Kultura 5 kwietnia 2019

Targi Mamaville vol. 8 Wrocław

Co prawda to jeszcze nie Stadion Narodowy w Warszawie, ale zawsze stadion. Tym razem Stadion Wrocław, we Wrocławiu oczywiście. Ósma wrocławska edycja Targów Mamaville zapowiada się naprawdę obiecująco.

Nie bez powodu tegoroczna wiosenna edycja targów we Wrocławiu odbędzie się na stadionie. Nigdzie więcej tak duża impreza się nie zmieści. Tym razem we Wrocławiu zagości ponad stu wystawców, z których znakomita większość to polscy producenci ubranek dziecięcych, akcesoriów, wózków, łóżeczek, wanienek, zabawek i wszystkiego, co tylko może być potrzebne dla najmłodszego członka rodziny. Nie zabraknie kosmetyków dla dzieci i mam, a także dla kobiet w ciąży.

Targi Mamaville to unikatowe wydarzenie w skali polskiej a być może i światowej. Impreza ma na celu promowanie młodych, przedsiębiorczych mam, które starają się łączyć macierzyństwo z pasją do tworzenia. Dlatego bardzo dużo produktów oferowanych na targach, to rozwiązania autorskie, których nie znajdziecie w regularnej sprzedaży.

Targi Mamaville to nie tylko zakupy. To jedyna w swoim rodzaju szansa połączenie zakupów z warsztatami edukacyjnymi dla dzieci i rodziców. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Tym razem zostaną poruszone tematy z pogranicza medycyny i psychologii. Na warsztaty można się zapisać tutaj.

Cały dzień na targach to sporo, szczególnie dla małych głodomorów. Mniejsze i większe łasuchy będą mogły skorzystać ze strefy kulinarnej i napełnić brzuszki. Weganie i wegetarianie też nie umrą z głodu, organizatorzy zadbają o wszystkich.

Potrzebę odpoczynku najszybciej zaspokoimy w strefie relaksu, gdzie dzieci będą mogły się pobawić, a rodzice odpocząć.

 

Gdzie: Stadion Wrocław, Al. Śląska 1 we Wrocławiu

Kiedy: 7 kwietnia, niedziela

Godzina: 10 – 17

Wstęp: Wolny

 

Na stadion można wygodnie dojechać komunikacją lub własnym autem. Do dyspozycji zmotoryzowanych przygotowano 1000 miejsc parkingowych.

 

Blog W Roli Mamy tradycyjnie obejmuje wrocławską edycję Targów Mamaville patronatem medialnym.  

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close