Kultura 29 listopada 2019

Targi Mamaville Xmas Black Weekend Edition Warszawa

Targi Mamaville wpisały się już na dobre w mapę handlowej Warszawy. Jak co roku, tak i tym razem na początku grudnia zapraszamy na Targi Mamaville Xmas Black Weekend Edition.

Święta coraz bliżej, pora myśleć o prezentach. Targi Mamaville Xmas to doskonała okazja do napełnienia worka świętego Mikołaja. Będą nie tylko zabawki, ale też ubranka, akcesoria, mebelki inne ciekawe gadżety. Nie zabraknie oferty skierowanej do kobiet w ciąży. Swoje propozycje zaprezentują polscy wystawcy –bardzo często są to mamy, które łączą opiekę nad dzieckiem z rozwijaniem własnych pasji. Stąd oferta targów Mamaville jest unikatowa. Nie ma drugiej takiej imprezy handlowej, na której króluje indywidualność i kreatywność, a nie znana z centrów handlowych masówka.

Najbliższy weekend to Black Weekend, a więc szansa na zakupy w naprawdę atrakcyjnych cenach. Promocje, rabaty, wyprzedaże – to wszystko czeka na klientów Targów Mamaville w Warszawie.

Mamaville to nie tylko zakupy. To także strefa warsztatów edukacyjnych dla rodziców oraz strefa atrakcji dla dzieci. Warsztaty edukacyjne dla rodziców to sposobność do zdobycia lub poszerzenia wiedzy z zakresu pielęgnacji i wychowania dzieci. Warsztaty są darmowe, obowiązują zapisy. Można ich dokonywać pod tym linkiem: http://bit.ly/warsztatywarszawa19. W tym samym miejscu można rejestrować też chęć udziału dziecka w ciekawych zajęciach. Zapisywać się można do 30 listopada do godziny 23.00. Ale spieszcie się, miejsc ubywa!

Trudno byłoby spędzić cały dzień na targach, gdyby nie było szansy na posilenie się. Tradycyjnie już strefa kulinarna oferuje poza daniami mięsnymi także potrawy wegetariańskie i wegańskie. Z Targów Mamaville nikt nie wyjdzie głodny. Nie zabraknie także miejsca, gdzie będzie można po prostu odpocząć.

Ponieważ zaproszenie na Targi Mamaville obejmuje rodziny z dziećmi, nie mogło zabraknąć specjalnej strefy, w której mamy będą mogły dyskretnie nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Organizatorzy dbają, by w tej strefie było wyjątkowo przytulnie.

 

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku → https://www.facebook.com/events/758453514613200

 

Termin: 1 grudnia 2019

Godziny otwarcia: 10.00 – 17.00

Adres: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Wstęp: Wolny

Tradycyjnie już Blog W Roli Mamy obejmuje Targi Mamaville Xmas Black Weekend Edition patronatem medialnym.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close