Na zakupach 19 listopada 2023

Wyjątkowy Prezent z największą do tej pory kampanią świąteczną

Na czym polega wyjątkowość Wyjątkowego Prezentu? To przeżycia, które są w stanie wywołać wyjątkowe emocje – zaskoczenie, radość i zachwyt. To prezent, który sprawi, że nasi bliscy poczują się wyjątkowo. Kampania “Co za przeżycie!” marki Wyjątkowy Prezent, podkreśla niezwykłość prezentów w formie przeżyć i obdarowywania bliskich emocjami.

Wyjątkowy Prezent wzmacnia emocjonalny aspekt dawania prezentów. Kampania „Co za przeżycie!” to przypomnienie, że przeżycia mają wartość bezcenną, zapewniając radość, która pozostaje z nami na dłużej. Prezentowy brand zachęca wszystkich, aby w te święta podarowali bliskim coś więcej niż materialny upominek.

„Kampania >>Co za przeżycie!<< to esencja tego, co w prezencie jest najcenniejsze – emocji. Wierzymy, że obdarowywanie prezentami w formie przeżyć jak i ich realizacja to sposób na wyjątkowe uczucia i wspomnienia” – mówi Roma Mikołajewska, Country Marketing Manager PL & HUB.

Spot opowiada historię trzech obdarowanych osób, które w najdłuższej, 30 sekundowej wersji dostają skok ze spadochronem, popołudnie w SPA oraz jazdę w Ferrari. W poszczególnych scenach pokazane są różne emocje na twarzach obdarowanych. W ostatniej, nakręconej z przymrużeniem oka i w formie pastiszu, widzimy pierwszą bohaterkę skaczącą ze spadochronem i krzyczącą „To najlepszy prezent ever!”. Key visual natomiast podkreśla wyjątkowość takich prezentów, pokazując jak prawdziwe przeżycie dosłownie wyłania się z Vouchera prezentowego.

Link do spotu: https://youtu.be/2hFPGkZkmzk

„To najlepszy prezent ever – to nie tylko wykrzyczane z radością słowa, ale przede wszystkim żartobliwy manifest pozytywnych emocji.
Co za przeżycie! – to nie tylko hasło, to zaproszenie, by odkrywać magię przeżyć z marką Wyjątkowy Prezent również podczas tegorocznych świąt” – mówi Dominika Cyganowska, Brand Manager PL & HUB.

To jak dotąd największa kampania marketingowa Wyjątkowego Prezentu, która prowadzona jest również na Litwie, Łotwie, Estonii i Finlandii. Działania w obszarze online obejmują m.in. programmatic display, kampanię wideo na YouTube i VOD oraz social media. Działania w obszarze offline to m.in. kampania telewizyjna, OOH i reklama w kinach.

Za linię kreatywną kampanii odpowiada GPD Agency, a spot realizowany był przez dom produkcyjny GPD Film Studio. Media zakupił dom mediowy Mediacore, a działania organiczne w social mediach i influencer marketing to obszar Agencji N42.

Wyjątkowy Prezent otwiera drogę do łatwego spełniania marzeń, oferując wiele tysięcy przeżyć. Klienci mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy dostępnych opcji – od ekstremalnych sportów, przez romantyczne chwile we dwoje, wyjazdy, szalone aktywności, aż po relaksujące zabiegi spa. Ofertę można podzielić na 3 różne typy produktów: Vouchery na konkretne przeżycia, Pakiety Przeżyć oraz Karty Podarunkowe, umożliwiające skorzystanie z dowolnej oferty. To sprawia, że każdy jest w stanie z łatwością znaleźć swój własny Wyjątkowy Prezent.

Marka Wyjątkowy Prezent jest dostępna dla każdego. Sklepy marki znajdują się w galeriach handlowych na terenie całej Polski, a sklep online zapewnia wygodę zakupów z każdego miejsca i o każdej porze. Ponadto produkty marki Wyjątkowy Prezent można również znaleźć w Partnerskich Sieciach Sprzedaży, takich jak: Auchan, Żabka, Media Expert, Intermarche czy Media Markt oraz kupić je samodzielnie w nowoczesnych automatach samoobsługowych – Voucheromatach, które firma jako pierwsza w branży wprowadziła na rynek. Dzięki temu łatwo można znaleźć Wyjątkowy Prezent, który będzie pasował do preferencji zakupowych.

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. Skok ze spadochronem, popołudnie w SPA czy jazda za kierownicą Ferrari to tylko drobna część oferty, którą posiada Wyjątkowy Prezent. W jej skład wchodzi wiele tysięcy pomysłów na prezent, które zrealizować można na terenie całej Polski. Vouchery, Pakiety Przeżyć i Karty Podarunkowe Wyjątkowego Prezentu można wręczyć każdemu i na każdą okazję – dostępne są one w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski, w sieciach partnerskich, samoobsługowych voucheromatach zlokalizowanych w galeriach handlowych i on-line na wyjątkowyprezent.pl. Marka Wyjątkowy Prezent wchodzi w skład Emoti Group.

KONTAKT:
Dominika Cyganowska
Brand Manager PL & HUB
Wyjątkowy Prezent
tel. kom.: +48 504 651 009
e-mail: dominika.cyganowska@wyjatkowyprezent.pl

 

 

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gry 19 listopada 2023

Przepowiednia Starego Dębu – patronat medialny

Przepowiednia Starego Dębu to druga, niezależna część serii Kroniki Przygody skierowana do młodych graczy. W pierwszej części naszym zadaniem było odszukać księżycowe kamienie. Tylko w ten sposób mogliśmy uratować Krainę. Tym razem naszym celem jest zdobycie czterech amuletów. Dzięki nim będziemy gotowić stawić czoła ostatniemu zagrożeniu i uratować Leśną Krainę.

Kroniki Przygody: Przepowiednia Starego Dębu, czyli o co w tym chodzi

Po konflikcie trwającym całe wieki w Leśnej Krainie wreszcie zapanował spokój. A to za sprawą rad Starego Dębu, starożytnej i najbardziej szanowanej ze wszystkich istot. Zwierzęta pomagają sobie i żyją w harmonii, jednak wkrótce znów ma się to zmienić… Przepowiednia mówi, że las jest w poważnym niebezpieczeństwie i tylko garstka wybrańców będzie mogła zostać Obrońcami Lasu i zapobiec najgorszemu. Czy jesteście gotowi, by uratować świat?

Kroniki przygody. Przepowiednia Starego Dębu

Fot. Archiwum prywatne

Gra rozwija mechanikę i pomysły z pierwszej części, wprowadzając modularną planszę oraz figurki postaci. Wcielcie się w obrońców lasu i uchrońcie krainę od nadchodzącego niebezpieczeństwa. Odkrywajcie nowe miejsca w magicznym lesie, pomagacie jego mieszkańcom i rozwiązujcie łamigłówki. Podstawowa mechanika gry oparta jest na pierwszej części „Kronik przygody” – gracze będą oglądać lokacje w aplikacji, rozmawiać z bohaterami i odnajdywać przedmioty. W tej części zamiast jednolitej planszy znajdziecie pięknie ilustrowane, duże kafle lokacji, a zamiast kart bohaterów – wygodne kartonowe figurki. W Przepowiedni Starego Dębu czeka na Was 1 historia wprowadzająca i 5 scenariuszy.

Fot. Archiwum prywatne

Dla kogo gra?

Gra przeznaczona jest dla dzieci od siódmego roku życia i można ją rozgrywać w trybie solo lub do czterech graczy. Warto na początku ustalić, kto trzyma telefon i nim operuje w trakcie gry, by nie było zbędnych kłótni. To genialna kooperacyjna rozrywka dla całej rodziny pełna baśniowych stworów i nietuzinkowych bohaterów.

Przepowiednia Sterego Dębu – patronujemy

W Roli Mamy, niegdyś blog, a obecnie magazyn dla rodziców, z radością informuje, że objął grę Kroniki Przygody. Przepowiednia Starego Dębu patronatem medialnym. Zdecydowaliśmy się na to ze względu na rodzinny i kooperacyjny charakter gry,  oraz jej dużą uniwersalność. No dobra… Tak naprawdę robimy to dlatego, że kochamy planszówki 😉

Ważne!

Niezbędnym elementem gry jest bezpłatna aplikacja Kids Chronicles, którą można pobrać ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji nie trzeba utrzymywać połączenia z Internetem w trakcie gry.

For. Archiwum prywatne

Zawartość pudełka:
  • 18 płytek miejsc
  • 19 figurek postaci
  • 40 kart przedmiotów
  • Plansza na przedmioty
  • Instrukcja
Twórcy:
Autorzy: David Cicurel, Benjamin Bouchard
Ilustratorzy: Nastya Lehn, Paweł Marchwicki, Olga Pych, Yelizaveta Yuzepolska
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podróże 18 listopada 2023

Najprzyjaźniejsze miasta dla rodzin w Europie. Jest powód do dumy

Znamy ranking najlepszych w Europie miejsc do wychowywania dzieci. Do pierwszej dwudziestki trafiło jedno polskie miasto. Wyróżnia się niską przestępczością i oferuje rodzinom mnóstwo opcji spędzania czasu wolnego.

Jak zakładać rodzinę, to tylko w…

Platforma do nauki języków obcych Preply przeanalizowała 131 europejskich miejscowości w poszukiwaniu najlepszych miejsc do założenia rodziny. Pod uwagę brano między innymi możliwości związane z edukacją, dostęp do służby zdrowia, wskaźnik przestępczości, ofertę zajęć pozaszkolnych, a także długość urlopu rodzicielskiego. Pod lupę Preply trafiło sześć polskich miast – Gdańsk, Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice i Kraków.

Najlepiej w rankingu wypadł Kraków, plasując się na miejscu dwudziestym, na równi z brytyjskim Newcastle upon Tyne i norweskim Tromso. Stolica Małopolski została doceniona za niskie koszty życia oraz niski wskaźnik przestępczości. Kraków może się też pochwalić szeroką ofertą spędzania wolnego czasu i rozwijania hobby u najmłodszych. W klasyfikacji uwzględniającej wyłącznie rodzinny lifestyle miasto zajęło dziesiąte miejsce. Zawdzięcza to dużej liczbie ośrodków sportowych i rekreacyjnych, a także terenów zielonych.

Miasta dla rodzin w Europie: Katowice wypadają blado, ale wciąż lepiej niż Londyn

Kraków ma spore powody do dumy, ale Katowice… niekoniecznie. Wypadły najsłabiej spośród wszystkich analizowanych polskich miast. Pozycję Katowic mocno zaniżyło zanieczyszczone powietrze. Podobny problem „dotknął” też Londyn. Jakość powietrza i wysoka przestępczość sprawiły, że stolica Anglii trafiła na najniższą pozycję całego rankingu.

Nieco lepiej od nas poradzili sobie nasi sąsiedzi. Słowacka Bratysława zajęła miejsce dziewiętnaste, a czeska Praga… piąte. Tę ostatnią doceniono zwłaszcza za liczbę obiektów rekreacyjnych. Czeska stolica może pochwalić się drugą co do wielkości ofertą muzealną wśród miast w Europie (aż 373 muzeów).

Rodziny mieszkające w Pradze nie mają na co narzekać. Wyżej w rankingu są już tylko dwa miasta portugalskie, jedno miasto włoskie oraz jedno islandzkie.

Miasta dla rodzin w Europie: Portugalia to niekwestionowany zwycięzca

Za najbardziej przyjazne do założenia rodziny miasto uznano mieszczące się na południu Madery Funchal. Miano lidera wynika głównie z najniższego w całej Europie wskaźnika przestępczości, dobrej jakości powietrza i niskich kosztów życia. Miasto świetnie wypadło też pod kątem edukacji – w Portugalii wskaźnik liczby uczniów do liczby nauczycieli mieści się w pierwszej dziesiątce europejskiej.

Drugim najprzyjaźniejszym miejscem w Europie do wychowywania dzieci jest zlokalizowany w północnych Włoszech Triest. Mimo niewielkiego obszaru obfituje w atrakcje edukacyjne i parki. Dużą zachętą dla rodziców jest też publiczna opieka zdrowotna.

Pierwszą trójkę zamyka po raz kolejny Portugalia – a konkretnie Lizbona. Stolica kraju dominuje nad innymi miastami Europy dzięki wysokiej jakości edukacji. Lizbona może się pochwalić dużym dostępem do wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz szerokim wyborem atrakcji edukacyjnych.

Zaraz za podium znalazły Reykjavík (Islandia), Praga, Galway (Irlandia), Aarhus (Dania) i Helsinki (Finlandia). W najlepszej trzydziestce uplasowało się najwięcej miejscowości ze Szwajcarii. Było to aż pięć miast – Berno (miejsce 11.), Genewa (miejsce 15.), Lozanna (miejsce 17.), Bazylea (miejsce 19.) i Zurych (miejsce 26.). Na listę top 30 nie trafiły żadne miasta z Niemiec czy Francji.

Zdrowie, edukacja, lifestyle – kto oferuje najlepsze warunki?

Poszukując swojego miejsca na ziemi, rodzice rozważają wiele czynników. Jednym z nich są kwestie związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Pod kątem wyłącznie jakości powietrza, wskaźnika przestępczości oraz dostępu do opieki zdrowotnej wygrywają Norwegia (Trondheim), Portugalia (Funchal) oraz Szwajcaria (Bazylea i Berno).

W kwestii edukacji zdecydowanym faworytem są Włochy. Biorąc pod uwagę stosunek liczby uczniów do kadry dydaktycznej, roczne wydatki publiczne przeznaczane na edukację, liczbę atrakcji edukacyjnych i procent uczniów objętych kształceniem ponadobowiązkowym, najwyższe pozycje zajęły dwa włoskie miasta – Florencja oraz Triest. W pierwszej dziesiątce znalazły się też Bolonia oraz Milan.

Gdzie warto zamieszkać, jeśli zależy nam na rozwijaniu hobby naszych pociech i spędzaniu z nimi jak najwięcej czasu? Pod tym kątem najbardziej przyjazna okazuje się Wielka Brytania. Do pierwszej trójki trafiły dwa brytyjskie miasta – szkockie Aberdeen i angielskie Newcastle upon Tyne. Wysoka pozycja w rankingu wynika nie tylko z liczby ośrodków rekreacyjnych i sportowych, ale też rekordowej długości urlopu macierzyńskiego. Jest to aż 273 dni. W Polsce długość ta wynosi 140 dni.

Źródło: Preply

O Preply

Preply to internetowa platforma nauki języków, łącząca korepetytorów z setkami tysięcy uczniów w 180 krajach na całym świecie. Ponad 35000 korepetytorów uczy ponad 50 języków, korzystając z algorytmu uczenia maszynowego, który rekomenduje najlepszych korepetytorów dla każdego ucznia. Powstała w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku za sprawą trzech ukraińskich założycieli: Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna, Preply rozrosła się z 3-osobowego zespołu do firmy zatrudniającej prawie 500 pracowników 60 różnych narodowości. Z biurami w Barcelonie, Nowym Jorku i Kijowie, pracownicy pracują w 30 krajach w Europie, USA, Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej.

KONTAKT:

Matylda Setlak

PR Director

agencja PR All 4 Comms

tel.+48 (0) 788 252 651

tel.+44 (0) 7737 1 63 194

e-mail: matylda@all4comms.com

www.all4comms.com

 

 

Źródło informacji: All 4 Comms

Obraz Mircea – All in collections z Pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close