Linkimals™ Interaktywna Wydra | Fisher-Price

Niedawno w naszym domu zagościła Linkimals™ Interaktywna Wydra | Fisher-Price, chciałabym Wam przedstawić ją nieco bliżej, gdyż jest to bardzo ciekawa propozycja interaktywnej zabawki, aktywizującej dzieci już od 9 miesiąca życia.

Gdy przyjechała do nas Wydra pomyślałam, jakaś taka duża, jakaś taka plastikowa i twarda. Jednak z każdą chwilą od jej włączenia przekonywała mnie do siebie, a dzieci od razu z chęcią zabrały się za jej gruntowne testowanie. Okazało się też, że zabawka zainteresowała nie tylko moje najmłodsze dziecko (1,5 roku), ale również starszego synka (7 lat), który z chęcią przypomniał sobie literki.

Wesoła Wydra na swoim brzuszku ma panel, na którym znajdują się wszystkie literki alfabetu, wraz z obrazkami prezentującymi zwierzątko lub przedmiot, rozpoczynający swoją nazwę od danej literki. Znajdziemy tam również dwa dodatkowe przyciski-pytajniki oraz nutki. Pierwszy, zachęca nasze dziecko do zabawy poprzez szukanie odpowiednich liter, dobra odpowiedź nagradzana jest gratulacjami. Drugi przycisk z nutkami, to nic innego jak zachęta do wspólnego śpiewania. Na stópkach wydry jest głośnik, z którego słychać przyjemne dźwięki, ponieważ nagrany głos jest łagodny i radosny. Świetnie zachęca do zabawy. Można regulować głośność na dwóch poziomach i ustawić według własnych potrzeb. Druga stópka Wydry wyposażona jest w dwukolorowe, kręcące się kółeczko z wytłoczoną nutką. Tu również odnajdziemy mnóstwo piosenek, a dodatkowo dla młodszych dzieci jest to zachęta do zabawy paluszkami. Buźka Wyderki ma przyjazny wyraz i słodkie oczka. Wokół panelu, czyli na całym brzuszku, jest ramka, która podczas zabawy świeci lub miga kolorami. To dodatkowa zachęta do wspólnej zabawy.

Całość jest bardzo dobrze wykonana, panel nie ma zakamarków czy rowków, w które mógłby się dostać brud, a nie da się ukryć, że małe paluszki często są mokre i lepkie. Do utrzymania wyderki w czystości wystarczy wilgotna szmatka lub chusteczka.

Zamysłem było tu stworzenie zabawki mocnej, trwałej i stabilnej podczas używania oraz takiej, która będzie świetnym towarzyszem zabaw w miarę rośnięcia dziecka. Po dłuższym i intensywnym eksploatowaniu przez córkę mogę śmiało powiedzieć, że jest to zabawka, która posłuży bardzo długo. Dziecko rozwijając się, będzie chętnie do niej wracać, wykorzystując możliwości zabawy odpowiednio do swojego wieku.

Wydra jest świetnym towarzyszem zabaw w domu, na podwórku, czy w czasie jazdy samochodem.

Wesoła Wydra to zabawka Fisher Price z serii Linkimals, czyli kolejny członek załogi wspierającej rozwój dziecka. Warto dodać, że interaktywne zabawki Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając, co gwarantuje świetną zabawę!

Dziękuję firmie Fisher-Price za przekazanie zabawki do zrecenzowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close