„Czary – mary” Babci Ani i konkurs fotograficzny „W poszukiwaniu jesieni”

Babcia kojarzy się ze starszą panią siedzącą na bujanym fotelu i robiącą na drutach wełniane skarpetki.
Ani daleko do stereotypu babci – lubi szybką jazdę na rowerze, ćwiczenia na siłowni i specjalizuje się w szyciu odzieży turystycznej i narciarskiej. Odkąd została babcią swoje zamiłowanie do projektowania i szycia skierowała także na dzieci i niemowlęta – z pasją tworzy spodnie, dresy, bluzy, kamizelki i kurtki polarowe wykonane z dzianin POLARTEC (i nie tylko, bo jak przystało na “czary – mary” potrafi też wyczarować cuda z resztek przeróżnych materiałów).

Babcia Ania sama projektuje i szyje, a wszystkie wykonane przez nią rzeczy są perfekcyjnie uszyte i cechuje je wysoka jakość.

Nie musieliśmy długo jej namawiać żeby stworzyła specjalnie dla dzieci naszych czytelników dwie ciepłe i śliczne czapki z Polarteca – dla chłopca i dziewczynki. Oprócz tego Babcia Ania wyczarowała jeszcze 3 czapki – “pocieszenia” – z milutkiej dzianiny.

Podajemy adres mailowy, który warto zapamiętać, szczególnie gdy jesienne i zimowe chłody są już tuż tuż – anka@vellkan.net

Jako mama dwulatka szczególnie polecam ubranka z polaru babci Ani – są modne, ciepłe – a co najważniejsze dla dziecka – wygodne. Poza tym polar szybko schnie i nie trzeba go prasować ;)

Regulamin Konkursu fotograficznego „W poszukiwaniu jesieni”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest blog „W roli mamy”.
 2. Fundatorem nagrody jest Babcia Ania.
 3. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Przedmiotem Konkursu jest wybór najciekawszego zdjęcia przedstawiającego temat Konkursu „W poszukiwaniu jesieni” wraz z jego opisem.
 5. Konkurs organizowany jest w terminie od dnia 28.09.2011r. do dnia 05.10.2011r.

ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs polega na zamieszczeniu jednego zdjęcia przedstawiającego temat Konkursu: „W poszukiwaniu jesieni” wraz z krótkim opisem. Sposób ujęcia tematu jest dowolny.
 2. Zgłoszenie udziału w Konkursie następuje poprzez zamieszczenie zdjęcia wraz z opisem na tablicy profilu „W roli mamy” na Facebooku. W opisie należy podać płeć dziecka.
 3. Aby przystąpić do konkursu należy mieć status fana profilu „W roli mamy” na Facebooku.
 4. Zdjęcia mogą być nadsyłane do dnia 05.10.2011 r włącznie.
 5. Uczestnicy Konkursu zobowiązują się, iż będą autorami zdjęć i opisów.
 6. Autorki bloga nie biorą udziału w konkursie.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

 1. Do finału konkursu przejdzie 8 zdjęć z największą liczbą głosów w postaci kliknięć w przycisk „lubię to”.
 2. Zwycięzcami zostaną dwie osoby, których zdjęcia wraz z opisem zostaną wybrane przez jury, spośród 8 finałowych fotek oraz 3 osoby zostaną wyróżnione. Jury będzie zwracało uwagę na pomysł, oryginalność i ciekawe ujęcie tematu.
 3. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 07.10.2011 na stronie https://wrolimamy.pl/

NAGRODY

 1. Nagrodą w Konkursie są dwie czapki z Polarteca widoczne na zdjęciu.
  Nagrodą za wyróżnienie – trzy czapeczki z dzianiny.
 2. Aby odebrać nagrodę, zwycięzca konkursu skontaktuje się z organizatorem drogą mailową. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie pełnych i prawdziwych danych osobowych tj. imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania, po zakończeniu konkursu.
 3. Organizator ponosi koszty przesyłki nagrody przyznanej w Konkursie.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator samodzielnie lub na wniosek innych użytkowników ma prawo usunąć zdjęcie z Konkursu z powodu nieprzestrzegania zasad Regulaminu (w tym w szczególności, gdy zaistnieje podejrzenie, że naruszono cudze prawa autorskie) bądź zasad korzystania z serwisu Facebook.com.
 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne powstałe w trakcie przesyłania materiałów konkursowych.
 3. Zgłoszenie zdjęć do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

A oto inne przykłady radosnej twórczości Babci Ani:

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close