Kategoria: Pod lupą i na tapecie

Gorący maj w Balticarium

Maj dla Balticarium rozpoczął się od kolejnego wyróżnienia patronatem honorowym. Tym razem projekt doceniło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, podobnie jak wcześniej Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak. To wielki zaszczyt, że tak ważne instytucje wspierają Balticarium.

Umieszczasz zdjęcia swojego dziecka w sieci? A co jeśli zostanie… prezydentem!

Czy umieszczając zdjęcie swojego dziecka w sieci zastanawiałeś się kiedyś, jak może to wpłynąć na jego bezpieczeństwo i prywatność, nie tylko w danej chwili, ale także w przyszłości? Eksperci bezpieczeństwa z firmy ESET przypominają, że raz wrzucona do sieci treść, zostaje w niej na zawsze. Rodzice powinni zatem brać pod uwagę fakt, że uchodzące za zabawne w danym momencie zdjęcie pociechy, może w przyszłości ośmieszyć dorosłe już dziecko.

Lokalny Rolnik

Droga mamo, serdecznie zapraszamy Cię do świata zakupów u Lokalnego Rolnika. Czy wiesz , że w naszym mieście możesz dołączyć do sąsiedzkiej inicjatywy? Już kilka tysięcy osób korzysta z Lokalnego Rolnika.

Mamaville vol. 11 Warszawa

Wiosna w tym roku wyjątkowo wcześnie rozpieszcza nas ciepłem i brakiem śniegu. Zimową garderobę chcemy zamienić na letnią. Planujemy pierwsze wiosenne remonty. Niektórzy czekają na pojawienie się nowego członka rodziny. Wszystkich na pewno zainteresuje 11 warszawska edycja Targów Mamaville.

Start Platformy Mamaville

Za każdym razem, kiedy informowałyśmy o kolejnej edycji Targów Mamaville, padało pytanie:
– A kiedy w naszym mieście?
No więc mamy dla was dobrą wiadomość.

SS17 PANACHE PRESS DAY

Panache Lingerie, to brytyjska marka z ponad 35-cio letnim doświadczeniem i szerokim spektrum rozmiarowym jest jedną z najszybciej rozwijających się światowych marek.

Tajemniczy podwodny świat Bałtyku bliżej niż myślisz

Popularne jest przekonanie, że z powodu niskiego zasolenia wód w Bałtyku żyje niewiele zwierząt. Nie stanowi to jednak przeszkody w odkrywaniu morskiej fauny i flory. Warto wiedzieć, że nasze morze to nie tylko dorsze, łososie i foki szare. Właśnie dlatego powstało Balticarium.

Kojący dotyk mam, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o pielęgnacji skóry dziecka pod pieluszką

Większość mam, jeszcze będąc w ciąży, oczekując narodzin dziecka, szuka informacji dotyczących opieki i pielęgnacji nad maluszkiem. Przeglądają pod tym kątem Internet, czytają poradniki, biorą udział w szkoleniach. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ, aby w pełni wykorzystać szczególny czas jakim jest macierzyństwo i czerpać z niego maksimum przyjemności konieczna jest znajomość podstawowych zasad dbania o zdrowie i higienę malucha.

Kreatywne warsztaty z Empikiem

Przed nami drugi tydzień odpoczynku od szkoły. Ten zimowy, wolny czas najlepiej spędzić w kreatywny sposób. Ferie z Empikiem pomogą najmłodszym choć na chwilę stać się prawdziwymi artystami. Podczas zimowych warsztatów będą mieli okazję poznać tajniki decoupage oraz własnoręcznie wykonać karnawałowe ozdoby.

Bezpłatne warsztaty „Świadoma Mama”

W imieniu zespołu Świadomej Mamy zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNE Warsztaty – osobny panel dla przyszłych, jak i obecnych Rodziców z Warszawy w ramach programu „Świadoma Mama” – odbędą się one 26 stycznia 2017 roku w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul.Madalińskiego 25 w Warszawie.

Top
W Roli Mamy na Facebooku