,
  (H)armonijne działanie sprawi, że mimo iż że jestem alergikiem to będę miał przespane noce,
  (A)kumuluje w sobie energię, a od jego możliwości mogę oczekiwać naprawdę wiele,
  (R)azem staniemy się nierozłączni, a on zostanie moim przyjacielem!
  (P)rosta zagadka na koniec- znajdź ukryte w tekście hasło ;) W roli mamy – wrolimamy.pl Sharp Home Poland

 32. “a psik ” słyszę codziennie
  dzieci walczą z alaergią niezmiennie
  kurz, roztocza i teraz roślinności pylenie,
  działa na me dzieci jak rozdrażnienie
  w powietrzu “wisi” kataklizm, to zmora
  w tym OCZYSZCZACZU my szukamy profesora,
  który w sposób zwięzły i naukowy sprawi,
  że z “zanieczyszczonego”powietrza dom wybawi!

  Postawiłem się “W ROLI MAMY” i dzieci poznałem
  ostatnimi czasu więcej chwil z nimi spędzałem,
  widziałem jak męczą się z alergią, jak kichają
  jak nawet chwili odpoczynku i ucieczki od tego nie mają!

  Dlatego właśnie chciałbym Twej pomocy,
  by dzieci były wesołe za dnia i spokojne w nocy,
  by oczyszczacz pozwolił na wdech pełną piersią już
  bo dzięki temu zdrowie, dobry humor jest tuż tuż.

  Funkcjonowanie w mym domu tego oszczyczacza to RECEPTA na zdrowie moich małych, kochanych alergików, którzy ciągle walczą z katarem, kaszlem i ciążko im oddychać, to nasza OSTATNIA DESKA RATUNKU bo wiadomo, powietrze w domu przez kurz, roztocza i inne jest zanieczyszczone, i nawet przy codziennym sprzątaniu nie jesteśmy w stanie temu zapobiec.

  Ten oczyszczacz przyda mi się by : zneutralizować brzydkie wonie, słów na marne tu nie trwonie, z powietrza szkodliwe czynniku usunie, i jedyne co to uśmiech na twarz się nasunie, poprawi komfort oddychania i ulgę dzieciom przyniesie, będzie świeże i czyste powietrze jak po deszzu w lesie, i nie ukrywam, że minę mam marną nie lada, bo jak najszybciej pomóc dzieciom wypada, jednak koszty to ogromne, a tu takie rozdanie,mam nadzieję właśnie na wygranie, bo potrzebuje tego urządzenia by dom tryskał energią bez żadnych astm, alergii i kurzu, POMOCY ….

 33. Bo chcemy oddychać pełną piersią :)

 34. Katarzyna Nalepa

  Mój maluch jest małym alergikiem,który uwielbia spędzać czas na zewnątrz.Mieszkamy na wsi więc na pole do popisu,a raczej uciekania.Przydałby nam się właśnie taki oczyszczacz powietrza,ponieważ chcę go chronić przed alergenami.Nie zabronie mu odpoczywać na świeżym powietrzu,ale przynajmniej w domu mogę zmniejszyć ryzyko alergii

  Ps. Dołączam zdjęcie swojego małego rozbójnika na wiosennej eskapadzie

 35. Ruch na świeżym powietrzu przede wszystkim! Oczywiście nie zapominamy zabrać ze sobą poczucia humoru

 36. Mój synek Igorek jest niezwykle aktywnym dzieckiem,
  już od najmłodszych lat Tatuś rozbudza w nim zamiłowanie
  do aktywności ruchowej, czynnego spędzania czasu i
  SPORTU w każdej formie.
  TO MAŁY PASJONAT SPORTU
  oraz AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ
  i RUCHU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.
  Całą rodziną UWIELBIAMY SPĘDZĄĆ CZAS
  na świeżym powietrzu w PARKU czy latem nad WODĄ.
  Czy to zimą, latem czy też wiosną i jesienią jeśli tylko aura na to pozwala
  czym prędzej moi chłopcy zmykają na BOISKO lub Plac ZABAW i tam beztrosko “szaleją” dotleniając się w ten najbardziej naturalny sposób.
  IGOREK chciałby również w domu oddychać pełna piersią TAK JAK biegając i “goniąc za kolejną przygodą”

 37. Wioletta Sowińska
  Z alergią zmagam się odkąd pamiętam- alergia na kurz , roztocza , niektóre zwierzaki.Teraz kiedy jestem w drugiej ciąży i nie moge pomagac sobie specyfikami na allergie,przezywam koszmar.Nie przespane noce ze wzgledu na ciagle pobudki na smarkanie i kichanie(potrafie tak kilkanascie razy w ciagu nocy).Ranki bywaja nie lepsze a ja probowalam juz chyba wszystkiego.Dlatego wlasnie przydalby mi się oczyszczacz dzieki ktoremu w koncu moglabym spac spokojnie i regenerowac sily na chwile narodzin, ktora zbliza sie wielkimi krokami.

 38. OCZYSZCZACZ POWIETRZA DLA ALERGIKA
  W DOMU WYSTĘPUJE W ROLI MAGIKA :)
  WSZYSTKIE ALERGENY WYGONI PRECZ,
  DLATEGO DLA NAS TO WSPANIAŁA RZECZ :)

 39. Powodzenia:) Ostatni dzień konkursu przed nami:) Zapraszamy też na nasza fan stronę, planujemy kolejne podobne działania:)

 40. Wiosna, lato, jesień, zima….i prawie codziennie spacery. Niestety tej zimy w Gliwicach smog był tak potężny że zostaliśmy więźniami we własnym domu.

 41. Oto cały mój świat. O nich warto walczyć i o świeże powietrze

 42. Nie owijam w bawełnę, napiszę prosto z serca, szczerze, że ten oczyszczacz powietrza przyda mi się by odbyć życiową wojnę z zamieszkującymi pokój dzieci niebezpieczeństwami takimi jak kurz, alergeny i inne ! Do tej pory moja walka była bezskuteczna, efekty były widoczne na chwilę (mimo iż wylewam siódme poty by codziennie sprzątać, wierzyć mieszkanie i nie doprowadzać do zalegania się tych upiornych najeźdźców). Chcę otrzymać to cudo, bo do oczu napływają mi łzy, gdy widzę jak moje dzieci (alergicy po tacie) męczą się nawet podczas zwykłej zabawy, jak cieżko im oddychać i jak muszą się przez to inhalować… Serce matki pęka, przez to “w roli mamy” nie czuję się spełniona bo w głębi duszy wiem, że mogę coś jeszcze dla nich zrobić, mogę wygrać u Ciebie to wspaniałe urządzenie i oddać im utracone dzieciństwo, radość a przede wszystkim zdrowie i świeże powietrze.
  Ten oczyszczacz przyda mi się by wybielić smutek na twarzy dzieci, by dać im werwę i ochotę do zabawy, by pozbyć się niechcianych zarazków z domu a w efekcie, by cieszyć się rodzinną sielanką, pełną miłości, dla mnie widok szczęśliwych, zdrowych dzieci, które nie będą się już męczyły z zanieczyszczonym powietrzem to coś bezcennego….

 43. Smog jak smok – pali i niszczy, więc pokonajmy bestię zanim odrodzi się ze zgliszczy. Uciekamy za miasto w każdej wolnej chwili, by odświeżyć płuca i czas sobie umilić.

 44. Przed alergią uciekamy na świeże powietrze! Cieszymy sie kiedy jest pogoda, niestety jak jej nie ma musimy być w domku gdzie od razu mamy katarek. Bardzo przyda nam się takie urządzenie Mała Isia Monisia byłaby zachwycona

 45. Dlaczego przyda mi sie oczyszczacz powietrza?
  Ja jestem alergikiem od dziecka a co się z tym wiaze nie zmiesci się w 5 zdaniach ;)
  3 letnia corcia miewala problemy z zapaleniem krtani a w drodze jest maleństwo które mam nadzieje nie odziedziczy po mnie sklonnosci alergicznych.
  Uwielbiamy dlugie rodzinie spacery i niemal kazdego dnia robimy pisze wycieczki w teren i choć do morza mamy ok 100km to przynajmniej kilka razy w roku staramy sie je odwiedzic by poodychac rzeźkim powietrzem. Aktywosc fizyczna na powietrzu obowiązkowa ;)

 46. Moje chłopaki to alergicy i maja astme wczesnodzieciecom od urodzenia i niestety bardzo dużo chorują.Maż także jest alergikiem o czym sie dowiedział w wieku 40 lat.W domu mamy piece wiec niestety nie sprzyja to w ich leczeniu.Codziennie inhalacje i leki a moje łobuzy nadal uśmiechnięte.Każdą wolną chwilę staramy się wykorzystać na wyjazdy nad morze bo morskie powietrze dobrze im służy…fotka z majówki…ale wiadomo że to tylko mały drobiazg w całym leczeniu.Taki oczyszczacz bardzo by pomógł w naszej codziennej walce z alergenami bo codzienne wycieranie kurzy,odkurzanie,mycie podłóg,wietrzenie pokoju i pościeli to ciężka praca a pewnie i tak alergeny w powietrzu są.

 47. Kasia Górnik

  Odpowiedzieć mogę w jednym zdaniu – taki oczyszczacz bardzo przydałby się w naszym mieszkaniu!!!

 48. Są rzezy na które mogę wpłynąć aby były zdrowe dla mojej rodziny. Zdrowe odrzywianie, woda do picia, bezpieczna zabawa, bezpieczeństwo w czasie podróży. Niestety są rzeczy na które nie mam wpływu i to właśnie powietrze, smog, spaliny, alergeny. W mieście ciężko o to zadbać dlatego morze kochamy i często odwiedzamy żeby zdrowo i głęboko pooddychac. Od tego zależy naszą kondycja zdrowotna w ciągu roku.

 49. Kinga Sołtys
  Wiosna przychodzi, wszystko rozkwita,
  A nas niestety alergia wita:(
  Zamiast spacerować, odwiedzać parki
  My wycieramy smarki.

  W lato troszkę lepiej, chociaż nie do końca…
  Wciąż plamy czerwone wychodzą od słońca.

  Jesienią gdy alergia powoli odchodzi,
  To znowu sąsiad dymem nam smrodzi –
  Wtedy w góry chętnie uciekamy,
  Krótko ale intensywnie pełną piersią oddychamy.

  Zimą gdy sezon grzewczy nastaje
  Smog potężny żyć nam nie daje…
  Więc gdy nikt z nas już oddechu złapać nie może,
  Z radością ruszamy po niego nad morze.

  Wierzę jednak, że to cudo ma tę moc
  Że chociaż alergia szaleje
  Prześpimy spokojnie tę noc.

 50. Takie urządzenie, to nasze marzenie ;)
  Kwiatki choć piękne alergię wzmagają,

  misie pluszowe kurzem osiadają.

  Zatem więc tak dla odmiany oczyszczacz powietrza bardzo,bardzo zachwalamy

 51. MÓJ synek to MAŁY ODKRYWCA ŚWIATA jest pełen energii i werwy-
  jak u typowego 3-lateka potrzebą dominującą jest u niego RUCH.
  Igorek ODKRYWA ŚWIAT każdego dnia i o każdej porze.
  Chłonie go PEŁNĄ PIERSIĄ i z niesłabnącą pasja
  MŁODEGO POSZUKIWACZA PRZYGÓD zawsze i wszędzie
  wiosną, zimą i latem. W lecie szczególnie uwielbiamy
  wspólne rodzinne wyjazdy nad wodę-gdy tylko pogoda temu sprzyja
  pluskamy się w wodzie i szalejemy wszyscy razem :) a przy tym DOTLENIAMY SIĘ w ten NAJBARDZIEJ NATURALNY sposób na ŁONIE NATURY
  Igorek oraz Mama i Tata -cała nasza ZWARIOWANA TRÓJKA :)
  co prezentujemy Państwu z wielką radością i tęsknotą za latem i ŚWIEŻYM POWIETRZEM :) Bardzo chcielibyśmy móc również w domu oddychać takim świeżym powietrzem przez cały rok -zarówno w dzień jak i w nocy, bo to niezwykle istotne:) Zdrowy sen w świeżym powietrzu to to, czego potrzebujemy najbardziej, by rano w dobrej kondycji przywitać nowy dzień i stawić czoło nowym obowiązkom <3

 52. Natura – to ona ładuje moje życiowe akumulatory, daje energetycznego kopa i rozwiewa chmury ciemnych myśli…To na jej łonie odpoczywam, regeneruję się i głęboko oddycham. Tak jak lubię – pełną piersią!

 53. Tomasz Biernacki
  MÓJ synek to MAŁY ODKRYWCA ŚWIATA jest pełen energii i werwy-
  jak u typowego 3-lateka potrzebą dominującą jest u niego RUCH.
  Igorek ODKRYWA ŚWIAT każdego dnia i o każdej porze.
  Chłonie go PEŁNA PIERSIĄ i z niesłabnącą pasja
  MŁODEGO POSZUKIWACZA PRZYGÓD zawsze i wszędzie
  wiosną, zimą i latem. W lecie szczególnie uwielbiamy
  wspólne rodzinne wyjazdy nad wodę- gdy tylko pogoda temu sprzyja
  pluskamy się w wodzie i szalejemy wszyscy razem: )

  a przy tym DOTLENIAMY SIE W NAJBARDZIEJ NATURALNY SPOSÓB na ŁONIE NATURY
  Igorek oraz Mama i Tata -cała nasza ZWARIOWANA TRÓJKA :)
  co prezentujemy Państwu z wielką radością i tęsknotą za latem:

  Haust ŚWIEŻEGO POWIETRZA do najwspanialsze co mażemy dać NASZYM DZIECIOM

 54. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać poza miastem oddychając pełną piersią. A dlaczego zależy mi na wygranej? Nie będę ukrywać że sqoim córkom nieba bym przychyliła i patrzeć nie mogę jak ciągle kaszlą i mają katar, s nasz pediatra rozkłada ręce twierdząc że są uczulone na krakowskie powietrze.Jako matka staram się je często zabierać gdzieś dalej jednak zawsze wracamy do domu do swojego DOMU…Do tego trzymam kciuki zresztą one również ;)

 55. Oczyszczacz powietrza – rzecz to niezbędna,
  gdy brudne powietrze nawiedza wnętrza.
  W salonie, kuchni i w sypialni,
  strzec moje dziecko będzie będzie od męczarni.
  Gdy będzie nasz to córkę ochroni,
  od smogu i kurzu kolonii.

 56. Oddychamy, aż płuca napełnią się zdrową energią ;p

 57. By dmuchawca zdmuchnąć, siłe musi mieć w płucach,
  Sharp mu pomoże w nim ukryta dusza !
  Powietrze oczyści, nawilży jak trzeba,
  Biegać ze ścierka juz nie potrzeba.
  Radość z dmuchania jest wtedy wielka,
  Bo kaszel synka wtedy nie nęka.
  Czasu więcej mieć będziemy,
  Na zabawę i w kąpieli.
  Sharp uprości nasze życie,
  Pełna piersią odetchnę (nie)skrycie !

 58. Z córcią chciałybyśmy nosić tylko takie maski… do zabawy, a nie te konieczne, ratujące nas przed zanieczyszczeniami. A w życiu być bez wszelkich mask, jak słonie.. bo właściwie słonie są bardzo wrażliwe i mają bujną wyobraźnię, która pozwala im niekiedy zapomnieć o swoim wyglądzie. Kiedy wchodzą do wody, zamykają oczy, bo na widok własnych nóg wpadają w rozdrażnienie i płaczą. Dobrze jest znać naturę słoni, tak jak naturę którą oddychamy… bo często nic nie jest takie na jakie wygląda. Pozdrawiamy głęboko! :-)

 59. Choć wszyscy jesteśmy alergikami
  To sportem walczymy z alergenami!
  Gdy tylko możemy, na dwór śmigamy
  Na rolkach jeździmy, z hulajnogi korzystamy

  Bo sport pozwala żyć zdrowiej!

 60. Barbara Ziora
  My z alergii sobie kpimy, bo w każdej wolnej chwili płuca oczyszczamy i na wieś wyjeżdżamy. Tam panuje tylko świeże powietrze i dzika natura – dla alergii i zarazków to taka czarna dziur ;-)

 61. Nawilżacz by nam się przydał do nowego pokoiku córci gdyż okazało się że jest w nim bardzo suche powietrze, już teraz córcia często budzi się w nocy na picie, aż strach pomyśleć co będzie latem, taki nawilżacz ułatwił by nam nocne funkcjonowanie i dla mamy oraz córci dłuższe spanie :) Z alergia walczymy intensywnie spędzając czas na dworzu, córcia uradowana gorzej tylko z mama która ma alergie na trawę i ciągle kicha :)

 62. “Telegram do W Roli Mamy”

  Droga W Roli Mamy…

  SMOG!

  Mieszkamy w grodzie Kraka,
  lecz nie będę tu robić z siebie kozaka,
  gdyż zla jakość powietrza tak doskwiera,
  że nadzieja na lepsze jutro w nas umiera…

  SMOG!

  Smog u nas w domu na codzien gości,
  z tego powodu mało w nas radosci,
  nie cieszą sanki ni spacery,
  gdy w maskach chodzimy niczym w kagańcach bulteriery…

  SMOG!

  Kaszel, duszności i złe samopoczucie,
  sprawiają że czujemy się jak
  byśmy mieszkali nie w mieście a w smierdzacej hucie,
  przyszłość w czarnych barwach się maluje,
  najbardziej szkoda dzieci bo od noworodka juz się je truje…

  SMOG!

  Oczyszczacz powietrza Sharp byłby dla nas zbawienny,
  przywrocilby na naszych twarzach uśmiech codzienny,
  oddychalibysmy w domu pełnymi piersiami,
  nie bojąc się ze się zarazimy jakimiś chorubskami…

  SMOG!

  W Roli Mamy w Tobie nasza nadzieja,
  podaruj nam tego małego dobrodzieja,
  on sprawi że nasza rodzina,
  będzie sobie zdrowo i szczesliwie w smogowym Krakowie żyła!

  Pozdrawiamy xoxo

 63. Karolina Kowal

  Kochany synku,
  Pamiętam wszystko – począwszy od pierwszego uścisku palca, który choć tak delikatny chwytał za serce tak mocno. Od pierwszego uśmiechu, prób jedzenia znienawidzonego brokułu po twoje pierwsze samodzielne kroki, słowa. Towarzyszyłam Ci każdego dnia, trzymałam za rękę i patrzyłam jak odkrywasz świat tylko po to byś z dnia na dzień coraz bardziej zaczął wymykać mi się z rąk, stając się taki samodzielny – mój gigancie o wzroście 1m30. Zaczynam zdawać sobie sprawę, że niedługo moje gadanie o zanieczyszczeniu powietrza nie powstrza Cię przed pójściem na mecz ulubionej drużyny albo przed wyjściem z kolegami, dlatego chciałabym już teraz zapewnić Ci dom który będzie twoją ostoją, w którym będziesz mógł oddychać świeżym powietrzem, który stanie się twoim azylem z dala od niebezpieczeństw, które czekają na Ciebie za progiem. Chciałam, aby oczyszczacz powietrza Sharp stał się naszym sprzymierzeńcem w walce o ten domowy azyl, bo kocham cię synku i chcę dla Ciebie tego co najlepsze – kocham cię, mama.

 64. Magda S. – przesłane w terminie

  Rzecz to niesłychana rzecze pani do pana, otóż oczyszczacz powietrza jest do wygrania!!
  Czyste powietrze dzień i noc dla mych pociech to dla mnie sprawa niebywale ważna.
  Chciałabym mieć spokojne serce, że dbam o ich zdrowie od maleńkości. Chciałabym nie musieć drżeć o te serduszka moje najważniejsze zapewniając domowe bezpieczeństwo od wszelakich zanieczyszczeń powietrza.
  Chciałabym zapewnić im tak czyste powietrze jakim ja oddychała, gdy sama byłam dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku