Konkurs “Życzenia na wagę złota”

Blog WRoliMamy.pl skończył sześć lat! Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko minął, a jeszcze trudniej ile rzeczy w ciągu tego okresu się wydarzyło. Cieszę się, że udało nam się stworzyć miejsce dla mam, w którym każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Wiecie, że wciąż czujemy ekscytację na widok komentarzy pod naszymi tekstami i cieszymy się z każdej nowej czytelniczki?

Chciałam dziś podziękować moim cudownym koleżankom – autorkom tekstów – za ogrom pracy, bezmiar serca włożony w pisanie, nieustającą wytrwałość i wiarę, że to, co robimy, ma sens. Dziękuję mojemu mężowi za to, że strona jest ładna, funkcjonalna i mega szybka oraz za jego równie szybkie działanie i cierpliwość w stosunku do naszych często gorączkowych pomysłów.

Dziękuję wszystkim Wam za to, że jesteście, za Wasze lajki, komentarze i aktywność. Moim marzeniem jest by grono tych z Was, które zaglądają do nas regularnie, było jak największe. Specjalne podziękowania za Waszą wierną obecność od lat.

Tradycyjnie z okazji urodzin bloga przygotowaliśmy dla Was konkurs z super nagrodami.

W tym roku świętują z nami:

(Podziękujcie wspaniałym sponsorom klikając „Lubię to” – niech wiedzą, że warto rozpieszczać Was nagrodami!)

O KONKURSIE “Życzenia na wagę złota”

 1. Organizatorem konkursu jest Blog „W Roli Mamy”.:
 2. Główny sponsor –  Sharp Home Poland
  Sponsorzy:
  „MAMO-TATO”
  Panache
  La Roche-Posay
  REBEL.pl
  – dobrezabawki.com

ZASADY KONKURSU “Życzenia na wagę złota”

 1. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe:

Napisz w komentarzu pod tym tekstem czego nam życzysz z okazji urodzin bloga.

Tym samym pokaż, jakie są Twoje oczekiwania, pomysły, co podoba Ci się najbardziej i o czym lubisz czytać na blogu Wrolimamy.pl. Zainspiruj nas!

Zgłoszenie konkursowe należy dodać w komentarzach pod tym wpisem, logując się z platformy Facebook lub podpisując imieniem i nazwiskiem.

 1. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi, Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 21.08.2017 do 05.09.2017 roku.

Wyniki zostaną ogłoszone do 18.09.2017 na stronie Bloga W Roli Mamy.

ZASADY ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

Laureatami Konkursu zostanie 12 osób, których prace konkursowe najbardziej spodobają się Jury, które stanowią autorki Bloga.

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody Organizatorowi  na adres: redakcja@wrolimamy.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników. Nagrody zostaną wysłane przez Sponsorów  w terminie 14 dni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

NAGRODY:

Pralka ES-GFB7144W3 – nagrodę sponsoruje Sharp Home Poland

 

Namiot TIPI z matą i poduszkami – nagrodę sponsoruje sklep z pościelą dla dzieci „MAMO-TATO”

 

5 x emulsja do ciała Lipikar Lait – nagrody sponsoruje marka La Roche-Posay

 

Komplet bielizny (wybrany przez zwycięzcę) – nagrodę sponsoruje firma Panache

 

3 x gra Cortex dla Dzieci – nagrody sponsoruje sklep z grami planszowymi REBEL.pl

 

Klocki Maple – nagrodę sponsoruje sklep z zabawkami dobrezabawki.comREGULAMIN

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Nasze recenzje Zobacz wszystkie »

 1. Dominika Górska

  Wszystkiego W Roli Mamowego.

  1. Serdeczne życzenia dzisiaj składamy i na kolejne 6 latek nadal czekamy. Wiele porad i dużo mądrości co owocuje później w przyszłości. Każda mamusia i każda kobieta dzięki wam wie co ją czeka. Samych sukcesów i fanów bez liku A wasz profil zapisuję w pamiętniku!!!

 2. Z przyjemnością biorę udział Dominika Dróbka Kinga Sołtys Justyna Witek Andżelika Jamrozowicz zapraszam do zabawy !
  P.S. cudne nagrody, super że jest pralka bo na nią głosowałam.
  Rozumiem, że chodzi o sam tekst bez udziwnień zdjęć etc?

 3. W roli mamy odkryłam stosunkowo niedawno. Ale odkąd już znam jest mi łatwiej, dzięki artykułom które zawsze chętnie czytam ale przede wszystkim ciekawym prowadzeniu bloga. Tak po prostu, życiowo.
  Za tem dziękuję że jesteś, dziękuję za życiowe prowadzenie bloga, ale przede wszystkim dziękuję za rzetelne informacje na blogu i za pomoc którą zawsze można znaleźć gdzieś na blogu :)
  Dziękuję ze m.in. dzięki temu blogowi, mimo wielu trudności i przeciwności losu nie poddalam się.
  Z okazji urodzin życzę Ci abyś nigdy się nie zmieniała, wytrwałości w ciezkich czasach i miłości, której nigdy nie jest za dużo 💕

 4. Życzę wam aby wasz blog był wieczny, jak to że w lecie jest ciepło, jak to że w zimie jest zimno, jak woda w oceanie, jak słońce na niebie. Życzę wam milionów polubien i masę nowych czytelników
  Nowych wyzwań ‚w roli mamy’
  Do zabawy zapraszam Paulina Pałuszyńska
  Aneta Elbe
  Aneta Osiecka
  Joanna Gierek
  Wspaniałe mamy

 5. Czego można życzyć w takiej sytuacji? Oczywiście wielu, wielu czytelników, którzy pozostaną na kolejne owocne w ciekawe postu i wpisy na blogu, oraz aby blog obchodził równie chucznie swoje kolejne jubileusze.
  Nie będę tutaj oszukiwać, ani wymyślać, na stronę WRoliMamy trafiłam nie dawno, przeczytałam zaledwie kilka wpisów, zostałam ponieważ lubię czytać w ten sposób napisane posty.
  Nie za długie i „lekkie „,żebym w wolnej chwili znalazła czas na ich przeczytanie.
  Pozdrawiam Jolka Dziczek

 6. Żaneta Samoiluk

  Z okazji 6 urodzin bloga Drodzy moi mili. Życzę Wam abyście w zgodzie zawsze żyli! Abyście zawsze się uśmiechali i coraz więcej fanów miewali. Życzę również uśmiechu sporo,szczęścia i dużo miłości. Aby Was spotkaly w życiu same cudowności. Życzę również z całego serducha,
  pogodnych myśli, aby każdy Wasz dzień był
  spędzony w otoczeniu najbliższych, pełnym
  miłości i szczęścia. A teraz właśnie… W tej chwili… Pomyślcie, czy macie to, co chcieliscie mieć…,
  czy zdobyliście tego, którego kochaliscie…
  A jeśli nie, to niech dni wolniej biegną
  i wszystkie życzenia i marzenia się Wasze spełnią! Prócz tego Życzę Wam słońca na każdym niebie. Smaku, zapachu w codziennym chlebie,
  ptaków, motyli i chwil radosnych,
  a w sercu zawsze zielonej wiosny!

 7. Życzę wam kolejnych sukcesów. By blog zawsze łączył ludzi i zachecal nas ciekawymi recezjami .By każdy znalazl cos ciekawego dla siebie .Wiele checi do dalszego pisania.⚘Zapraszam Gosia Siedlecka Katarzyna Monika Koniuszek-ozbinici Aleksandra Fik Monika Pasterak Anka Czechowicz Sylwia CZarnobaj Grażyna Królikowska

 8. Życzę wam żebyście sptykali na swojej drodze samych szczęśliwych i radosnych ludzi i żeby dobro do was wracało z podwójną mocą. Życzę wam również szczęścia i radości w życiu codziennym i osobistym. Zapraszam Anna Bugdal Sylwia Skwarko Aga Julianna Nikola Szeliga Zmijewska

 9. izabela maroń

  Z okazji Urodzin waszego BLOGA moi wspaniali W dniu tak pięknym i wspaniałym
  życzę Wam serduszkiem całym
  dużo zdrowia, sto lat życia,
  milion fane do zdobycia.
  Te życzenia, choć z daleka,
  płyną jak wzburzona rzeka.
  I choć skromnie ułożone,
  są dla Wspaniałego Bloga przeznaczone!

 10. Anna Kossakowska

  Z okazji szóstych urodzin blogu, życzę Wam kolejnych sześciu lat pełnych przygód, uniesień i rzadziej trudności, które zainspirują Was do napisania kolejnych zabawnych lub wzruszających, ale zawsze prawdziwych tekstów, które swoją wymową nadal oddziaływać będą na rzesze kobiet utożsamiających się z Wami. Życzę również, by kolejne lata przysporzyły blogowi „W Roli Mamy” kolejnych czytelniczek pragnących znaleźć w Waszych słowach otuchę, pocieszenie, wsparcie i zrozumienie czy rozbawienie oraz by Wasze teksty nie tylko wpływały na wychowanie wspaniałych dzieciaków, ale także kształtowanie świadomych swojej mocy sprawczej mam. Sto Lat!

 11. W roli mamy życzę niech Ci zdrowie oraz szczęście zawsze dopisuje.Wielu sukcesów i zadowolenia z tworzenia bloga.Sympatycznych czytelniczek i czytelników.Złotego uśmiechu każdego dnia,niech się Twoje marzenia w każdym dniu realizują.

 12. Małgorzata Kusz

  Kochani !
  Życzę Wam w obecnej chwili ZNAD KOŁYSKI by ziściły się Wasze wszystkie na nowe wpisy pomysły!
  By W BLASKU ŚWIEC lub NAD KUBKIEM KAWY nie opuszczali Was czytelnicy- życzę dalszej sławy!
  Byście przez świat szli W TRAMPKACH pozłacanych, a przez wiernych fanów wciąż byli uwielbiani!
  Bym nadal jak dotychczas W SKLEPIE lub PRZY GARACH adres bloga wrolimamy wręcz wykrzykiwała !
  A przede wszystkim życzę dużo rodzinnej atmosfery, byście zawsze #NATURALNIERAZEM przez życie brnęli !

  WROLIMAMY! Moim największym oczekiwaniem jest to, by adres Waszego bloga stał się jeszcze bardziej popularny niż dotychczas. By tak jak dotychczas czytało się go z zaciekawieniem i nutką niedosytu- może w niektórych artykułach pomyślicie o dłuższych wypowiedziach?

  Kochająca Was fanka- Gosia.

 13. Życzę kolejnych świetnych konkursów i tekstów inspirujących do działania. Brawo !!!

 14. Joanna Ślusarska

  6 lat to piękny wiek, nie za młody nie za stary a ciągle zaskakujący i otwarty na poznawanie nowego. Naszemu blogowi „W Roli Mamy” życzę, aby nadal tak wspaniale prowadził mamy po jakże czasem ciężkiej ścieżce macierzyństwa a z drugiej strony tak wspaniałej i niczym nie zastąpionej życiowej roli. By dodawał otuchy, rozwiewał smutki, dawał nadzieję i z każdym dniem wspomagał mamy w najważniejszej roli życia. Uwielbiam blog właśnie za różnorodność tematów i poruszanie wszystkich aspektów dotyczących życia i wychowania naszych pociech, od tych najpiękniejszych, najsłodszych, po te, które czasem spędzają nam sen z powiek. Wchodząc na bloga wiem, że nie jestem sama w moich troskach i radościach. Życzę Wam sto lat , dużo zapału oraz aby Wasza blogowa siła i energia zarażała mamy optymizmem i radością, aby je wspierała, a czasem trochę ustawiła do pionu:).
  Niech żyje nam, niech żyje nam !!!

 15. Ale piękny namiot!!!

 16. Z okazji 6 urodzin życzę Wam kolejnych lat odsłon bloga, bo w tych czasach ciężko jest się utrzymać w internecie. Życzę Wam wytrwałości i milionów polubień. Uwielbiam Wasz fanpage jak i blog, dlatego nie zmieniłabym nic. Teksty się czyta fajnie i są dla każdego :-) pozdrawiam

 17. Katarzyna Balcewicz

  WRoliMamy.pl MOJE KOCHANE,
  POZWÓLCIE, ŻE Z ZACHWYTU NAD WAMI DROGIE ME,
  AŻ WSTANĘ,
  I SWOJE WŁOSY BRĄZ POPRAWIĘ,
  GŁOS CHRZĄKNĘ, ZANIM CZKAWKĘ ZŁAPIĘ…
  BOWIEM MAM WIELE WAM DO POWIEDZENIA,
  BO RADOŚĆ MOJA/WASZA NIE ZNA CIENIA,
  KIEDY CHWILA JEST TAKA WYNIOSŁA,
  ŻE RUSZYŁABY NAWET SAMEGO OSŁA!
  URODZINY-NO WŁAŚNIE MOI MILI,
  SZÓSTKA MAGICZNA WAM CZOŁA CHYLI
  I AŻ KOCHANA SIĘ PRZEWRÓCIŁA,
  STANĘŁA DO GÓRY NOGAMI-ZDZIWIŁA?!
  CZAS BOWIEM PŁYNIE NIESAMOWICIE
  I POWIEM WAM KOCHANI SKRYCIE,
  ŻE NAWET NIE WIEM KIEDY TO ZLECIAŁO…
  KOCHAĆ WAS CIĄGLE JEST MI MAŁO, ACH MAŁO!
  TAKŻE WIERZĘ W SIŁĘ SZÓSTECZKI,
  KTÓRA SKACZE I PRAGNIE TAKĄ NOTĘ DAWAĆ OD CZYTELNIKA KARTKÓWECZKI,
  KTÓRE OD CZYTANIA WAS,
  CZASEM ŁZAMI SZCZĘŚCIA SIĘ OBSYPUJĄ,
  BO KOCHAĆ WAS NIE MOGĄ PRZESTAĆ,
  TAK WAS MIŁUJĄ!
  NIECH SKACZE WAM OWA SZÓSTECZKA PO SAME SŁOŃCE,
  NIECH SPŁYWA NA WAS FALA SZCZĘŚCI I ZDROWIA ,
  AŻ PO SAME TĘCZY KOŃCE,
  NIECH SIŁA PISANIA OWOCUJE,
  BĄDŹ ZAWSZE BLISKO,
  BO TAKIEJ PRZYJAŹNI SIĘ NIE MARNUJE.
  NIECH TORT BĘDZIE ZE SMAKIEM PODANY,
  A POTEM ZE SMAKIEM SKONSUMOWANY,
  ZAŚ NIECH LUDZIE DOWIEDZĄ SIĘ W KOŁO,
  ŻE MACIE URODZINY-BOWIEM JEST WESOŁO!
  NIECH NASTRÓJ DOBRY NIGDY WAS NIE ODPUSZCZA,
  A POMYSŁ SAM W SOBIE NIECH NIE BĘDZIE PUSTY JAK KAPUSTA,
  TYLKO NIECH SAME GIT POMYSŁY SIĘ SPEŁNIAJĄ
  A KROCIE W POSTACI ODDANYCH CZYTELNIKÓW NA WAS SPŁYWAJĄ!
  CUDOWNI, MOI KOCHANI! NIECH URODZINY HULAJĄ BEZ GRANIC! STO LAT KOCHANI :-)

  1. Kinga Sołtys

   6 urodziny bloga „W roli mamy”
   Więc życzenia Wam składamy.
   Byście razem z nami jeszcze przez długie lata były i ciekawymi wpisami wciąż nas raczyły.
   By czytelnicy tłumnie tu przywywali i ślady po sobie w komentarzach często zostawiali.
   By w głowie ciekawe pomysły na wpisy się pojawiały. Ja np chętnie przeczytam coś o rozpieszczaniu mamy;)
   Moda, kosmatyki, jakieś spa, masaże o takich ciekawych propozycjach relaksu marzę..
   Bo chociaż prawie wszystkie tematy są mi bliskie i chętnie dowiaduję się czegoś ciekawego z przyjemnością też poczytam coś bardziej lekkiego;) Sto lat!!! Wszystkiego najlepszego!!!

 18. Marzena Klocek

  Z okazji 6 urodzinek bloga życzę Wam jak najwięcej czytelników,którzy będą z Wami calutki czas .Życzę również dużo pomysłów na kolejne wspaniałe wpisy i kolejnych latek blogowania oraz zawsze hucznie obchodzonych urodzinek, bo naprawdę jest co świętować :)
  Fajnie kochani ,że każda kobieta może u Was znaleźć coś dla siebie oby tak było zawsze:)

 19. Ania Maćkiewicz

  No drogi blogu czego tu Ci życzyć hmmm może bardzo wielu czytających :) a osobom które Cię piszą zdrówka, wielu pomysłów, bogatego słownictwa, trafnych decyzji, poczucia humoru no i spełnienia marzeń :)
  A czego oczekuję, co mnie inspiruje: ogólnie bardzo często czytam Waszego bloga moim hitem który jest zakładką w komputerze to przepis na bagietki które pieczemy raz w tygodniu :)
  Zainspirował mnie również artykuł o wyjeżdzie do Wrocławia bo sama też jechałam i obczytałam co warto zwiedzić a dzięki tej kolejce linowej o której nie wiedziałam spotkałam aktora Wojciech Błach :) sam na sam z gwiazdą hihih ogólnie bardzo miło sympatycznie jest u Was i oby tak dalej buziaki urodzinowe

 20. Z okazji szóstych urodzin bloga życzę dużo radości z opisywaniu danych tematów na nim oraz aby dużo osób polubiło wasz blog i aby byli aktywni oraz wytrawłości w tym życiu blogerki…. Macie tak wspaniałe tematy na blogu że nie trzeba nic więcej dodawać… Pozdrawiam

 21. A sponsorom konkirsów życzę zawsze pogodnych dni 😊😊😊

 22. Agnieszka Kukurudza

  Ja życzę Wam przede wszystkim mnóstwo ciekawych i zabawnych przygód z Waszymi dziećmi, które później z łzami, chichrając się będziecie opisywać na blogu. A poza tym realizacji marzeń. Jesteśmy już w takim wieku, że pora zacząć realizować,a nie tylko marzyć :) i nie mówię, że jesteśmy stare (ja za 6 dni będę miała 30), ale tyle ich jest, że trzeba dobrze zaplanować w czasie :) i ostatnia rzecz: uśmiech, niech zawsze będzie szczery, zarażający innych, dodający otuchy i pozytywnie nastrajający :)

 23. Znamy się od prawie 7 lat. Niektóre z Was poznałam jeszcze gdzie indziej. Tam dzielilysmy się uwagami i radościami nie tylko o naszych dzieciach, ale także podtrzymywałyśmy na duchu w chwilach słabości czy troskach. Powstanie bloga to był przełom. Chętnie za Wami przywedrowalam. Uwielbiam tematy które poruszacie. Często te trudne o ktorych inni nie chcą mówić. Poruszacie nie tylko kobiety ale i mężczyzn. Stworzyłyscie blog dla każdego mimo tego że jest „matkowy”. Uważam że to Wasz wielki sukces. Oczywiście nie każdy temat jest dla mnie ciekawy, ale właśnie forma bloga umożliwia nam czytelnikom wyszukanie tego najciekawszego.
  Bądźcie…to chyba najlepsze życzenia na kolejny rok. Powiem więcej, budujcie dalej swoją przyjaźń, gdyż wydaje ona piękne owoce. Nawet wbrew powszechnym twierdzeniom, że przyjaźń na odległość jest niemożliwa.
  Pozdrawiam urodzinowo Magda

 24. Ewa Jurkowska

  Powiększenia rodziny o uśmiechnięte czytelników miny. Świętowania do rana bo Wasza impreza musi być udana!

 25. Życie to ocean pełen odkryć i tajemnic. Ciężko w tym wszystkim znaleźć bratnia duszę i odrobinę zrozumienia. Dzięki takim blogom jak ten każdy znajduje coś dla siebie. prosty język w tekstach sprawia że jest zrozumiały dla wszystkich dzięki czemu nie czujemy się jak na wykładach lecz jak w gronie najbliższych. Z przyjemnością biorę kawę i ciastko i mogę relaksować się przy tematach W roli Mamy :)
  Z okazji już tylu lat przygody w tym maminym świecie chciałabym dorzucić się do życzeń.Aby nic się nie zmieniło. Bo jest idealnie. jak jest dobrze to nie trzeba psuć ;) Życzę jeszcze większego grona odbiorców którzy odnajdą w tekstach siebie a tym samym zrozumienie i wspomnianą bratnia duszę. Życze szampana i całusów od dzieci :) Bo to dziecięce uśmiechy i całusy są najsłodsze na świecie. I lepszego prezentu po prostu nie ma. Życze aby te wszystkie pisane teksty zawsze koiły smutki odbiorców, poprawiały humor i wypełniały wolne chwile na dzieleniu się swoimi spostrzeżeniami, dzieleniem porad itp. i na koniec dużo zdrowia i miłości bo to są podstawy do budowania własnego jak również innych szczęścia.

 26. Zycze wam duzo sukcesow pogody ducha wspaniachłych lubiacych Wasz blok czytelniczek ktorych przybywa.Duzo dla Was i spnsorow wszystkich zdrowka zeby Wam sie wiodło dziekuje ze jestescie. życze dalszych dobrych chwil bo jestecie wspaniali.Zapraszam Mariola Waglorz Gosia Sobota Wioletta Giża Małgorzata Florkowska.

 27. Karolina Mariak

  Pewnie nie będę oryginalna ale życzę wam kolejnych 6 lat <3 A nawet dużo dużo dłużej :) Ogroma nowych fanów którzy tak jak ja z przyjemnością będą czytali wasz blog <3 Ponieważ jest rewelacyjny<3 Szczególnie bliski jest mi artykół o "idealnych" mamach. Ja nigdy idealna nie byłam i nie będę, dzięki temu co przeczytałam wiem, że mam prawo mieć rozstępy po ciążach oraz lekki brzuszek i nawet mi się to podoba! Bo jestem mamą i za tak małe poświęcenie mam dwójkę wspaniałych dzieci <3 Dziękuję Ci że mogłam to przeczytać <3 Bardzo chciałabym kolejnych artykułów w tym stylu :) A wracając do życzeń.. Bądź szczęśliwa i przez kolejne lata z pasją rób to co robisz :) :*

 28. Z okazji 6-ciu lat sumiennego prowadzenia bloga życzę Wam abyście mieli oglądalność tak wielką ażeby serwery siadały z przeciążenia i taki ogrom łapek w górę których licznik na bieżąco nie byłby w stanie pokazywać,ale najbardziej z całego serca życzę masowej ilości wiernych i oddanych czytelników :)

 29. Sześć lat Wam dziś mija, niech blog „W roli Matki” następnych wiele lat nam umila. Niech teksty będą wciąż tak wartościowe a w głowach blogerek wciąż pomysły nowe. Niech rośnie grono czytelniczek wiernych aby blog docierał do mam kolejnych.
  W tym dniu szczególnym życzę Wam także spełnienia blogowych marzeń i kreatywności, jak zawsze!!
  Dziękujemy za te 6 lat i czekamy na kolejne i kolejne… :* <3

 30. DOBRA życzę i spokoju i piękna i spełnienia i zapatrzenia w drugiego człowieka, a przecież to wszystko razem to Miłość. Więc Miłości po prostu i aż… bo serce bloga jest wszystkim. I tego, by każdy czuł się u Ciebie jak w domu. By zauważył, że kadry i treść to czysta poezja. By nie mógł oderwać oczu i siedział jak zaczarowany – zupełnie jakby ktoś podarował mu świat na nowo. I to jaki świat!!!
  Z okazji tych urodzin życzę również coś sobie… by kiedyś zasiąść z główną bohaterką tej rocznicy ;) na trawie i wypić filiżankę herbaty. I tak poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów przy zegarze Kapelusznika – który pokazuje dni miesiąca, ale wcale nie pokazuje która jest godzina! Bo przecież, według właściciela nie musi, gdyż tutaj jest zawsze szósta.
  „- Czy to dlatego cały stół jest zastawiony do podwieczorku? – zapytałabym jak Alicja.
  – Tak, właśnie dlatego- potwierdziłaby ‚urodzinowa bohaterka’. – Pora na herbatkę nigdy nie mija, więc nie mamy czasu, żeby pozmywać…:) TAKIEGO OWOCNEGO W SZCZĘŚĆCIE CZASU „W ROLI MAMY.PL’ ŻYCZĘ… I ZA DANY DZIĘKUJĘ!

 31. P.S. To nie jest oczywiście tak, że wybrałam tylko jedną z MAM na ten piknik na trawie ;) „CIEBIE” – to dla mnie WASZ BLOG.

 32. Jestem tutaj od nie dawna, ale to co zaobserwowałam bardzo mi się podoba. Z okazji urodzin bloga, życzę aby wasza rola mamy w wychowywaniu Waszych dzieci nigdy ich nie zawiodła. To one są naszą przyszłością i podporą. Dlatego w myśl powiedzenia… „Jakie plony zasiejesz takie zbierzesz…” Trzymam kciuki i życzę owocnych zdrowych plonów. Dalszego spełniania marzeń związanych z blogiem, bo widać że prowadzenie bloga sprawia Wam wielką przyjemność, a nam czytanie waszych tekstów. Jeszcze większej ekscytacji, z czytania naszych skromnych komentarzy 😂 Tematy jakie tutaj poruszanie są niezbędne dla młodych mam, które niejednokrotnie borykają się z problemem i nie potrafią odnaleźć w roli mamy. To wspaniale że stworzyłyście takiego bloga. Kiedy przychodzą na świat dzieci, poukładane życie rodziny czasem przewraca się do góry nogami, a my nie mamy do kogo się wrócić. Wasi czytelnicy mają Was, zawsze z dobrymi radami jesteście gotowi na wyzwanie. Jak to dobrze, że jesteście… powie nie jedna mama. Dlatego w dniu Waszych szóstych urodzin życzę Wam ciekawych artykułów jeszcze więcej kreatywnych komentarzy i coraz więcej nowych aktywnych fanów, z którymi trzeba rozmawiać, bo oni na to czekają. Najlepszego 😂😂😂

 33. Drogie WRoliMamy!
  Pamiętam Wasze pierwsze kroki – nowy blog, który co jakiś czas „migał” mi na Fejsie. Byłam świeżo upieczoną mamą, potrzebującą rady, informacji, a czasem po prostu poklepania po plecach i wirtualnego „będzie dobrze”, dzięki któremu dawałam radę przetrwać każdy kolejny dzień pełen obaw, wątpliwości i troski o malucha…Pomagaliście mi, gdy mój synek ząbkował, gdy płakałam podczas nawału pokarmu lub gdy chciałam przepisu na dobrą pomidorową:) Czas mijał, miesiące leciały niczym Pendolino, zmieniałam się ja, zmienialiście się Wy – lecz oto jestem tu i 6 lat później piszę do Was list!
  Życzę Wam przede wszystkim tego, by Wasza „studnia kreatywności” zawsze była pełna, a innowacyjne koncepcje mnożyły się niczym przedwyborcze obietnice polityków.
  Życzę Wam, by po wpisaniu w Google „moje dziecko ma wysypkę” – nastąpiło wirtualne „Ciach! Bum! Bęc!” i jako pierwszy wynik wypluło Waszą stronę.
  Życzę Wam wiernych czytelniczek (tak jak ja, ja, ja!;), które są z Wami na FB i komentują, czytają i lajkują, a przy kawie z koleżanką mimochodem wtrącają: „Aaaa, o kolorowym ryżu dowiedziałam się z wrolimamy.pl”.
  Życzę Wam nowych wirtualnych przyjaciółek, owocnych współprac (proza życia!) i tego, by blogowa działalność kręciła się jak chomik w kółeczku.
  Lecz przede wszystkim życzę Wam samozodowolenia i dumy z tego, co osiągnęliście – bo czasem potrzeba kogoś z boku, by uświadomić sobie, że właśnie nastał czas otwierania szampana!
  Aha, no i życzę Wam dobrej imprezy urodzinowej – tak dobrej, żeby sąsiedzi miotłami w sufit stukali, a co!
  100 lat!
  Marta

 34. Marta Gawrońska

  Portale, blogi i wszelkie strony w internecie dedykowane kobietom są jak pudełko wypełnione bombonierkami – wszystkie słodkie, apetyczne, kuszące, ale tylko niektóre po spróbowaniu smakują idealnie. I gdy człowiek (ja!) wyłowowi sobie z tego „pudełeczko” jedna ulubiona pralinkę, to gdy znów zanurza paluchy w pudełku poszukując słodkości – poluje na swoją ulubioną. Inne przy niej stają się za słodkie, za gorzkie, zbyt kwaśne lub mdłe. „W roli mamy” to dla mnie tak naprawdę „w roli kobiety”. To strona dedykowana mamom, ale powiem Wam szczerze, że jesteście takim miejscem, że kobieta bez dziecka u boku też czuje się u Was komfortowo. Nie czuję się wyobcowana, niechciana, odrzucona. Wręcz przeciwnie – odnajduję się tu świetnie, znajduję wiele informacji na temat tego, jak się rozwijać, jak pielęgnować, jak odżywiać, jak obcować z innymi ludźmi. Podoba mi się, że u Was nie ma presji. Nie narzucacie mi niczego, z artykułów nie krzyczycie, nie uświadamiacie mi, że jestem zła, niedobra, bezwartościowa. Nie – Wy mi podpowiadacie i podrzucacie rozwiązania. Bez presji, bez wartościowania na lepszą i gorszą kobietę.
  Czego Wam życzę? Po części trochę życzę też sobie. ;) Życzę, abyście nadal byli moją ulubioną pralinką w tym wielkim pudełku czekoladek. Taką, która jest wyważona w smaku, nie „zamula” nadmierną słodkością lub nie „razi” wielką ostrością. Życzę, by „W roli mamy” było nadal miejscem skupiającym wszystkie kobiety – tak naprawdę bez znaczenia, czy już będące posiadaczkami latorośli, czy dopiero planującymi macierzyństwo, lub tymi, które wciąż się nad tym zastanawiają. Życzę wielu inspiracji, wielu ciekawych życiowych doświadczeń, wielu przemyśleń i wniosków, które za pomocą klawiatury i własnych paluszków zostaną ubrane w słowa i przekazane nam – czytelniczkom. Nie boję się o klikalność, statystyki i miejsca w rankingach… Wierzę, że Wasza popularność będzie rosła coraz bardziej, bo kto raz spróbuje, ten nigdy nie pożałuje. :) Przede wszystkim życzę jednak szczęścia każdej osobie, której praca, doświadczenie, chęć podzielenia się widzą wpływają na to miejsce. Szczęścia w każdej dziedzinie życia, bo pomyślność gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Wam motywacji do pracy nad miejscem, a mnie nigdy nie zabraknie tej wirtualnej „pralinki”, po której zjedzeniu będę czuła samą przyjemność.
  Wszystkiego dobrego, W Roli Mamy. :)

 35. Jak każde życzenia prosto z serca płynące powinny być szczere i prawdą pachnące. Życzę Wam abyście swej nazwy bloga nigdy nie zmieniały bo dajecie mi wiarę w to, że w roli mamy, każda kobieta powinna czuć się wyjatkowo i doskonale. Nie ważne w jakim wieku o jakiej urodzie, ważne aby wszystkie mamy dalej znajdowały na blogu coś dla siebie i czuły się jak w niebie. Pragnę abyście jak do tej pory nas słuchały i o ciekawych rzeczach przez wiele jeszcze lat pisały. Abym czuła już na zawsze, że U was jest jak w domu bo dajecie pełną swobodę, szczerośc i prawdę tego nigdy za wiele nikomu!! Ja chcę aby spotykali się u Was sami przyjaciele. Szacunek do własnego zdania aby zawsze tu był by królował ale przed złem by ktoś bronił czytelników i piękną ripostą nigdy nie spudłował. Aby na blogu chociaż jeden dzień w tygodniu był taki, że byśmy stały się jak przyjaciółki i przy kawie mogły wysłuchać się wzajemnie i poradzić w każdej sprawie, gdy w domu źle lub gdy nam smutno, można by anonimowo historię swą opowiedzieć przecież znacie to powiedzenie ” przyjaciół poznaje się w biedzie”. Chciałabym abyśmy byli jak rodzina i wzajemnie się wspierali i rozumieli. Abyście Wy bloga prowadzące, zdrowia i sił do nas miały, ciekawe i mądre pomysły na życie nam publikowały. A przedewszystkim życzę nam wszystkim aby kiedyś przypadkiem poznać się na żywo. Na kawce i ciastku spotkać się było by miło. Życzę nam i Wam drogie blogerki aby zasięg waszej pasji był wielki aby w miliony Was czytały i moc Waszą w świat posyłały!! Mogłabym pisać i słać jeszcze wiele, długie by były te życzenia drodzy przyjaciele, więc na koniec już powiem krótko, trzymajcie się super dziewczyny cieplutko. :-)

 36. W ROLI MAMY swoje wielkie święto obchodzi,
  co by tu im życzyć, każdy się głowi.
  Życzenia na wagę złota wszyscy składają,
  gdyż te najpiękniejsze nagrody zgarniają.
  My również z całego serca życzenia składamy,
  buziaki, pozdrowienia i uściski Wam przesyłamy.
  Życzymy kolejnych lat blogowania,
  wspaniałych porad, postów pisania,
  z nami lubisiami na co dzień trwania.
  Życzymy Wam aby ta ciężka praca nigdy Wam się nie znudziła,
  a każda doba jeszcze piękniejszą inspiracją była.
  Życzymy Wam abyście lubisiów miały tyle,
  ile nie mają żadne inne profile.
  Dziękujemy, za Wasz czas dla nas poświęcony,
  bez Was każdy dzień byłby stracony.
  Aneta z rodzinką

 37. UWAGA UWAGA :)
  W ROLI MAMY swoje wielkie święto obchodzi,
  co by tu im życzyć, każdy się głowi.
  Życzenia na wagę złota wszyscy składają,
  gdyż te najpiękniejsze nagrody zgarniają.
  My również z całego serca życzenia składamy,
  buziaki, pozdrowienia i uściski Wam przesyłamy.
  Życzymy kolejnych lat blogowania,
  wspaniałych porad, postów pisania,
  z nami lubisiami na co dzień trwania.
  Życzymy Wam aby ta ciężka praca nigdy Wam się nie znudziła,
  a każda doba jeszcze piękniejszą inspiracją była.
  Życzymy Wam abyście lubisiów miały tyle,
  ile nie mają żadne inne profile.
  Dziękujemy, za Wasz czas dla nas poświęcony,
  bez Was każdy dzień byłby stracony.
  Aneta z rodzinką

 38. Anna Bednarek Zawisza

  Na urodziny chciałabym podarować Wam wielki bukiet kwiatòw, taki zeby się w drzwi nie mieścił :-) do tego bukietu chciałabym dołożyć ocean uśmiechu i pomysłow na kolejne lata działalności. Chcialabym Wam życzyć miłych ludzi wokòł, takich ktòrzy inspirują i dodają skrzydeł.Z całego serca Wam życzę abyście w dalszym ciągu rozwijali się, inspirowali czytelnikòw, cieszyli się tym że jesteście dla nas a my dla Was…abyście po prostu nadal byli…chciałabym Wam także życzyć radości, ktòra przenosi gòry oraz ciszy, ktòra przynosi ukojenie …jak szum morza i śpiew mewy…i życzę Wam wypoczynku w chwili zmęczenia…takiego wypoczynku o jakim ja marzę…na gòrskiej polanie, w dywanie fioletowych krokusòw i wiosennej trawy, z z zapachem i szumem sosen…kochani zyczę wszystkiego dobrego !!! ” Anna Bednarek Zawisza

 39. Patrycja Kroll

  Sześć świeczek na torcie się pali,słychać huk fajerwerków w oddali.To BLOG W ROLI MAMY obchodzi urodziny,dlatego szczęśliwe są wszystkich miny.Zdrówka,szczęścia,pomyślności,niech ciepło w waszych sercach gosci.Życzę wam,abyście dalej mamy wspierały,dobre słowo im dawały.Choć dziecka czytelniczki nie nakarmicie,pieluchy nie zmienicie,to wiem,że matek z ich codziennymi zmaganiami,pytaniami samych nie zostawicie.Życzę wam,aby mamy cenną wiedzę z bloga nabywały,a ciekawe artykuły zawsze na nie czekały.Niech prowadzenie bloga przynosi wam wiele satysfakcji i radości i aby stronę odwiedzało wiele gości.Aby także tych stałych czytelników przybywało,choć i tak już jest ich niemało!

 40. Emilia Litwiniuk

  Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechaj żyją Nam!!! Ojej! Tak to leciało? Życzę Wam drogie Panie żeby przez kolejne 66 lat (conajmniej!) Wam się tego bloga pisać chciało! Super tematów, pomysłów bz liku i jeszcze większej liczby czytelników! Niech każdy się dwie ile tutaj porad macie- czytając je można relaksować się przy herbacie.
  Drogi Facebooku Sto Lat śpiewaj głośno, bo takich dziewczyn jak tutaj nie znajdziecie na całym świecie!
  Samych sukcesów w dalsze pracy życzy Wam wierna czytelniczka- Emilia Litwiniuk 😊

 41. Sylwia Surowska

  Z okazji urodzin bloga życze samych aktywnych czytelników. Duzo wpisów i dużo radości z jego tworzenia. I cieerpliwości bo nie zawsze to łatwo idzie, jak maleńki bląd i tekst skasowany a wena przeszła. Takich momentów jak najmniej a najlepiej wogóle. Owocnych współprac. Co do bloga co mi sie podoba a co nie. Hmm trudne pytanie bo czytam od niedawna wieć póki co aż tak nie wyrobiłam sobie zdania co do tych minusó bo plusy to już widze :) Powodzenia na dalsze blogowanie

 42. Niech Wam nigdy tematów nie zabraknie,
  Niech ta strona nigdy nie blaknie!
  Niech każda matka czyta Was na ziemi,
  Niech los czytającej na lepsze się zmieni!
  6 lat to zdecydowanie za mało,
  Piszcie,redagujcie ciągle śmiało!
  i choć 6 lat to w edukacji taka „zeróweczka”,
  to niech pomysłów i tematów będzie zawsze pełna teczka! Sto Lat ! :*

  1. Wiesława Tomaszewska

   Życzenia na wagę złota”

   W-Roli mamy dziękuję,że jesteś z nami każdego dnia

   R-ezerwujesz swój cenny czas dla nas i o nas dbasz
   O-taczasz nas miłością,dzielisz się doświadczeniem
   L-ubię za to Żaklinę,Agnieszkę,Basię,Fizinkę i Mirellę
   I- tak SZÓSTY rok mnie wspieracie,dajecie rady,krzepicie

   M-ogę śmiało rzec,że dzięki WAM piękniejsze jest życie
   A- z racji URODZIN życzę Wam kochane,by Wasze życie było też udane
   M-iłości morze,orzeźwiania góry i pomysłów po same chmury
   B-y- każda mama znalazła w Was KAMRATA
   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO kochane na dalsze lata!

 43. Tomasz Wiśniewski

  W Roli Mamy ! Doceniam i kocham ten blog szczerze ! Czemu? Gdy dowiedziałem się, że będę TATĄ stchórzyłem, zachowałem się jak ostatni drań, tchórz i opisać mnie można samymi najgorszymi epitetami … Biedna ta moja żona, a matka moich dzieci. Jak ona się czuła pozostawiona sama sobie? Uciekałem od odpowiedzialności, zaszywałem się w pracy, spotykałem ze znajomymi zamist ją wspierać, zamiast otaczać ją ochroną i cieszyć się z jej błogoslawionego stanu. Pewnego dnia ona nie wytrzymała, wylała kawę na ławę a ja? a ja zrobiłem się czerwony jak burak! Dotarło do mnie jak ją skrzywdziłem, ile złego wyrządziłem i że nie cofnę czasu i nie odzyskam tych dni kiedy maleństwo w jej łonie rosło. Zmieniłem się! Zacząłem dostrzegać plusy bycia rodzicem, zacząłem się cieszyć. Posiadówy w pubie z kolegami zamieniłem na pięciogwiazdkowy dom z moją rodziną, nadgodziny na długie spacery z nimi a samotność na towarzystwo miłości mojego życia.

  I tu zaczyna się historia z Wami. Jako tata obserwuje kilka blogów,ale nie każdy ma to „coś” bym odwiedzał go regularnie. Koleżanka z pracy poleciła mi Wasz blog gdy dowiedziała się jakim byłem draniem, jakimm nieodpwiedzialnym facetem . „WYPRAŁEM” swój umysł, zasiadłem i przeczytałemblog od deski do deski. Tyle różnych aspektów, wizji i historii,tyle pięknych poglądów na świat rodzica. W głowie ustawiłem PROGRAM NA CODZIENNE PRANIE emocji, dopatrując się w każdej drobnostce piękna. Dzięki Wam odniosłem sukces jako TATA ! Wzbogaciłem się o wiedzę, poznałem ciekawostki na temat ciąży i dzięki temu mogłem zrozumieć humory swej ciężarnej żony. To właśnie dzięki Wam pozbyłem się obaw niczym jak uporczywych plam. Kamień spadł mi z serca gdy nasze maleństwo pojawiło się na świecie. Oblały mnie siódme poty, bo czy ja sobie poroadzę? Owszem! Bo mam wsparcie żony i rodziny, bo zawsze mogę liczyć na wspaniały blog W Roli Mamy. To skarbnic wiedzy, to odpowiedzi na trudne pytania i historie z życia wzięte!

  W Roli Mamy ! Życzę Wam więc, by pasja bycia Mamami nadal pozwalała Wam opisywać codzienność i życiowe „dolegliwości” które męczą rodziców. Życzę przede wszystkim dalszej motywacji do rozwoju, do prowadzenia bloga w takim samym stylu, do budowania relacji z czytelnikami. To właśnie dzięki różnorodności Waszych postów (co wiąże się z Waszymi różnymi poglądami, wiedzą i doświadczeniem a także wiekiem) chce się tu wracać, czytać, wzbogacać wiedzę, wspierać siebie i rodzinę. Życzę Wam by napływały do Was nowe czytelniczki i czytelnicy, by każdy post był pisany z nadal z takim zacięciem i pasją, byśmy nie mogli skończyć przed dotrwaniem do ostatniej kropki !

  W Roli Mamy życzę Wam :

  – tematów bez liku i poruszania różnych kwestii,
  – dla kobiet w ciąży i mam, wiele z życia wziętych sugestii
  – setek czytelników którzy z zachwytem blog polecają
  – postów co zwiększające się liczniki odwiedzin mają
  – werwy i chęci do pisania i dzielenia się z nami doświadczeniem
  – spełnienia pragniem, by blog dla wszystkich był marzeniem

  Jako Tata po przejściach któremu i Wy pomogliście przejść matemorfozę, życzę Wam przedewszystkim umiejętności opisywania własnych błędów i sukcesów, byśmy mogli się wzorować czy unikać.Życzę by blog był nadal wisieńką na torcie wśród blogów dla rodziców, by czytelnicy z chęcią tu wracali.Życzę świeżego spojrzenia na oczekiwania czytelników, pomysłów na nowe posty oraz tego wspaniałego stylu pisania, by trwał nadal… bo każdy post schrupać tu można jak świeże babeczki.
  Chciałbym abyście pokazały jak bycie MAMĄ potrafi być trudne, jak potrafi wykończyć a jednocześnie dać szczęście. Chciałbym abyście pokazały jak razicie sobie z codziennością, jak organizujecie czas dla siebie i rodziny a jednocześnie zajmujecie się domem. Chciałbym aby pojawiły się posty z serii „i co dalej” mające na celu uświadomienie młodym mamom, że życie z dzieckiem zmienia się radykalnie ale można żyć normalnie. Żona SPRAŁA moje myśli na kwaśne jabłko, wspólnie ze mną nastawiła PROGRAM na rodzinę … To w dużej mierze dzięki WAAM. Życzę więc Wam z głębi serduszka, byście nadal były wsparciem dla rodziców, byście angażowały wszystkie swe siły by zdobyć nasze zaufanie,szacunek ! Jak mnie dla, jesteście najlepszym blogiem, i dziękuje losowi że koleżanka mi Was poleciła. Ona także widzi w Was coś więcej niż stek postów – widzi włożone serce, radość i pasję. Oby tak dalej.Pozdrawiam Tata gromadki dzieci, Tomasz

 44. Gosia Marcinkowska

  Chciałam na początku napisać jakiś wierszyk, żeby życzenia były bardzo szczególne i miłe dla oka. Jednak, w wierszyku nie zawarłabym tego sensu, który w zwykłej prozie muszę z siebie wyrzucić :)
  Kochana stronko moja, życzę Ci dalszej PASJI. Bo właśnie ta pasja bije z tej strony i zaraziła mnie w jednej chwili. I całe szczęście, że nie potrafię się z tego wyleczyć!
  Ciąża, wychowanie, wyzwania- byłam przerażona nową drogą życia, a dzięki Wam odważyłam się! Życzę dalszego bycia inspiracją dla młodych mam. Niech ta piękna idea służenia pomocą potrzebującym mamom nigdy w Was nie wygaśnie.
  Życzę serwerów, które wytrzymają wszystkie komentarze i podziękowania. Życzę sponsorów, którzy nie będą szczędzić wam sprzętów, którymi obsypiecie użytkowniczki! Sama uśmiecham się od ucha do ucha na myśl o pralce :) Ale ciii! Skupiam się na życzeniach, w końcu to najważniejsze!
  Życzę mnóstwa pozytywnej energii. Niech tematy nigdy nie pozostaną wyczerpane. Niech się trzęsie stronka od nowości, bo przecież to nas wszystkich cieszy najbardziej. Niech zdrowie zawsze będzie dla nas priorytetem. Dzięki temu czytamy was jeszcze usilniej.
  Na koniec życzę wam kolejnych lat, kiedy tworzenie strony będzie taką samą przyjemnością jak jej czytanie ze strony naszej! Może to i skomplikowanie napisane, ale uwielbiam to uczucie odwiedzanie was co raz częściej :)

 45. Anna Hajłasz

  Zdobędę się na szczerość
  – bardzo odważny krok:
  to z powodu konkursu,
  zajrzałam na ten blog.
  I sobie pomyślałam,
  że chyba by wypadało,
  przeczytać jakiś artykuł
  i wiedzieć co się działo.
  Najpierw się dowiedziałam,
  kiedy najlepsza jest pora
  na rzeczy „niebezpieczne”
  – oswojenie potwora.
  I przeczytalam, że dzieci,
  nie zdając sobie sprawy,
  bywają niezrównane
  w organizacji zabawy.
  Artykuł, przy okazji,
  moje wspomnienia obudził:
  cały dzień na podwórku
  nigdy mi się nie znudził.
  Ale pół dnia w bawialni?!
  wśród obcych dzieci, dorosłych?!
  kiedy o tym czytałam,
  to mnie nerwy poniosły!
  A potem się zaczytałam,
  niczym w dobrej powieści.
  Artykuł, za artykułem.
  Do rana. Do trzeciej trzydzieści…
  Zmęczona, lecz pełna emocji
  przebytym maratonem
  i lekkim niedosytem
  – z żalem zmknęłam stronę.
  Wciąż przepełniona myślami,
  o tym, co przeczytałam…
  A konkurs?! Co z tym konkursem?
  Kompletnie zapomniałam!
  I właśnie tego Wam życzę,
  z całego serca, Kochani,
  by ci, co tu trafią, byli
  cudownie zaczytani.
  By także doświadczyli
  emocji całej gamy,
  i zrozumieli co znaczy
  po prostu być W Roli Mamy!

 46. 100 lat 100 lat krzyczeć by się chciało
  Wszakże 6 to jest za mało!!!
  W dobrym towarzystwie czas szybko leci
  Dopiero się rodzą a już dorastają Nasze dzieci!
  Od samego początku, gdy dziecko się rodzi
  Warto wejść na bloga- czytanie nie szkodzi!
  Gdy nasze maleństwo w domu się pojawia
  Do góry nogami cały dom stawia
  A że nowa to dla Ciebie kochana jest sprawa
  Gdy wszystko ogarniesz należą się brawa!
  Blog „W Roli Mamy” na pewno Ci pomoże
  Dobrymi radami chętnie wspomoże!
  Od pierwszych dni życia Cię poprowadzi
  Jak dziecko karmić, kąpać, przebierać doradzi
  O wszystkim na blogu poczytać możesz,
  innych rodziców doświadczeniem wspomożesz!
  Bo „w Roli Mamy” tematów mnóstwo porusza
  Dla mnie to taka dobra, przyjazna jest dusza
  Gdy tylko jakiejś rady szybko potrzebuje
  Otwieram bloga, czytam, lajkuje!
  I już wiem co dalej mam robić
  By dziecku memu przypadkiem nie szkodzić!

  Za wszelkie dobre i pomocne rady
  Za dodanie otuchy, gdy sił już brak
  Za poczucie, że nie jesteśmy same w Naszych zmaganiach
  Za podejmowanie tematów ciężkich i nie zawsze radosnych,
  lecz szalenie ważnych dla życia i zdrowia naszych pociech
  Za to, że w natłoku obowiązków mamy swoje babskie blogowe miejsce,
  w którym czujemy się zrozumiane i docenione
  DZIĘKUJEMY!!!

 47. Ewelina Łukawska

  6 lat to szmat czasu, mamą jestem zaledwie od 6,5 miesiąca, a już nie pamiętam jak wyglądało moje życie nim pojawiła się Tosia <3 Lubię zaglądać tutaj i czytać artykuły odnośnie zdrowia dziecka, zachowań, ząbkowania czy rozszerzania diety. Zawsze uda mi się znaleźć coś ciekawego, cieszę się, że artykuły są ,,na czasie” i prawdziwie pomocne i tego Wam życzę, by takie pozostały!
  Ponadto życzę Wam kolejnych jubileuszów
  Coraz to nowych wiernych przybyszów
  Wytrwałości w dążeniu do celu
  I trosk w życiu codziennym niewielu
  Uśmiechu każdego dnia szerokiego
  Pomysłu każdego dnia dobrego
  Męża cierpliwego ;))
  I oczywiście cudownego
  Żebyście wciąż sypały pomysłami jak z rękawa
  I żeby zawsze była ciepła kawa;)
  Pióra lekkiego przy pisaniu
  I czytelników wiernych w z Wami trwaniu
  Za Waszą pracę dla nas dziękujemy
  I na pewno często tu zaglądniemy;)
  Dziękuję za to, że w chwilach zwątpienia zawsze znajdę tu ciekawy artykuł z odpowiedzią na mój problem. Za to, że jestescie wyjątkowe i niepowtarzalne. Atykuły są napisane przystępnym językiem i widać włożone w nie serce. Życzymy Wam, żeby nigdy nie zabrakło Wam nowych pomysłów i chęci do pomagania nam;) My w podziękowaniu dajemy Ci ciepłe słowo i gorący uśmiech;)

 48. Urodziny- ważna sprawa,
  Więc życzenia to podstawa,
  Jednak z jakim przyjść życzeniem,
  Gdy blog wszystkich jest spełnieniem?
  W ciąży mnie zrozumieć umie,
  Gdy ja sama nie rozumiem,
  Czasem również mi oświeci,
  Dylematy w sprawach dzieci,
  I pomoże mi w potrzebie,
  Gdy chcę zadbać też o siebie.
  Dodatkowo mnie uczyni
  Super wersją gospodyni,
  Bym się stała po kryjomu
  Perfekcyjną panią domu.
  Różne triki na sprzątanie,
  Na mieszkania ogarnianie
  I by w kuchni mi pachniało,
  Nudą więcej nie zawiało
  Są przepisy na pyszności!
  Nie brak tu kreatywności!
  Zdrowie? Tu go nie brakuje,
  Szczęście? Każdy tu poczuje!
  Czego więc tu życzyć więcej,

  Chyba aby jak najwięcej
  Czytelników przybywało,
  By się dalej udawało,
  Tworzyć dalej dla każdego
  Zbiór wszystkiego najlepszego!

 49. Klaudia Wiśniewska

  Życzę kolejnych wspaniałych lat pracy, jeszcze więcej sukcesów i tytułów. Popularność Panstwo szybko zdobywacie, zainteresowanie blogiem niech jednak wciąż rośnie. Najważniejsze abyście wszyscy byli dumni i zadowoleni z własnej pracy, ważna jest świadomość że robi się coś użytecznego i pomocnego innym jednocześnie. Nie znikajcie z mediów, dzielcie się własnymi doświadczeniami i poradami. Uszczesliwiacie innych więc i Wam należy się radość, stąd te życzenia. Chętnie czytam pomocne artykuły i odkrywam nowe prawdy, oby waszych pomysłów i porad było jak najwięcej. Zwróćcie Panstwo uwagę na atrakcyjne zdjęcia, które mogą urozmaicić bloga a mamom znaleźć inspiracje. Niech ten blog pokazuje jak pięknie być mamą

 50. Marta Marszałek

  Wraz z 4-letnim Oskarem i 3-miesięcznym Maksymem dziękujemy Wam za to, że jesteście i za to jacy jesteście! Za to, że dzielicie się z nami, mamami, swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Życzymy Wam jeszcze więcej zaangażowanych uczestniczek i uczestników (również wśród tatusiów), forumowiczek i forumowiczów, ale przede wszystkim życzymy Wam kolejnych sukcesów i tematów, o których warto dobrze i mądrze pisać, co przez te 6 lat robiliście! Dużo ciepła i uśmiechu od naszej całej trójki!
  Marta, Oskar i Maks.

 51. Patrycja Kitowicz

  Z okazji urodzin bloga, życzę mniej obowiązków, więcej uśmiechów i radości dnia codziennego.

 52. Urodziny- ważna sprawa,
  Więc życzenia to podstawa,
  Jednak z jakim przyjść życzeniem,
  Gdy blog wszystkich jest spełnieniem?
  W ciąży mnie zrozumieć umie,
  Gdy ja sama nie rozumiem,
  Czasem również mi oświeci,
  Dylematy w sprawach dzieci,
  I pomoże mi w potrzebie,
  Gdy chcę zadbać też o siebie.
  Dodatkowo mnie uczyni
  Super wersją gospodyni,
  Bym się stała po kryjomu
  Perfekcyjną panią domu.
  Różne triki na sprzątanie,
  Na mieszkania ogarnianie
  I by w kuchni mi pachniało,
  Nudą więcej nie zawiało
  Są przepisy na pyszności!
  Nie brak tu kreatywności!
  Zdrowie? Tu go nie brakuje,
  Szczęście? Każdy tu poczuje!
  Czego więc tu życzyć więcej,

  Chyba aby jak najwięcej
  Czytelników przybywało,
  By się dalej udawało,
  Tworzyć dalej dla każdego
  Zbiór wszystkiego najlepszego!

 53. agnieszka minkowska

  Jestem wierną czytelniczką od ok 2 lat.Blog urzekł mnie bogatą tematyką,jest funkcjonalny i przejrzysty.Z chęcią zaglądam tu nie tylko szukając informacji na dany temat,ale także poczytać ciekawe artykuły.
  Zatem gratuluję 6 urodzin i życzę by ambicje i aspiracje nie opuszczały Autorek bloga,by blog cieszył się jeszcze większą popularnością,aby obecne i przyszłe mamy czerpały jak najwięcej pożytecznej wiedzy,znalazły odpowiedzi na nurtujące je pytania.By następne lata nie były tylko samą pracą w tworzeniu bloga,ale również przyjemnością i satysfakcją.Aby nie zabrakło energii i tematów do twórczości,oraz by to miejsce spełniało oczekiwania każdej kobiety.

 54. Celina Kuraś

  Sto lat! Sto lat!!! Głośno krzyczę.
  Co najlepsze dziś Wam życzę.
  Wszystkie mamy jak wiadomo
  Doceniają Waszą pomoc .
  W BLASKU ŚWIEC i NAD KUBKIEM KAWY
  Czytają każdy artykuł ciekawy
  „Z RĘKĄ NA BRZUSZKU”czytają o wszystkim
  Lub spoglądają „ZNAD KOŁYSKI”
  W PRZEDSZKOLU, W SZKOLE problemów wiele.
  Wy rozwiewacie ja przyjaciele !
  Pokazujecie,że by o siebie dbać
  Nie trzeba dzień cały PRZED LUSTREM stać
  Bo księżniczki czasów dzisiejszych tak mają
  Że bucików nie gubią bo W TRAMPKACH śmigają.
  Bloga „W ROLI MAMY” regularnie czytają
  Bo tu pomoc i wsparcie od Was dostają.

  Przy tej szczególnej dla wszystkich rocznicy
  Każdy co może najlepszego życzy .
  Więc i ja składam najszczersze życzenia
  Sukcesów dalszych i powodzenia !
  Pasji , energii , pomysłów wielu
  Spełnienia marzeń i ambitnych celów .
  Inspiracji jakie sami innym dajecie
  I najwierniejszych „lubisiów” na swiecie.
  To co zrobiłyście wielkimi Was czyni
  Miejsce to ,dla mam, jak oaza na pustyni
  Trudne tematy , przeróżne obawy
  Dacie temu radę, dla Was nie ma sprawy!
  Kreatywnych postów tutaj nie brakuje.
  Za ogrom Waszej pracy serdecznie dziś Dziękuję!

  Mam tylko jedną małą sugestie …
  Bądźcie takie jak jesteście! :)

 55. Patrycja Diduk

  6 urodziny zobowiązują,
  Bo lata sukcesu szacunek budują,
  Który czytelnika do bloga przywiązuje
  Oraz więź głęboką i lojalność buduje.

  Życzę Wam zatem głęboko i szczerze,
  Bo w ideę strony tej mocno wierzę,
  By grono fanów się powiększało
  I wiele satysfakcji Wam dostarczało,

  Dużo pomysłów i kreatywności,
  Pasji, tworzenia blogu z miłości,
  Krotnych polubień, dobrych sondaży
  I wszystkiego co tylko Wam się zamarzy!
  Uśmiechu na twarzy dnia każdego,
  Czytelnika zadowolonego i pogodnego! 😊

  Tyle dobrych porad tu udzielacie,
  Że przydają się zawsze i mamie i tacie:
  O fizjologi maluszka każdego,
  Dla świeżych rodziców, tak bardzo kruchego,
  Że aż się dotknąć nie raz boimy,
  Że maleństwo nasze tym uszkodzimy.

  Tematy o zdrowiu i urodzie,
  O kuchni i modzie,
  Zawsze trafnie poruszacie
  I wyczucie świetne macie.
  Poradzicie na zmęczenie
  I na nerwów ukojenie.

  Gdy posprzątać szybko trzeba,
  No a czasu na to nie ma –
  Triki wasze w mig stosuję
  I efekt wow otrzymuję!

  Na stronę Waszą zawsze zaglądałam
  I porady ciekawe często czerpałam,
  Nastawienie moje nie ulegnie zmianie,
  A o blogu Waszym powiem też innej mamie: Monika Run, Anna Barcewicz, Natalia Kokoszka

 56. Magdalena Lewoń

  Cóż to za wspaniała wiadomość!
  Gromkie STO LAT zaśpiewuję!

  „W roli Mamy” – przyjaciółko droga!

  Życzę Ci kolejnych wspaniałych dni, miesięcy i lat w otoczeniu innych Mam – kobiet z pasją!
  Życzę Ci wielu wspaniałych, wirtualnych, babskich spotkań!
  Kolejnych, nowych, przyjaciółek na lata… oj nie będę zazdrosna!
  Niech blog rozkwita niczym ogród latem,
  niech się rozwija niczym małe dziecko tak niezwykle ciekawe świata.
  Do pełnoletności brakuje jeszcze 12 lat… lecz wierzę, że blog będzie dorastał i uczył nas i siebie mamusiowego świata, w radosnej pełnej sympatii atmosferze… i niebawem razem wkroczymy w dorosłość ;)
  Życzę inspirujący tematów: niech przybywają całe chmary, tabuny i jeszcze więcej.
  Niesamowitych rekordów w odsłonach strony!
  I kolejnych, coraz huczniejszych urodzin!

  Niech moc będzie z „W roli Mamy”….
  niech moc będzie z nami – Mamami!

 57. Natalia Foremska

  Z Wami, po prostu – dobrze czuję się w roli MAMY,
  bo Wy nie tylko uczycie, ale i w złych momentach dobrym słowem pocieszycie,
  wiem, że nie muszę być idealna, ale dla swojego dziecka chcę wiedzieć jak najwięcej, by dać mu absolutnie wszystko to, co najlepsze, a właśnie dzięki Wam od sześciu już lat tą wiedzę zdobywam. Życzę Wam rzeszy wiernych fanów, rosnących wskaźników popularności, pielęgnowania rodzinnego ogniska, bo wspieracie to, co najważniejsze – RODZINĘ. Wskakuję tu, gdy mam problem, albo zwyczajnie, gdy nie mam pomysłu na obiad. Gdy chcę się odprężyć i przeczytać dobry artykuł, a przy okazji znaleźć odpowiedź jak zrobić szybki makijaż. Za to kłaniam się nisko i życzę byście każdej mamy były zawsze blisko!

 58. Monika Cegłowska

  Niech rola mamy na deskach teatru życia rodzinnego i codziennie prozaicznego przynosi jak najwięcej momentów czerpania radości ze stąpania po czerwonym dywanie wyjątkowych chwil z bliskimi i dumy z osiągnięć dzieci na miarę oscarowych statuetek. Niech w obliczu mnogości scenariuszowych wątków głównych i pobocznych fabuła rodzinnej sagi zmierza ku harmonii happy endu i owacjom na stojąco od wdzięcznych czytelniczek. Niech blask osobistego szczęścia,spełnienia i samorozwoju oślepia niczym flesze paparazzi, a na twarzy jak najczęściej gości iście hollywodzki uśmiech. Mówią- życie to nie bajka, a ja życzę, by się do niej upodobniało.

 59. Bądźcie jakie jesteście,
  Nigdy się nie zmieniajcie,
  Nadal o czytelników dbajcie,
  Dobrymi radami pomagajcie.
  Dzielcie się swoją wiedzą,
  Poszerzajcie horyzonty myśli,
  Niech inne mamy się dowiedzą,
  Tatusiowie obecni i przyszli,
  Że rola rodzica nie zawsze jest prosta,
  Że są w niej upadki,wzloty, zakręty,
  Choć cały ten trud jeden uśmiech dziecka nam odda,
  Potrzeba cierpliwości,której nie powstydziłby się święty.
  Niech wiedzą, że mają prawo się bać!
  Że bezsilność każdą z Nas dotyka ,
  A na tym blogu znajdą wiele cennych rad,
  Jak dobrze wychować młodego człowieka.
  To dzięki Wam gdy zwątpienie dopada,
  Gdy sił brakuje, gdy mówię Dość,
  Wiem, że na wszystko jest jakaś rada,
  Że przecież jeszcze gorzej może mieć inny ktoś.
  Życzę Wam dalszego wspierania mam,
  Artykułów, które rozgrzewają serce,
  Niech blog funkcjonuje miliony lat,
  A jeśli będzie trzeba, to nawet i więcej.
  Ogromu sił Wam życzę,
  Pomysłowości, choć wcale jej Wam nie brakuje,
  Na nowe, emocjonujące wpisy liczę,
  Za które już teraz dziękuję.
  Rozwijajcie swoje pasje,
  Realizujcie dalej siebie,
  Dzielcie się z Nami tym co najlepsze,
  Nieście nadzieję mamom w potrzebie.

 60. Aleksandra Czekańska

  Nie napiszę „wszystkiego najlepszego”, bo nie o to chodzi. Nie powiem też: ” sto lat!”, bo byłoby to bzdurą. Poruszacie tematy z taką mądrością i ponadczasowością, że najlepszym byłoby je spisać na kamiennych tabliczkach, by przetrwały nie sto lat, a całe wieki. Trafiacie w takie emocje, że człowiek jest poruszony, zatrwożony i doszczętnie rozdygotany. Stąd moje: „żadnego wszystkiego najlepszego”. Mówicie o tym co źle, co nie tak, co nie wypada. „Nad kubkiem kawy” chciałabym rozpływać się jeszcze częściej. To właśnie w „myślach i uczuciach” oraz „w ciąży i dziecku” przebywam najczęściej. I poproszę o więcej. „W roli mamy” to nie wyidealizowana mama z magazynowej okładki. To naturalna, pełna obaw, niewiedzy, nieperfekcyjna, prosta mama. Chcę Wam właśnie tego życzyć. Nieskończonej naturalności, prostoty i szczerości. Niech skromność przenika przez życiową mądrość i emanuje „w roli mamy”. Życzę Wam trafiania w zakamarki ludzkiej wrażliwości, dzięki której dotarcie do człowieka będzie zupełnie łatwiejsze.

 61. URSZULA POŚLIŃSKA

  Wszystkiego najlepszego, wina mszalnego
  Dużo gości do flaszeczki i
  zajefajnej imprezeczki :D:D

 62. Monika Kubera

  Dziś 6 urodziny macie
  I na Roli Mamy świetnie się znacie.
  Gdy mowa o dzieciach i ciąży,
  Nie jeden „znawca” za wami nie zdąży …
  Można na blogu znaleźć porady o zdrowiu, urodzie;
  O tym co jest fajne i co dziś jest w „modzie”:)
  Żeby było dobrze w związku znajdziemy porady,
  I co gotować by rodzinie smakowały obiady :)

  Więc czego wam życzyć w dniu urodzin waszych?

  *może tego żebyście się nie zmieniały , tylko dalej pisały, pisały, pisały …
  * nowych czytelników coraz więcej (może każdego dnia nowych pięć tysięcy !?)
  * wiernych czytelników bez liku :)
  * satysfakcji z pisania i 100 lat blogowania
  * a przede wszystkim zdrowia, szczęścia i życiu samego dobrego
  ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <3

 63. Marcin Boguś

  Jestem tutaj jedynym facetem chyba, sam nie wiem czy to dobrze czy źle :)
  Zanim przejdę do życzeń chciałbym podziękować portalowi, a właściwie twórcom tej strony za inspirację do działania. Ja i moja żona mamy W Roli Mamy na stronie startowej od dobrych kilku lat. Razem ze stronką planowaliśmy rodzinę, razem z Wami powiększyliśmy ją i razem z Wami dorastamy!
  Ciąża i dziecko- jako facet byłem w tym cholernie zagubiony. Nie chciałem opierać się na babcinych regułkach, chłonąłem wiedzę z Waszej stronki. Życzę Wam by i inni faceci poczytali sobie trochę o brzuszkach. Na pewno nie zaszkodzi.
  Myśli i Uczucia- ciemna magia dla faceta. Ale pozwala trochę zrozumieć kobiety. Sprowokowałyście parę fajnych rozmów z żoną przy lampce całkiem dobrego wina. Życzę dalszej weny przy tematach.
  Zdrowie i uroda- ulubiony dział żony. Ja zazwyczaj omijam, bo wiedzą mnie pokona, a doświadczeniem zakopie :)
  Domowe Ognisko- podsycam każdego dnia. Dzięki temu portalowi stajemy się lepszymi rodzicami. Życzę zatem by i w Waszych domach te ognisko nigdy się nie wypaliło!
  Konkursy- miód na moje serce. Aż klawiatura sama chce składać te życzenia.
  Na koniec pragnę życzyć już zawsze tak szczerych i naturalnych komentarzy jak te życzenia w tym temacie. Niech ten portal dalej się rozwija w takim tempie i takiej atmosferze :)

 64. Życzę dalszej pasji w dzieleniu się informacjami i poradami na blogu, wytrwałości, wielu nowych pomysłów, czytelników, mówienia nie tylko o zaletach ale też i wadach bycia mamą, o problemach przy staraniu się o dziecko, o stworzeniu grupy wsparcia dla kobiet które straciły dziecko, o przygotowaniach do bycia mamą,i nie tylko tą biologiczna,bo nie każdemu jest to dane, o oczekiwaniu na dziecko, ćwiczeniach w ciąży, przepisach żywieniowych,dbaniu o swoje ciało i psychikę, o budowaniu więzi z partnerem..

 65. Joanna Żyrek

  Kto dzieci nie ma, to nie wie, jakie to wyzwanie
  Głowę mieć przemęczoną dzieci wychowaniem
  Gdy brak nam pomysłu, gdy problem się pojawia
  Na bloga Waszego internet szybko nastawiam
  Czytam go z ciekawością, bo pełno tu inspiracji
  Kopalnia to wiedzy, mądrości, cennych informacji
  Które mogę wykorzystać dla humoru ocalenia
  I bezradności, kłopotów wartkiego unicestwienia
  Artykuły absorbujące, z chęcią przeze mnie czytane
  Oczy treścią otwierające na horyzonty nieznane
  Widnokręgi poszerzające wraz ze świadomością
  I emanujące dobrym przesłaniem kipiącym radością
  Takie są słowa w nich zawarte, dlatego blog szanuję
  Za profesjonalizm, lekkie pióro, rzetelność respektuję
  Finezyjnie słowa dobrane z impetem inteligencji
  Niesie moc przekonania, wnikliwości, twórczej inwencji
  Zarażona ciekawością, co jeszcze się na blogu ukaże
  Przesyłam Wam życzeniami wypełnione bagaże:

  Na początek i przede wszystkim sto lat i jeszcze więcej
  Minęły Wam w pełnym zdrowiu jak w bajce dziecięcej
  Duchem mądrzejsi, ale ciałem jak Piotruś Pan młodzi
  I u szczytu sił, jakby Wasz zegar na ręce do tyłu chodził
  Wszystkich marzeń spełnienia i celów zrealizowania
  Zadowolenia bezkresnego, optymizmu, owocnego pisania
  By zawsze pomysłami Wasze umysły były wypełnione
  Byście światła w głowach czytelników zostawiali oświecone
  Życzę Wam podróży po świecie do pięknych zakątków
  Zdobywania gór, oceanów, wysp, fiordów, przylądków
  Przeżyć niesamowitych, przygód jak Pana Samochodzika
  Z których to książka Waszego autorstwa mogłaby wynikać
  By zakładka o dzieciach iskrą była dla młodego pokolenia
  A zakładka o myślach i uczuciach lekturą do zagłębienia
  O zdrowiu- źródłem rad zmieniających zimę w wiosnę
  O ognisku domowym- świeżym powiewem aury radosnej
  Życzę Wam szczęścia, które nie ma dna ani ograniczenia
  Sukcesów samych, w każdej działalności powodzenia
  W pracy, w pasjach, w każdej dziedzinie uskrzydlenia
  I każdego dnia słów, zdań, esejów twórczego mnożenia
  Spełniajcie się we wszystkich rolach i wyzwaniach
  Bądźcie przewodniczkami skutecznego motywowania
  Wzrastającej liczby czytelników także Wam życzę
  Tak dużej, że nawet z wcieleniem Einsteina ich nie policzę

 66. Kamila Kolonko

  Z okazji szóstych urodzin! (Każde są przecież niepowtarzalne!) Życzę wszystkim autorom wrolimamy.pl kolejnych owocnych 6 lat! Mnóstwa sponsorów i czytelników! Wielu wspaniałych pomysłów na kolejne inspiracje. Dziękuję za przepisy na pyszne i zdrowe desery, przekąski i napoje. Za pomoc przy przeziębieniu mojego malucha. Za pomysły na wakacje, urlop i wycieczki. Za moc niezastąpionych porad ciażowych, urodowych, zdrowotnych, dziecięcych, za dzielenie się prawdą i osobistymi przeżyciami. Jeszcze raz razem z moim szkrabem życzymy Wam sto lat!

 67. Życzę Wam, żeby w natłoku obowiązków rodzinnych i zawodowych, każda mama znalazła chwilę na relaks z Wami. Niech Nad kubkiem kawy oderwie się od codziennych trosk i własnych, często uporczywych myśli, zatracając się w czytaniu. Niech przybywa stałych czytelniczek i niech te przygodne, zaciekawione zatrzymają się na dłużej. Oby każda z nich odnalazła się W ROLI MAMY i odkryła w Was prawdziwą przyjaciółkę. Bo przecież czy Na placu zabaw, czy to Między kuchnią a salonem, a także Przy garach potrzebujemy czasu tylko dla siebie, żeby spędzić go tak jak lubimy – uprawiając sport W trampkach, stojąc Przed Lustrem, czy szalejąc Na zakupach. Życzę Wam i Nam partnerów, którzy odciążą w obowiązkach, zapewniając czas na pisanie i czytanie, wspaniałych dzieci, które zachęcą do aktywności oraz pracy, która inspiruje do działania. Rozwijajcie się i trwajcie :-)

 68. Życzę Wam, żeby w natłoku obowiązków rodzinnych i zawodowych, każda mama znalazła chwilę na relaks z Wami. Niech Nad kubkiem kawy oderwie się od codziennych trosk i własnych, często uporczywych myśli, zatracając się w czytaniu. Niech przybywa stałych czytelniczek i niech te przygodne, zaciekawione zatrzymają się na dłużej. Oby każda z nich odnalazła się W ROLI MAMY i odkryła w Was prawdziwą przyjaciółkę. Bo przecież czy Na placu zabaw, czy to Między kuchnią a salonem, a także Przy garach potrzebujemy czasu tylko dla siebie, żeby spędzić go tak jak lubimy – uprawiając sport W trampkach, stojąc Przed Lustrem, czy szalejąc Na zakupach. Życzę Wam i Nam partnerów, którzy odciążą w obowiązkach, zapewniając czas na pisanie i czytanie, wspaniałych dzieci, które zachęcą do aktywności oraz pracy, która inspiruje do działania. Rozwijajcie się i trwajcie:-)

 69. Katarzyna Moskała-Czernek

  Macierzyństwo to dla mnie najważniejsze wydarzenie w życiu – to połączenie wielu sytuacji, które razem tworzą niesamowicie wzruszającą całość. To chwile, które są ulotne, ale pozostają w pamięci na zawsze. To dzięki Wam dzieciństwo moich dzieci przepełnione jest radością i spokojem, bo ja jestem spokojna – w artykułach zamieszczonych na Waszym portalu znajduję odpowiedzi na wiele moich pytań. To tu znajduję pokrewne duszyczki, z którymi mogę wymienić się doświadczeniem, dobrymi radami. To Wam mogę się wyżalić w chwilach smutnych, ale uczestniczycie również w chwilach przepełnionych radością i śmiechem. Życzę Wam więc, w dniu Waszego święta, by każda mama wraz ze swoim maluszkiem była Wam wierna każdego dnia, a każdy taki dzień wypełniony był mnóstwem energii, śmiechu, szczęścia i szczerej radości. By Wasz portal stał się dla wielu kobiet miejscem spotkań, miejscem, w którym nikt nie poczuje się gorszy, miejscem, w którym nawiążą się długie przyjaźnie – taką magiczną oazą samych szczęśliwych i spełnionych kobiet!

 70. Dziękuję wam bardzo, że jesteście i pomagacie mojej żonie w codziennych obowiązkach bo właśnie z waszego bloga przenosi do naszego życia dużo wspaniałych pomysłów i rad:) Także rozwijajcie się dalej w tę stronę i bądźcie oparciem dla milionów polskich mam:) Powodzenia

 71. Kochane W ROLI MAMY 💏 biore sobie Was za kolezanki-przyjaciółki i slubuje Wam milosc, wiernosc i uczciwosc ogladania, komentowania oraz, ze Was nie opuszcze az do smierci.💋❤💋❤
  Dzis sa Wasze urodzinki zycze Wam kochane abyscie zawsze byly takie oddane. Abyscie mialy wielu wspanialych gosci pelnych zyczliwosci. Aby w dniu Waszego swieta tort 🎂🎂🎂🎂 byl wyjatkowy, pyszny i kolorowy. Aby
  6 na nim nie jedna jeszcze blyszczala a wieczorem fajerwerki🎆🎇👶🎇🎆🎉 ujzala. By goscie Wasi cudnie sie bawili i niejednego szampana 🍸🍸wypili.Taka liczba mowi sama za siebie jestescie najlepsze i niech sie dowie ten kto jeszcze o tym nie wie.STO LAT Wam z synkiem skladamy i calusy 💋💋💋💋posylamy. Balony z helem puszczone ….mamy nadzieje ze poleciały w dobra strone :)

 72. Ewelina Pikula

  Witam Was serdecznie w dniu Waszego święta
  Dzisiaj każda buzia jest dla Was uśmiechnięta.
  To już sześć lat jak wspólnie ciężko pracuje cię
  Otuchę, nadzieję i pomoc innym niesiecie.
  Życzenia prosto z serca pragnę Wam pozostawić
  I moja skromna opowieść Wam przedstawić.
  Otóż jestem mamą pewnej panieneczki
  Bardzo czekalam na urodzenie tej pięknej istoteczki.
  LecZ depresja i niemoc mnie często dopadaly
  Łzy jak Perełki z oczu uciekały.
  I pewnie byłoby że mną gorzej
  Lecz w internecie dowiedziałam się kto mi pomoże.
  Na profil ” W roli mamy” trafiłam
  I od samego początku go polubilam.
  Czytałam artykuły, sleczalam nad nimi nocami
  I dzięki Waszym wpisom uporałam się z Niemocami.
  Zobaczylam, że na świecie nie jedna mama
  Zostaje że swymi problemami sama
  Że można je rozwiązać
  Że my matki też upadamy
  Ale mimo to ogromną siłę i moc w sobie mamy.
  Dzięki Waszym wpisom o depresji zapomniałam
  I swoim lękom ” żegnajcie” powiedziałam.
  Potem wszelkie porady, recenzje, przepisy
  Uwielbiam do dziś wasze wspaniałe wpisy.
  Dzieki nim się dużo nauczyłam
  I byciem w świetnej formie rodzinę zaskoczylam.
  Nowe zabawy, nowe przepisy
  Aż sama zaczęłam tworzyć swoje w zeszycie wpisy.
  Wasz profil z dna mnie podniósł i do pionu ustawił
  Moja rozchwiana psychikę naprawił.
  Czy na urodziny może być coś wspanialszego
  Niż dowiedzieć się, że po 6 latach tworzenia wspólnego
  Dzielenia się sercem, doświadczeniem i siła
  Rozwiazalyscie sytuację- młodej, zalamanej dziewczyny- zawila.
  Że dzięki Wam na nogi stanęła
  I życiowa walkę podjęła.
  Że życia się nauczyła
  I że każdy tak jak ona ma zobaczyła.
  Więc w ten dzień tak wspaniały
  Pod wasz adres śle wszelkie pochwaly.
  I prosto z serca płynące skladam Wam życzenia:
  Niechaj się spełniają zawsze wasze pragnienia,
  Byście zawsze z taką pasją pisały
  I pod każdym wpisem odzew był niebywaly.
  By na waszą strone więcej takich matek jak ja trafiało
  I dzięki Wam z problemami rade sobie dawało.
  By zawsze rodzina Was kochała
  I miłość wasze serca przepelniala.
  Byście zdrowe były
  I codziennie wspaniałe posty tworzyły.
  A strona niech jak dąb się rozrasta
  Niech trafia na wsie i do miasta.
  By kolejnych fanów Wam przybywało
  I tak jak ja z serca gorąco Wam dziekowalo:
  Za rady, za recenzję, za doświadczenie.
  Za wasze dla nas- czytelników poświęcenie.
  Życzę też byście w bliskich oparcie miały
  I problemy Was omijaly.
  Bo bycie ” W roli mamy” to nie lada zadanie
  Niechaj inspiruje Was nieustannie.
  Takie Wam zostawiam życzenia.
  Kochane W roli mamy życzę Wam w dalszej pracy powodzenia
  I jeszcze raz dziękuję
  Bo to dzieki Wam dziś prawdziwa kobieta, żona i matka się czuje.
  Za wszystko co dla Nas robicie dziś Wam dziękujemy
  I serca pełne szczerych pozytywnych uczuć Wam ślemy.

 73. Paulina Terlecka

  W Roli Mamy 6 urodziny dziś świętuje,
  Więc ja Wam z tego powodu tutaj winszuję.
  Czegóż można życzyć blogowi wspaniałemu,
  Takiemu nietuzinkowemu, wręcz idealnemu?
  Pięć kobiet, a niby scalone są w jedno,
  I to jest właśnie owej rzeczy sedno.
  W jedności siła, to się dobrze składa,
  Kiedy bloga pisze nie jedna „baba”.
  Pięć różnych kobiet, więzią złączone,
  Kiedy na siebie przyjęły najważniejszą rolę.
  W roli mamy dobrze się odnajdują,
  I o tym właśnie tak chętnie blogują.
  Nie zapominają, że oprócz mamami,
  Są przede wszystkim cudownymi kobietami.
  I wszystkie ważne tematy na blogu poruszają,
  Swe szczere myśli na papier przelewają,
  I wiele satysfakcji z tego One mają.
  A teksty Ich składne, ładne, proste zarazem,
  By dobrze się je czytało za każdym razem.
  Ażeby do każdego czytelnika docierały,
  I grupę ich odbiorców stale poszerzały.
  Czegóż mogę życzyć w dniu Waszego święta?
  Żeby każdy co dzień o Was pamiętał.
  Byście dalej pisały i motywowały,
  Innym mamom dużo siły i energii dawały.
  Wszak nie zawsze życie usłane jest różami,
  Niejednokrotnie okupione gorzkimi łzami.
  I do tego właśnie Wy potrzebne jesteście,
  Bądźcie nadal z nami i się nie zmieniajcie.
  Siłą tego bloga, jesteście Wy- matki, kobiety,
  Bez Was On nie ma racji bytu niestety.
  Cieszę się, że na ten blog ja trafiłam,
  Poniekąd swe marzenia dzięki niemu spełniłam.
  Stałam się pewna siebie i odważniejsza,
  Pełna pozytywnej energii, no i też weselsza.
  Nie zdajecie sobie sprawy, jaką macie siłę rażenia,
  Proszę, niechaj to nigdy się tu nie zmienia.
  Na kolejne lata dużo zdrówka Wam życzę,
  I głośne STO LAT- W ROLI MAMY krzyczę!!!

 74. W Roli Mamy 6 urodziny dziś świętuje,
  Więc ja Wam z tego powodu tutaj winszuję.
  Czegóż można życzyć blogowi wspaniałemu,
  Takiemu nietuzinkowemu, wręcz idealnemu?
  Pięć kobiet, a niby scalone są w jedno,
  I to jest właśnie owej rzeczy sedno.
  W jedności siła, to się dobrze składa,
  Kiedy bloga pisze nie jedna „baba”.
  Pięć różnych kobiet, więzią złączone,
  Kiedy na siebie przyjęły najważniejszą rolę.
  W roli mamy dobrze się odnajdują,
  I o tym właśnie tak chętnie blogują.
  Nie zapominają, że oprócz bycia mamami,
  Są przede wszystkim cudownymi kobietami.
  I wszystkie ważne tematy na blogu poruszają,
  Swe szczere myśli na papier przelewają,
  A teksty Ich składne, ładne, proste zarazem,
  By dobrze się je czytało za każdym razem.
  Ażeby do każdego czytelnika docierały,
  I grupę ich odbiorców stale poszerzały.
  Czegóż mogę życzyć w dniu Waszego święta?
  Żeby każdy co dzień o Was pamiętał.
  Byście dalej pisały i motywowały,
  Innym mamom dużo siły i energii dawały.
  Wszak nie zawsze życie usłane jest różami,
  Niejednokrotnie okupione gorzkimi łzami.
  I do tego właśnie Wy potrzebne jesteście,
  Bądźcie nadal z nami i się nie zmieniajcie.
  Siłą tego bloga, jesteście Wy- matki, kobiety,
  Bez Was On nie ma racji bytu niestety.
  Cieszę się, że na ten blog ja trafiłam,
  Poniekąd swe marzenia dzięki niemu spełniłam.
  Stałam się pewna siebie i odważniejsza,
  Pełna pozytywnej energii, no i też weselsza.
  Nie zdajecie sobie sprawy, jaką macie siłę rażenia,
  Proszę, niechaj to nigdy się tu nie zmienia.
  Na kolejne lata dużo zdrówka Wam życzę,
  I głośne STO LAT- W ROLI MAMY krzyczę!!!

  A tak od siebie jeszcze dodam, że gratuluję Wam tego, że jesteście już z nami 6 lat. Wiem, że jest to nie lada wyczyn. A ponadto, blogerów jest bez liku i wyrastają niczym „grzyby po deszczu”. I oczywiście nie jest to złe zjawisko, bo każdy z nich stara się znaleźć swą niszę, wyróżnić się, i jeśli ktoś czuje potrzebę pisania, przelania swych myśli właśnie w postaci bloga, to ja jestem jak najbardziej na tak. Jednakże, jak już wspomniałam, blogów jest masa, tych parentingowo-lifestylowych chyba najwięcej i przebić się wśród nich, to wielki sukces. A przebić, utrzymać, to kolejny. Zaś ostatnim, jednakże jak dla mnie najbardziej istotnym jest pozyskanie i utrzymanie czytelnika przy sobie. I Wam się to świetnie udało i nadal udaje, czego przykładem jestem choćby ja. Mało komentuję, jednakże jestem, czytam i od czasu do czasu daję o sobie znać. Jestem mamą, jak i Wy, więc pewnie zrozumiecie mój „niedoczas”, i fakt rzadkiego udzielania się. Pamiętajcie jednak, iż jestem i nigdzie się stąd nie ruszam, szczególnie teraz, kiedy mam nieco trudny czas. Dziękuję za to, że jesteście. Ściskam mocno i całuję. :*

 75. Milena Kamińska

  LIST GRATULACYJNY
  SZANOWNE PANIE
  WSPANIAŁE MAMUSIE „W ROLI MAMY”
  Pragnę złożyć gratulacje z okazji Waszej szóstej „CUKROWEJ” rocznicy. Pełnicie odpowiedzialną funkcję, zaufało Wam wiele kobiet, które są wdzięczne za to co robicie, za Waszą wytrwałość, siłę, zaangażowanie, poświęcenie. W tym miejscu należą się również ogromne podziękowania Waszym rodzinom, które razem z Wami są częścią tego bloga. A to wszystko dzięki temu, że na początku sierpnia 2011 r idea prowadzenia bloga powstała w Waszych sercach, następnie zaczęła kiełkować w głowie a rozkwitła gdy zebrało się 10 mam. Wasza determinacja sprawiła, że dziś po 6 latach śmiało można nazwać Was ekspertkami w prowadzeniu bloga dla mam, o czym świadczą statystyki
  · ponad 84 tyś użytkowników miesięcznie
  · ponad 210 tyś odsłon miesięcznie
  · 12647 osób „lubi” Was na Facebooku
  · wszystkich wpisów na blogu jest ok 2606 (jeśli się nie pomyliłam w liczeniu 🙂, oczywiście przez ostatnie dni ta liczba się zwiększyła)
  · 7 głównych kategorii wpisów i w tym 24 podkategorie
  a) ciąża i dziecko 516 wpisów
  – z ręką na brzuszku 122
  – znad kołyski 139
  – na placu zabaw 160
  – w przedszkolu 48
  – w szkole 47
  b) myśli i uczucia 1168
  – w blasku świec 37
  – nad kubkiem kawy 356
  – pod lupą i na tapecie 775
  c) zdrowie i uroda 136
  – przed lustrem 108
  – w trampkach 28
  d) domowe ognisko 435
  – w pracowni 47
  – na szlaku 47
  – przy garach 125
  – między kuchnią i salonem 99
  – na zakupach 97
  – strefa gier i zabaw 20
  e) konkursy 335
  – Boże Narodzenie 53
  – Wielkanoc 10
  – konkursy 216
  – dzień dziecka 16
  – mama bloguje 40
  f) naturalnie razem 16
  – o akcji 3
  – historia 12
  – partnerzy 1
  g) recenzje
  · zorganizowane 103 konkursy
  · wspaniałe 24 miejsce w 2011 r na 729 miejsc w konkursie Blog Roku
  · 160 wpisów Żakliny
  · 174 wpisów Mirelli
  · 158 wpisów Fizinki
  · 198 wpisów Basi
  · 148 wpisów Agnieszki
  · (liczba wpisów uległa zmianie ponieważ przez ostatni tydzień dodawałyście czego już nie zmieniałam w obliczeniach )
  · wiele wpisów gościnnych (ponad 1000, wpisów sponsorowanych
  · ogromna liczba sponsorów: TYBOPI.PL, WYD. JEDNOŚĆ, HABIBIFASHION, STOOR, BOBOLIDER, WYD. REPLIKA, FIKO-MANIA, BABCIA ANIA, ANIA, SYLWIA, NEFERTITI, TOLLE.PL, FIRMA MORTELLO, LIME, LIMONE, PUDLISZKI, GALERIA UNIKOKI.PL, CONCERTINO BABY, SKLEPARTALI.PL, MERLIN, BIURO FORMAT, TOM TOM POLSKA, PUPUS, PLOTY W LAKIERKACH, EKOMALUCH.PL, TESTYDZIECKO.PL, PICCOLAND, WACOM, DALEKOJESZCZE, ZANSHIN.PL, PRACOWNIA ARTSTYCZNA DEVONO, SKLEP MAMAGAMA, POLSKI LEK S.A. , SPASH ABAUT, WYD. DRZEWKO SZCZĘŚCIA, TELE TOON, MINI MINI +, NATURINO POLSKA, KIDSPLANET 24.PL, BENTOMANIA, PHARMACERIS, BLOG, AKADEMIA UMYSŁU, CEDERROTH, CUSKI, DERMA, GDAŃSKIE WYD. PSYCHOLOGICZNE, HOCKI, KRAINA EKO ZABAWEK, MAMINE, PAPUTKI, PIATNIK, PUPUS, TOPCOM KIDZZZ, TYBOPI, WYD. ESPRIT, WYD. MODO, WYD. SKRZAT, STUDIO NAGRAŃ, STUDIO DLA CIEBIE, PLU PLU, GRY LABIRYNT, SAHERA, BABY ONE, BEABA, NA DNIE KUFRA, FUNDACJA VERBA, DUDUŚ, LIRENE, FEMSTAR, LOVI, OD MAMUSI, KRA KRA, LA ROCHE POSAY, REBEL.PL, STREFA BAJEK, GRYCZAKI, MAMO-TATO, JOHNSONS BABY, DOBREZABAWKI.COM, OVER COSMETICS, GRY MISTRZ GETRIKO, SHARPHOME, FERGUSON, LULLALOVE, NIE WIERZĘ W BOCIANA, PANACHE, ZANSHIN, BABY TULA, BARBIE, ESET, FISHER-PRICE, LENNY LAMB, KAPITAN NAUKA, MUKE POLSKA, WARSZAWSKA GRUPA WYDAWNICZA, WYD. EPIDEIXIS

  W ciągu sześciu lat włożyłyście grom pracy, za co należy Wam się złoty medal. Cieszę się, że mogę z Wami być już tyle lat. Dokładnie pamiętam, jak leżąc w szpitalu przeglądałam strony internetowe i wtedy odnalazłam WAS. Nie myślałam wtedy, że to będzie znajomość tak trwała. Wiele przeczytanych tekstów, mnóstwo komentarzy, wiele godzin spędzonych przed komputerem i to wcale nie straconych 🙂.

  Z okazji tak wspaniałego cukrowego święta życzę Wam, abyście dalej miały siłę, inspiracje do tworzenia miejsca dla mam, abyście doświadczały jak najwięcej ekscytacji czytając tysiące komentarzy, abyście miały jak najwięcej czytelniczek (przede wszystkim tych, które są wierne i odwiedzają Was regularnie), coraz więcej nowych sponsorów, abyście mogły nas rozpieszczać.

  Agnieszka życzę Ci, aby kolejny rok był pełen nowych inspiracji fotograficznych a także kulinarnych. spełnienia marzeń, realizacji celów zawodowych. Życzę Ci, aby w Twoim życiu było jak najwięcej wieczorów, które spędzisz z rodziną grając w gry planszowe a także debatując z mężem. Dziękuję Ci za wiele wspaniałych przepisów. Najbardziej w oko wpadł mi przepis na wody smakowe, lody, blok czekoladowy i szarlotkę z bezą. Cenię też przepisy na syropy, ponieważ sama je robię i dostrzegam ich właściwości. Czerpię również pomysły na prace plastyczne w decoupage. Pozostałe teksty również czytam z przyjemnością, te z radami pedagogicznymi, a także te z humorem. Do dnia dzisiejszego stosuję się do rad jak zaspokoić faceta: nie podpijam piwa, syty obiad serwuję, ssie bardzo długo tic taca, piwko czasem podaję, niestety masaż to on mi robi a jeśli chodzi o kąpiel musimy kupić sobie większą wannę. 😉 W pamięci utkwił mi również wpis o malowaniu paznokci córeczkom. Dzięki niemu zostałam utwierdzona, że moje przekonania nie są fanaberią.

  Basia, Tobie życzę domowego spokoju, siły do tworzenia blogu, aby Twój pierwiastek twórczy nigdy nie zgasł, a wręcz przeciwnie aby nabierał jak największych rozmiarów. Życzę, aby Twoje optymistyczne nastawienie do życia nigdy się nie zmieniło. Bardzo lubię czytać Twoje teksty, podejmować nad nimi refleksję, np o tym jak to jest w małżeństwie”I że Cię nie opuszczę aż do śmierci”, o tym jak dziecko puszcza balonik do nieba „Konik dla dziadka”, oraz o tym jak nasze zmysły powodują powrót do dzieciństwa spędzonego z dziadkami „W zakamarkach pamięci”. Nie możemy również zapomnieć o wspaniałych licznych wpisach konkursowych.

  Fizinko Tobie życzę rodzinnych, wspaniałych podróży po świecie, podczas których doświadczycie wielu kolorowych przygód. Jak najwięcej wiatru we włosach podczas spotkań z Twoja „nową” miłością – rowerem. Dziękuję za świetne teksty, te pełne refleksji a także za te pełne humoru np o facetach. Korzystałam również z rad kosmetycznych, jak dbać o siebie, skórę, dłonie, twarz, paznokcie, takie „domowe spa”. Identyfikuję się z Tobą jeśli chodzi o podejście do „rodzinki.pl”, w taki sam sposób to uwielbiam, te rady, komentarze, tak jak ty stresowałam się przed takimi spotkaniami, całe szczęście jakoś sobie radzimy.

  Mirella, życzę Ci, aby każdego poranku na stoliku przy łóżku po przebudzeniu czekała na ciebie pachnąca kawa, abyś miała jak najwięcej czasu na podziwianie gwiazd. Tak jak Ty byłam matką wariatką, piękne wspomnienia, ale tak jak Ty nie żałuję, że moje życie wywróciło się do góry nogami. Trochę inny dzień matki też jest bliski memu sercu, i czytam go z wielkim sentymentem. Dziękuję za wszystkie teksty, które z chęcią czytałam.

  Żaklina Tobie życzę, abyś nigdy nie przestawała być zakręcona, bo to pozytywna cecha. Życzę Ci wytrwałości w pełnieniu roli mamy, co jest bardzo trudne. Dziękuję za Twą szczerość i odwagę przelaną tu na blogu „To co jest najważniejsze”, za wiele rad, wskazówek, pamięć o zwierzakach. Teksty czytałam z wielkim zainteresowaniem, wiele wprowadziły w moje życie.

  Dziewczyny z chęcią poświęcam czas na Waszego bloga, teksty czytam z przyjemnością, śledzę waszego fb i czekam na więcej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy świętować Wasze urodziny. Tylko za jakiś dłuższy czas trzeba będzie pomyśleć o zmianie nazwy, może znowu konkursik na nazwę? Ja już daję propozycję „wrolibabci” 😉 Tego wszystkiego życzę Wam z całego serca. Skryte marzenie to takie, że może kiedyś uda się świętować urodziny bloga nie tylko wirtualnie. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI.

 76. Magdalena Krakowka

  Gdy przeczytałam pierwszy artykuł, na który natknęłam się na Waszej stronie wiedziałam już, że zostanę tu na dłużej. Język bardzo przystępny, artykuły czyta się jednym tchem.
  Jeśli chodzi o tematy, najbardziej ciekawią mnie tematy o macierzyństwie, ponieważ jestem już mamą, ale również okołoporodowe, ponieważ spodziewam się drugiego dziecka. Ale lubię rownież poczytać o jakiś trickach urodowych lub pomagających w kuchennych obowiązkach.
  Często szukam w internecie przepisów na przeróżne dania, także cieszę się, że jest na blogu taka zakładka 😉
  Gdy zbliżają się jakieś urodziny, przeglądam rożne strony, w celu znalezienia ciekawego prezentu. Lubię coś zrobić sama, także super, że mogę znaleźć u Was coś takiego.
  Nie mam pomysłu, co by mogło się jeszcze u Was znaleźć, po co poprawiać coś, co jest idealne(i wcale się tu nie podlizuję, taka prawda).
  Z okazji urodzin życzę Wam, by ta strona przynosiła mnóstwo radości i satysfakcji, by nigdy nie brakło pomysłów na artykuły(bo gdzie ja znajdę takie świetne miejsce, w którym mogę się zrelaksować) oraz żeby rzesza fanów i czytelników z każdym dniem się powiększała.

 77. Ewa Kowalczyk

  Jak każde życzenia prosto z serca płynące powinny być szczere i prawdą pachnące. Życzę Wam abyście swej nazwy bloga nigdy nie zmieniali bo dajecie mi wiarę w to, że w roli mamy, każda kobieta powinna czuć się wyjatkowo i doskonale. Nie ważne w jakim wieku o jakiej urodzie, ważne aby wszystkie mamy dalej znajdowały na blogu coś dla siebie i czuły się jak w niebie. Pragnę abyśmy na blogu jak do tej pory były wysłuchane i ciekawe historie i posty były na nim publikowane. Abym czuła już na zawsze, że u Was jest jak w domu bo dajecie pełną swobodę, szczerośc i prawdę tego nigdy za wiele nikomu!! Ja pragnę aby tu spotykali się sami przyjaciele to ważne bo pragnę dobrych dusz znać wiele. Szacunek do własnego zdania aby zawsze tu był!! Aby na blogu chociaż jeden dzień w tygodniu był taki, że byśmy stały się jak przyjaciółki i przy kawie mogły wysłuchać się wzajemnie i poradzić w każdej sprawie. Gdy w domu źle lub gdy nam smutno, można by anonimowo historię swą opowiedzieć, przecież znacie to powiedzenie ” przyjaciół poznaje się w biedzie”. Chciałabym abyśmy byli jak rodzina i wzajemnie się wspierali i rozumieli. Zdrowia i sił również życzę aby blog zaskakiwał dalej pomysłami i dzielił się mądrością ze swymi czytelnikami. Aby zasięg postów był wielki aby miliony go czytały i w swiat jego mądrości posyłały!! A przede wszystkim życzę nam wszystkim aby kiedyś przypadkiem poznać się na żywo. Na kawce i ciastku spotkać się było by miło!! Mogłabym pisać i słać jeszcze wiele, długie by były te życzenia drodzy przyjaciele, więc na koniec już powiem krótko, trzymajcie się cieplutko. 🙂

 78. Bernadetta Bomba

  Kochana wrolimamy.pl 6 lat to dobry powód do świętowania,nie jesteś już „maluchem” a „starszakiem” :). Wypada, więc złożyć Ci życzenia,zatem ochoczo tu przybyłam by Ci je składać. Przede wszystkim chcę Ci życzyć tego, byś dalszym ciągu była tak kreatywna i pokazywała nam wszystko to, co nas dotyczy-świat kobiet i matek bez tematów tabu i tematów trudnych, tzw nie do ogarnięcia. Wspólnymi siłami, wymianą doświadczeń i poglądów możemy sobie pomagać, mimo że wirtualnie. Pragnę też życzyć zapału i wytrwałości w tworzeniu nowych postów, tak by każda z nas znalazła tu to, czego szuka. Życzę Ci również dalszego rozwoju tutaj na blogu oraz na facebooku, by obie te strony nie tylko ze sobą współgrały ale i były #naturalnie razem. Życzę Ci też, aby liczba obserwatorów i „lubisiów” wzrastała nieustannie, bo to co robisz zasługuje na to jak najbardziej :)

 79. Karolina Ludynia- Słońska

  Drogie Mamy z” W Roli Mamy” za to, że Wasz blog jest ciekawy i uporządkowany, Wasze artykuły chwytliwe i niebanalne, za to, że do tak trudnego zadania jakim jest macierzyństwo i wychowanie dziecka podchodzicie z humorem i nie tylko opisujecie ale też radzicie na własnym doświadczeniu, życzę Wam dalszego rozwoju, jeszcze większego grona czytelniczek i poczucia spełnienia na co dzień, bo Wasz czas, to co robicie trafia do Mam takich jak ja i dlatego ma sens, bo to nie życzenia są na wagę złota tylko Wasz blog. Gratulacje i wszystkiego najlepszego :)

 80. Izabela Walczak

  W Roli Mamy osiągnęło wielki sukces, ma wielu czytelników, świetną grafikę i dobre pomysły.
  Życzę Wam więc 1000 like’ów jednej nocy
  Aby wywołały uśmiech całej redakcji,
  bo tak niewiele, aczkolwiek wiele, potrafi sprawić radość wszystkim, bo za tym kryje się wielka praca każdego członka ekipy „W roli mamy” :)
  Niech te 1000 lajków upewni was, że idziecie w dobrym kierunku i nigdy się nie poddacie :)

  A ja chętnie przetestuję nową pralkę, właśnie spadła mi nad głową gwiazda, więc może będę mieć łut szczęścia :D

 81. Anna Chałowska

  W Roli Mamy… W Roli Mamy jestem już prawie 6 lat, zatem moje dziecko jest rówieśnikiem Waszego blogowego Dziecka. :) Patrząc na temperament mojej sześciolatki, która co sekundę potrafi zmienić zdanie, przejść od burzy w tęczę i od focha w euforię Wam Drogie Panie życzę Wytrwałości! W byciu niezmiennym z zmieniającej się codzienności, by każda z Was była sobą, bez względu na okoliczności. Życzę Wam również sukcesów i satysfakcji – z napisanego tekstu, z owocnej współpracy ze sponsorami, z promowania tego co same chciałybyście nabyć. Życzę Wam również różnorodnych ale przede wszystkim kulturalnych czytelników, którzy nie skaczą sobie do oczu a potrafią merytorycznie wyrazić swoje zdanie.

  Często śledzę posty na FB, lubię te rozmowy i pytania „kobieco-domowe” ;) (jaki sos z cukinii i inne takie :-D) a jeśli chodzi o FB właśnie to brakuje mi „rozkładu jazdy” poszczególnych Pań. Wiem, że w któryś dzień jest Fizinka, w któryś Mirella ale w który, hmmm z tym już gorzej. Myślę, że taka rozpiska kto i kiedy ułatwiła by sprawę nie tylko mnie. Dzięki temu wiem z kim mam do czynienia (wiem, że każda z Pań zazwyczaj podpisuje się pod postem ale to już nie to samo) i mogę ustawić kontekst do tej osoby. :)

  A wracając do życzeń życzę blogowi „W Roli Mamy” również silnego oparcia w serwerze, bez wirusowego funkcjonowania (w końcu każda z nas wie co znaczy chore dziecko w domu…) i aby Dziecko „W Roli Mamy” rozwijało się w miłości i wsparciu autorek i czytelników. :)

 82. Kamila krygier

  „W Roli Mamy ” życzymy kolejnych sukcesow. Npwych czytelniczek . Cierpliwosci ;) duzo czasu na npwe wpisy. uwielbiam czytac waszego bloga. Jak i ciekawe posty na fb :) pzdrawiamy

 83. Cierpliwości w roli Mamy, toż to najtrudniejsza z ról! Witalności, dalszej pracy, dalszej siły, kobiecości! Dziecko rośnie, ma 6 latek, a ja życzę jeszcze stu! Trzymam kciuki za autorki, siostry, mamy, przyjaciółki!

 84. 6 rocznica ślubu to rocznica cukrowa, życzę zatem, aby 6 urodziny Waszego bloga były równie słodkie :) Prowadzenie bloga i macierzyństwo to dwa równoległe etaty, dlatego życzę, aby pokłady siły były głębsze niż jezioro Bajkał, aby zasoby cierpliwości były większe niż ilości soli w Wieliczce a pomysły, rozwiązania i tematy przychodziły Wam do głowy równie szybko jak pomysły naszych pociech.

  Moim ulubionym działem jest „Domowe ognisko”, gdzie przy odrobinie wolnego czasu i chęci można stworzyć naprawdę cudne rzeczy. Bardzo by mnie ucieszyło, gdyby wraz z danym tutorialem istniała możliwość dodania projektów wykonanych przez czytelniczki. Wierzę, że wtedy dział przyjąłby formę nieidealną, ale naszą i wyjątkową. Myślę, że taka rubryka dodała by odwagi niedowiarkom, którzy myślą, że to tylko innym wychodzi ładnie i dobrze :)

  Wszystkiego najlepszego dziewczyny!

 85. By był zawsze jako las, do którego ma się zawsze ochotę wejść… Wejść i sięgnąć pod gałązki osobliwych tematów… Nasycić wzrok kolorowymi odcieniami słów… Z mchu refleksji opuszkami palców zetrzeć pajeczyne ciekawości !
  W końcu pójść dalej, ku tej rodzicielskiej krainie, która wszak nigdy się nie kończy…
  By taki właśnie był Wasz blog – nie na lat sześć, lecz dziesięciolecia.
  Pozostając zaś przy toposie boru…
  Tematów do analizy, które zainspirują nie tylko autorki. Takich, co to wyrastają niby grzyby po deszczu!
  Zwierzyną osobliwą i wieloraką nazwę formę podania. Tej nigdy za wiele.
  I tu może ukłon ku rubasznym felietonom, ku reportazom pasją pisanym, ku wywiadom, które jak Zola twierdził, pozwolą zejść jeszcze niżej, jeszcze głębiej, jeszcze dalej.
  Czy to już wąwóz gatunkowy? I owszem. A w nim….
  Pięknie piszecie, fotografie wyrażają emocje, stany ducha, marzenia a także niedoskonałości.
  W ROLI MAMY… sprawdza się niejeden mężczyzna również. Może takowego zaprosić do „leśnego teamu” ?
  To oczywiście taki luźny pomysł na przełamanie schematów.
  Nie będę lukrował, nie wyznam, że każdy artykuł od deski do deski.
  Ale wracam / wracamy od kilkudziesięciu miesięcy,by świeżością i niecodziennością literek się zachwycić, by móc spojrzeć na pozornie oczywiste oczywistości z perspektywy innego człowieka.
  Czytelników Wam życzę empatycznych,natchnien dostarczających, pióra lekkiego, oka na ludzką dolę wyczulonego, atmosfery uśmiechu i zrozumienia…
  W końcu, by w tym maminym lesie niejeden Wilk wyszedł z cienia! :)
  Ale tylko taki, co to „sto lat” zanuci, a potem z bielizną na ramieniu ku swej kobiecie – matce się obróci! :)

 86. Drogie Mamy jestem z Wami od początku
  Nigdy nie tracąc wątku
  Minęło już sześć lat
  a ja ide za pan brat

  Choć rzadko się udzielam
  to wpisy Wasze z zapałem czytam…

  iiiii skończyły mi się rymy :) więc dalej będzie bez nich :)

  Blogujące Mamy, prowadzicie ten portal już bardzo długo i jestem pod wrażeniem, że tworzycie wiele ciekawych wpisów, zawsze coś nowego, interesującego i inspirującego.
  Dlatego tyle lat Wam towarzyszę i kibicuję. Życzę Wam samych sukcesów, dalszego rozwoju, wielu wspaniałych pomysłów na nowe wątki na blogu oraz czasu i wytrwałości w ich tworzeniu. Życzę Wam także gigantycznego rozwoju, wielu osób śledzących Wasz blog nie dla konkursów ale dla tekstów. Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie
  MagdaLena wraz z córką Leną i Bartkiem w brzuchu :)
  PS: W jednej kwestii Wam współczuję ogromnie – życzeń otrzymałyście całą mase – to super – ale decyzja, które nagrodzić… nie chciałabym być teraz na Waszym miejscu :P

  Zdjęcie dla Was:
  https://s26.postimg.org/l0nz6lzqx/21125146_10212413423223564_814477977_o.jpg

 87. Urszula Bochenek

  W Roli Mamy to jest fajny blog,
  Pięć kobietek tworzy go,
  Pełne pasji i pomysłów umilają życie nam,
  Piszą o tym czym jest życie,
  Nie ściemniają nam,
  Dzielą się swoimi problemami,
  Nasze żale i problemy to dla nich chleb powszedni.
  Ich gry i skojarzenia to jest fajna sprawa, zawsze rozrywka z nimi gwarantowana.
  Czego życzyć mogę Wam,
  Dziewczyny nie zmieniajcie się i dalej twórzcie fajne teksty nam,
  Nie zapominajcie o swych czytelniczkach, które uwielbiają czytać Was.
  Życzę coraz więcej sukcesów i jeszcze więcej wspólnych razem lat.

  1. Aneta Polańska

   Mogłabym Wam pisać wierszyków tysiące ale wolę Wam życzyć czegoś tak po prostu od serca. Dziś jest dla mnie szczególny dzień i chciałabym podzielić się z Wami moją radością. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy żyłam w niepewności o kolejny dzień, zrozumiałam jak ważne w naszym życiu jest zdrowie. Zdrowie jest najważniejsze i dziś to wiem, dziś mogłam wreszcie odetchnąć bo wyszłam z gabinetu lekarskiego z ulgą. Dlatego nie będę Wam życzyć pieniędzy bo pieniądze raz są raz ich nie ma. Chce Wam życzyć ZDROWIA bo ono jest najważniejsze, bez niego nic nie może się udać. Mimo młodego wieku, życie już mnie dość mocno doświadczyło i nie mam żadnych wątpliwości, że życie trzeba brać garściami i cieszyć się z każdej nawet najmniejszej chwili bo te chwile właśnie tworzą to co jest ma sens. Cieszmy się tym co mamy, bawmy się, śmiejmy i płaczmy jeśli tylko przyjdzie nam na to ochota. Kochani Wszystkiego najlepszego i tak jak napisałam wyżej zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia (tak to takie banalne)!

   Pozdrawiam,
   Aneta Polańska

   p.s. Jestem z Wami od początku i nie wyobrażam sobie dnia bez Was :*

 88. Życzę Wam, by lajki w zawrotnym tempie przybywały,a na waszych poradach mamy i dzieci korzystały.Bloga obecne i przyszłe mamy chętnie czytały i dzięki temu dobrze i zdrowo dzieci wychowały.Ciekawych tematów.żeby nigdy nie brakowało,a teksty lekko i przyjemnie się pisało, by wszyscy zdrowi byli i W Roli Mamy się sprawdzili.

 89. 6 lat minęło jak jeden dzień…
  Były wzloty ale i upadki, chwile radości i smutku…
  Nie będę pisać wierszem czy też piosenki układać…
  Napiszę jednak ze szczerego serca:
  „Życzę wrolimamy.pl aby każdy wpis był z chęcią czytany i z uczuciem prawdziwym komentowany.By każdy który na blog choć raz zaglądną na nim pozostał. By wiernych fanów przybywało a nie ubywało”.Bo jest za co was i lubić i KOCHAĆ.Wpisy są ciekawe bo prawdziwe.Dzielisz się z nami nie tylko wiedzą opartą na doświadczeniu ale i przede wszystkim uczuciem.Uczuciem które każdy rodzic nosi w sobie i z sobą utożsamia.Jedni czytają bo lubią inni bo szukają wsparcia, oparcia, szukają porad lub najzwyczajniej w świecie są poprostu dla Ciebie i dziewczyn które razem z Tobą tworzą nie które artykuły…
  Dziękujemy z całego serca za te 6 lat…
  I w sumie to życzyć mogę jedynie wszystkim czytelnikom by ten blog był z nami nie tylko dziś i jutro ale przez kolejne lata i był z nami na dobre i złe tak jak i my….Takie Internetowe małżeństwo….
  Jeszcze raz w raz z córeczkami Życzymy 100 LAT WSPISÓW I 1…000 kolejnych fanów

 90. Życzę Wam wiary że Mamy jak supermen wszystko mogą. Odwagi aby poruszać tematy trudne bo one udowadniają że jesteśmy tylko ludźmi i nasze maluszki nie są lekiem na całe zło. Marzeń śmiałych bo one jak miłość mają magiczną moc by zmieniać rzeczywistość to czego pragniemy a wtedy jest pięknie.

 91. Kochani twórcy Bloga „W rolli Mamy”:

  Życzę Wam byście był silni, radośni i opiekuńczy,
  Abyście byli marzycielami, byście byli twórczy.
  Abyście nie byli rozpuszczeni jak dziadowski bicz,
  I zdyscyplinowani, aby co dzień można było czytać nowe wpisy.
  Obyście zawsze jak dotychczas widzieli, że na świecie jest więcej barw
  Niż zwykłe black and white.
  Chciałabym z Waszą pomocą pokazać dzieciom jak to jest dorosnąć
  Jednak dzieckiem w duchu pozostając.
  Korzystajcie z życia i jak dzieci bierzcie udział w zabawie,
  Żyjcie nie idealnie ale dla siebie.
  Ze swoimi tekstami i macierzyńskimi poradami bądźcie zawsze gdzieś blisko mnie,
  Nawet kiedy to ja oddalam się.
  Niech każde doświadczenia, nawet te bolesne
  Rozwijają Was jak pąki na wiosnę, kolorowe i radosne.
  Niech zdjęcia i wpisy z Waszym udziałem
  Zagoszczą w każdej rodzinie z małym dzieckiem.
  Sprawiajcie, by ten najlepszy dla Was i dzieci czas się zatrzymał
  I by mój mąż z Waszych porad też korzystał.
  By dzięki Wam uśmiech moich Maluchów był jak słońce –
  afrykańskie, gorące i olśniewające, wszelkie burze przepędzające.
  Dzięki Wam nasza rodzina jest niesamowita,
  z wadami, ale zgrana i zżyta,
  bo nieustannie korzystam z Waszego doświadczenia,
  i jestem dumna, że stworzyliście tego Bloga.

  Oby tak dalej :)

 92. Agnieszka Wójcik

  Hej! Cześć i czołem W Roli Mamy!
  Mama Aga i synowie Wiktorek i Kamilek wesoło Was witamy!
  Mamy dla Was szczerych życzeń moc,
  pisaliśmy je wspólnie – uwierzcie – całą noc!
  Między karmieniami i dawaniem „piciu”,
  jak to często w mamy bywa życiu! ;)

  A więc…

  Żeby lekko się pisało i pomysłów przybywało,
  żeby blog był oblegany, serwer często obciążany,
  żeby czytelniczki wierne pisały często komentarze obszerne,
  lajkowały, polubiły, nowe ciągle przybywały,
  żeby zamiast „gównoburz”, była zgoda, no i już!
  Żeby Wam się zawsze chciało blog prowadzić, jakich mało!
  No i prośbę do Was mamy…
  Wspierajcie nas nadal swymi radami,
  rozśmieszajcie i poruszajcie ciekawymi historiami,
  inspirujcie trafnymi jakże pomysłami,
  kuście konkursów ciekawych mnogością,
  zarażajcie nas swą niezmierną radością!
  I życzymy jeszcze zdrowia, bo to każdy przecież powie,
  „że nic nad zdrowie ani lepszego, ani droższego…”,
  spełnienia marzeń życzymy do tego!
  Rośnijcie w siłę, niech głośno o Was będzie,
  niech mamy o Was rozmawiają zawsze i wszędzie,
  sprawcie, byśmy dobrze czuły się w Roli Mamy,
  czy piersią karmimy, czy butlę dziecku damy!
  Żeby każda z umęczonych mam, powiedziała: „Radę dam!”,
  bo w artykułach Waszych znalazła ukojenie,
  dobre rady, mnóstwo serca i uspokojenie!
  Proszę Was, byście przez kolejne lata,
  a nawet i do końca tego pięknego świata,
  wspierały nadal nas w codziennym życia biegu,
  swą szczerością i skromnością trafiały w serca do tego.
  Nie piszę „wszystkiego najlepszego”, bo czytając moje słowa,
  wiecie, że Wam dobrze życzę, więc spotykajmy się tu co dzień, wciąż od nowa! :*

 93. Rzutem na taśmę dołączam się do życzeń. „W roli mamy” życzę przede wszystkim żebyście czuły się spełnione odgrywając tę najważniejszą rolę mamy i wszystkie swoje doświadczenia- te lepsze i gorsze mogły nam później przekazać- ku przestrodze, bądź uciesze. Żebyście znalazły czas na kulinarne rewelacje i podesłały dobre i szybkie przepisy. Żebyście znalazły czas dla siebie, na dobrą książkę, albo nałożenie maseczki. Na przetestowanie kolejnej gry, którą polecicie naszym pociechom. Żeby między „Kuchnią, a Salonem”, pracą i dziećmi znalazł się czas na zasłużony wypoczynek. I na koniec życzę żeby pisanie dla nas sprawiało Wam dużą frajdę i satysfakcję. STO LAT!

 94. Anna Kuchar & Natalia 👶

  Sto lat🎂 spełnienia marzeń, wiecznych inspiracji, wiatru w skrzydlach pisanych tekstów, pączkujacej ilości czytelników i weny z życia jak zawsze 🎉🎁💐

  Jeśli chodzi o oczekiwania prawda jest taka, że je spełniacie i ciężko być dla Was muzą. Macie na tyle otwarte umysły i serca, że po pierwsze olbrzymi sukces w takim stylu być juz 6 lat, a po drugie jedyne czego ja mogę życzyć to jeszcze wiekszego spektrum zasięgu i odbioru 👍.

  Pozdrawiamy 😊pp

 95. Agnieszka Gazda

  Z okazji urodzin życzę, dni pełnych szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą radosne poczucie spełnienia, całą masę zadowolonych czytelników, inspiracji, nowych pomysłów, dużo sponsorów, dużo komentarzy i lajków, aby nigdy nie dopadło pytanie po co mi to było? Aby blog dawał ludziom siłę i wiedzę, doradzał i motywował. Aby poruszał tematy trudne i krepujące, aby nie było tematów tabu.

  1. Paulina Orlińska

   Życzę
   Czytelników-bo to najważniejsze.
   Kultury słowa-bo to najpiękniejsze.
   Wspierania czytelników dobrymi artykułami w trudnych chwilach-bo to najszlachetniejsze.

  2. Natalia Światowiec

   PRZEPRASZAM, ŻE PISZĘ KONKURSOWY KOMENTARZ JAKO ODPOWIEDŹ DO PANI KOMENTARZA, ALE MAM PROBLEM I NIE MOGĘ DODAĆ SWOJEJ ODP.NORMALNIE, MOGĘ SIĘ ZALOGOWAĆ TYLKO PRZEZ OPCJĘ SKOMENTOWANIA INNEGO KOMENTARZA :(

   Znalazłam u Was mnóstwo informacji i ogrom inspiracji- „z ręką na brzuszku” przestudiowałam niemal każdy artykuł, zgłębiając nieznane, poszerzając swoje horyzonty…- dzięki Wam przestałam się bać! Choć tak naprawdę znamy się dopiero od kilku miesięcy, mam wrażenie że mamy te same „myśli i uczucia”, i nieraz „w blasku świec”, choć częściej „nad kubkiem kawy”, wzięłam razem z Wami „pod lupę i na tapetę” wszystkie najważniejsze dla mnie tematy i to, co mnie interesuje! Dziękuję Wam za tę synchronizację dusz :) Z Wami uwierzyłam w siebie. Rozkwitłam. I nie ważne czy stoję „przed lustrem” „w trampkach” czy w szpilkach- cieszę się, że jestem kobietą, znam swoje mocne strony i już nie waham się ich używać ;) Od kilku miesięcy jestem Waszą stałą czytelniczką- nie ważne kiedy i gdzie- jesteście ze mną „w pracowni”, „na szlaku”, nawet „przy garach”, a „między kuchnią i salonem” gdzie mieści się mój wygodny fotel, spędzamy razem czas :) Moja droga załogo W Roli Mamy- odnalazłam na Waszym blogu odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, za 7 tygodni czeka mnie niekończący się sprawdzian z tego- jak ja odnajdę się w roli mamy? Trzymajcie za mnie kciuki i życzcie mi powodzenia… A póki co, z okazji Waszych urodzin JA życzę WAM, by ten blog był zawsze pisany pasją, by zawsze był portalem do lepszego świata- pełnego rzetelnych i sprawdzonych, ciekawych informacji. Życzę Wam by Wasze myśli i uczucia były zawsze czyste, piękne i pełne harmonii, by kubek kawy był zawsze ciepły od łączących Was relacji, by blask świec rozjaśniał Wam trudy codzienności, a pod lupą i na tapecie były zawsze trafione pomysły :) Życzę Wam byście codziennie przed lutrem mówili do siebie „Super! Wykonałam/em dziś kawał dobrej roboty!” i by Wasze małe domowe ognisko zawsze płonęło ogniem ciekawych wyzwań i gorącej motywacji :) W roli blogerek jesteście super i niczego mi u Was nie brakuje, no, może tylko jednego- trochę więcej aktywności na YT ;) Pozdrawiam serdecznie- Natalia Ś.

 96. Każda z nas gra w życiu różne role, lecz najważniejsza jest rola mamy, dlatego życzenia najlepsze Wam składamy.
  Pierwsze 6 lat szybko zleciało, lecz czytelnikom ciągle jest mało!
  Wasze porady i inspiracje, sposoby na nudę oraz wakacje. Do tego przepisy na pyszne dania oraz niezwykłe sposoby czasu wolnego spędzania.
  Czy będąc w ciąży czy mając bobasa w Roli Mamy blog tworzy istna ekstraklasa!
  Więc bądźcie z nami do końca świata, chociaż los nieraz różne figle płata.
  Oczekujemy od Was dużej dawki wiedzy i niech blog zaczną pisać też Wasi koledzy 😛
  Bo z perspektywy mężczyzny czyli roli Taty świat dziecka może być jeszcze bardziej bogaty!

 97. Natalia Światowiec

  Znalazłam u Was mnóstwo informacji i ogrom inspiracji- „z ręką na brzuszku” przestudiowałam niemal każdy artykuł, zgłębiając nieznane, poszerzając swoje horyzonty…- dzięki Wam przestałam się bać! Choć tak naprawdę znamy się dopiero od kilku miesięcy, mam wrażenie że mamy te same „myśli i uczucia”, i nieraz „w blasku świec”, choć częściej „nad kubkiem kawy”, wzięłam razem z Wami „pod lupę i na tapetę” wszystkie najważniejsze dla mnie tematy i to, co mnie interesuje! Dziękuję Wam za tę synchronizację dusz :) Z Wami uwierzyłam w siebie. Rozkwitłam. I nie ważne czy stoję „przed lustrem” „w trampkach” czy w szpilkach- cieszę się, że jestem kobietą, znam swoje mocne strony i już nie waham się ich używać ;) Od kilku miesięcy jestem Waszą stałą czytelniczką- nie ważne kiedy i gdzie- jesteście ze mną „w pracowni”, „na szlaku”, nawet „przy garach”, a „między kuchnią i salonem” gdzie mieści się mój wygodny fotel, spędzamy razem czas :) Moja droga załogo W Roli Mamy- odnalazłam na Waszym blogu odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań, za 7 tygodni czeka mnie niekończący się sprawdzian z tego- jak ja odnajdę się w roli mamy? Trzymajcie za mnie kciuki i życzcie mi powodzenia… A póki co, z okazji Waszych urodzin JA życzę WAM, by ten blog był zawsze pisany pasją, by zawsze był portalem do lepszego świata- pełnego rzetelnych i sprawdzonych, ciekawych informacji. Życzę Wam by Wasze myśli i uczucia były zawsze czyste, piękne i pełne harmonii, by kubek kawy był zawsze ciepły od łączących Was relacji, by blask świec rozjaśniał Wam trudy codzienności, a pod lupą i na tapecie były zawsze trafione pomysły :) Życzę Wam byście codziennie przed lutrem mówili do siebie „Super! Wykonałam/em dziś kawał dobrej roboty!” i by Wasze małe domowe ognisko zawsze płonęło ogniem ciekawych wyzwań i gorącej motywacji :) W roli blogerek jesteście super i niczego mi u Was nie brakuje, no, może tylko jednego- trochę więcej aktywności na YT ;) Pozdrawiam serdecznie- Natalia Ś.

 98. Magda Gromadzka

  Zachowania dotychczasowego poziomu, wiele ciekawych inspiracji do artykułów.Dużo kreatywności i czytelników bloga dających dużo energii do powstawania tej strony.

 99. Kolejny raz dmuchajac nos , zajrzałam w końcu w ten Internet szukając inny przepis na antygripine , bo w tym po babci coś mi nie pasowało 😃 I tak lecząc mój wieczny katar , zyskaliście czytelniczkę.  Życzę Wam więcej takich czytelniczek, oczywiście nie życzę by cały naród zapadł na katar i trafił do Was w ten sam sposób co ja, życzę Wam by zwyczajne sprawy sprawiły by zajrzelu na Was blog i zostali 👍 Lubię Was czytać,  bo jesteście zwyczajnymi kobietkami tak jak ja, czuje , że moge się z Wami utorzsamić… No i te tematy ! Idealnie wpasowane w moje życie!  Jak Wy to robicie ? O Wrocławiu pisalyscie akurat jak wybierałam się tam na weekend , idealnie wpasowalyscie się również w moja ciążę i poród … pfee nawet przewidzialyscie bunt mojego dwulatka!  Życzę Wam byście się nie zmieniły,  by tematy na blogu były dalej takie przyziemne … naprawdę nie lubię czytać o bujakach za 1500 zł i lunczboxach za 1500 miesięcznie!  Strata czasu! Lubię Wasze recenzje książek i cieszy mnie , że macie ich tak dużo ,  bo mój syn strasznie jest wymyślaty🤣 Ą czego chce więcej ? Przepisów 🍎🍉 , najlepiej takich dla dwulatka niejadka  i najlepiej gotowych w 5 minut 🤣👶 Wasze gofry zostały u nas do dziś dnia👍  chcemy jeszcze więcej  testow gadżetów dla dzieci, może pieluszki Close? Przybieram się do zakupu , ale szukam szczerej recenzji, bo cena jest troszkę wysoka. A, że jestem w ciąży i na dniach rodze , poczytam też chętnie o wszystkim związanym z baby blues😃 przy synku miałam straszny i nie mogłam sobie z nim poradzić.  I może jak połączyć wychowanie noworodka z niesfornym,  absorbujacym dwulatkiem 😨 Życzę Wam , by tematy się mnożyły, byście się zawsze lubiły,  bo zgrany zespół to gwarancja sukcesu ! By przybywało czytelników, jak na wiosnę alergików 🤣 Niewiem czego jeszcze mam życzyć,  myślę, że jeśli isniejecie tyle lat , to już osiągnełyście ogromny sukces. Czytałam już kilka blogów ,  które po prostu zostały zamknięte po kilku miesiącach, a szkoda , bo wiem ile pracy i wyrzeczeń kosztuje prowadzenie go. Także kolejnych pięknych i tworczych lat😗 pozdrawiam  Agnieszka Napiórkowska

 100. W rolę mamy raz W TRAMPKACH wskoczyłam,
  szybko kotwicę w porcie zarzuciłam.
  „Ależ tu pięknie!” „Ależ ciekawie!”
  Poczułam, że chyba dłużej zabawę…
  I już zostałam.
  Się zaczytałam.
  W PRACOWNI nowe pasje odkryłam,
  PRZED LUSTREM pięknem się opatuliłam,
  NAD KUBKIEM KAWY się zadumałam,
  PRZY GARACH chwilę postałam.
  Potem, ahoj!, dalej, ku przygodzie,
  ku myślom, uczuciom, urodzie,
  w stronę inspiracji, co pełne słońca,
  wydają się być sezamem bez końca.
  Czego Wam dziś życzę?
  Myśli mych nie zliczę…
  Bądźcie wciąż wiedzy skarbnicą,
  pełną pomysłów piaskownicą,
  barwnym tipi, w którym poduszki schowane
  – pierzem motywacji wypchane.
  Ale też zmieniajcie się. Za czasami nadążajcie.
  Nowe trendy wyznaczajcie.
  Nie bójcie się wrzucać kij w mrowisko
  i treści, w których myśli kłębowisko,
  tematów trudnych, wymagających,
  a jednak wciąż inspirujących.
  Pomagajcie. Rodziców wspierajcie.
  Do aktywności nas zachęcajcie.
  W roli mamy (czy też taty!) na co dzień występujemy
  – niech nasze poletko wspólnie pielęgnujemy!

 101. Monika Gonczar

  Cóż mogę życzyć portalowi WROLIMAMY, jeśli nie dalszego rozwoju pod kątem maminych porad i dziecięcych trosk. Życzę również abyście podejmowali trudne tematy, tak ważne o zdrowiu, jak i o zdrowej rodzinnej atmosferze.
  Niech kolejne lata przyniosą grono nowych czytelniczek, a każdy artykuł wnosi mnóstwo ciekawostek dla każdego. Niech docenia Was każda mama, niech co dzień będzie w waszym portalu zaczytana, abyśmy dzięki wam poczuły się piękne, kochane i doceniane :)

  A lubię czytać o wychowaniu dzieci, o tym jak dbać o siebie by być atrakcyjną mamą i potrafić znaleźć czas dla siebie. Cenię sobie zdrowe przepisy i pomysły na zabawy z dziećmi. Wnosicie tyle kreatywnych pomysłów i tyle radości, że nie sposób do Was nie zaglądać. WROLIMAMY to strona, która tętni kobiecym życiem, dba o rodzinę i inspiruje kobiety do działania :)

 102. Ewelina Siwek

  Razem z synkiem Wojusiem życzymy:
  Coraz większej popularności,
  Samych udanych wpisów,
  Kolejnych lat blogowania,
  Serca wkladanego w pisanie,
  Rozwoju strony,
  Nowych czytelniczek,
  I najważniejsze: życzymy, abyście nadal cieszyli nasze oczy i serca. <3

 103. Joanna Komorowska

  Życzę podtrzymania tej wspaniałej umiejętności wzruszenia czytelnika. Życzę codziennego zdumienia które w roli Mamy ma podwojoną siłę. I aby rola Mamy zawsze była tą najpiękniejszą, z granych przez nas na deskach życia.

 104. Magdalena Mroczek

  Z okazji 6 urodzin bloga życzę Wam i każdemu z osobna wielu sukcesów w pracy,wychowania swoich dzieci na wyjątkowych ludzi,aby każdy niemiły los uczył ich bycia lepszym człowiekiem,oraz abyście Wy ani Wasze pociechy nigdy nie rezygnowały ze swojego szczęścia,aby zawsze dążyły do spełnienia własnych marzeń! Abyście wszyscy byli szczęśliwi.
  Aby u każdego z Was z rana pojawiał się uśmiech,mimo przeciwności losu.Zawsze musimy myśleć pozytywnie i czerpać z życia tyle ile się da.
  Z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego.
  Życzę wielkiego rozwoju bloga,co godzinę więcej czytelniczek.
  -Więcej konkursów
  -Więcej trafnych rozmów o naszych problemach,aby można było na tym blogu znaleźć wsparcie,w życiu realnym z tym jest różnie.Abyśmy tutaj w trudnych rozmowach nauczyły się być sobą i aby ta stronka pomogła nam odnajdować się w naszych problemach.
  Wspierajmy młode mamy,aby nie czuły się gorsze,tylko wyjątkowe mając na świecie bobasa,który tylko on będzie nas tak strasznie kochał.

 105. Sylwia Wojtyś

  Życzę wam dziewczyny wielu czytelników, tych grzecznych, spokojnych i tych, co lubią wojować słowem. Oczywiście takich kulturalnych. Tak by zawsze wasza strona żyła życiem waszym oraz w dużej mierze czytelników.

  Niech statystyki szybują w górę, A co tam! Niech będą wysokie i porównywalne do cen masła. ;)
  Niech nigdy Wam internetu nie braknie, ale za to wam życzę, by serwer padały po każdym wpisie od ilości czytelników. Niech trochę hejtu poleci w waszą stronę, to jest w obecnych czasach wyznacznikiem popularności i zazdrości. ;)

  O tematy się nie boje. Jesteście tak różne, a każda z was przedstawia nam kawałek swojego życia. Życiu bywa tak, że temat na książkę się znajdzie a co dopiero na dobry wpis na stronę! Jeśli macie pisać o smutnych rzeczach, to niech to będą sprawy przez was zasłyszane takie, które nie dotykały was osobiście.

  Na kolejne urodziny życzę wam równie bogatych sponsorów oraz organizacji urodzin z nami, czytelniczkami!

 106. W – (W)yzwań inspirujących do nowych wpisów

  R – (R)adości każdego dnia, jaką daje dziecko swoim rodzicom
  O – (O)gromu wiernych fanów, których będzie tyle ile uśmiechów naszych pociech
  L – (L)ekkiego pióra i odrobinę więcej poczucia humoru
  I – (I)ntegrowania mam również na YT

  M – (M)arzeń tysiące i uśmiechu promiennego jak słońce
  A – (A)byście na błędach się uczyli, przede wszystkim cudzych, własne rzadko popełniali;
  M – (M)otywacji do promowania i rozwoju rodzicielskich więzi
  Y – (I) abyście umieli śmiać się z siebie i z własnych kawałów śmiać sami nie musieli

  1. Sylwia Polasik

   Witam niestety nie mogę opublikowac życzeń w oddzielnym kom :( dlatego pisze w odp :)

   Cześć i czołem 🙂
   Wita Was wesoła rodzinka 👨‍👩‍👧
   Mama w 9 mc ciąży 🤰
   Tata ciagle zabiegany 🤷‍♂️
   I nasza latorośl 2,5 letnia Natalia 👱‍♀️

   Sto lat 🎊🎉
   Sto lat 🎉🎉🎈
   Czego życzyć wam mogę ?
   Może dużo uśmiechu w ta brzydka pogodę 🙂 😁
   Cierpliwości w prowadzeniu W roli mamy
   Który z chęcią codziennie czytamy 🙂 ☺️
   Mnóstwo nowych czytelników ,
   Mimo iż macie ich bez liku 😗
   I byście znalazły chwile dla siebie
   I byście wspierały się w potrzebie 🙂 👍
   A my odwdzięczymy się likami
   I przesympatycznymi komentarzami 🙂 😽
   I otrzymania tytułu Bloga Roku
   I czerpania korzyści na każdym kroku 🙂 👌
   I mnóstwo wyświetleń strony ,
   By serwer codziennie działał jak szalony 🙂
   I kolejnych pięknych lat 👏
   By blog rozkwitł jak piękny kwiat
   I 100 % satysfakcji z prowadzenia 💪
   Byście codziennie nas witały i mówiły do widzenia 🙂

   I na kolejne porady czekamy
   „Jak dać radę kiedy, już rady nie damy”❤️
   „Jak nauczyć męża sprzątania ” ❤️
   Badz „jak uniknąć codziennego prania” ❤️
   Lub ” jak wprowadzić do domu nowe szpilki” ❤️
   „I nie przytyć zjadając 2 kg milki” ❤️
   Albo „jak pokochać teściową”❤️
   I ” jak nie pogardzić kolejna rada nowa ” ❤️
   Badz „gdzie się przed dziećmi schować ” ❤️
   I „jak sprzątać by nie zwariować ” ❤️

   PS: a tak osobiście to dużo siły i cierpliwości , zdrówka i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń 🙂 Dzięki ze jesteście dla nas – dla Mam i nie tylko 🙂 ze ratujcie nas i pocieszacie , uspokajacie i często rozśmieszacie 😘 Ze każda kobieta znajdzie coś dla siebie – w chwilach zwątpienia i potrzebie 😋:) nie zmieniajcie się tego życzę wam ja 🙂
   Oraz zarobienia pierwszego miliona na blogu 😘😘😘😂
   Pozdrawiamy 😘😘😘

  2. Ewa Wiśniewska

   Tak jak Wy wywołujecie uśmiech na twarzach zatroskanych rodziców, Waszych czytelników, tak niech do Was wszystko się uśmiecha każdego ranka.

 107. Aleksandra Lesiecka

  Kiedy test ciążowy pokazał dwie kreseczki, w sercu pojawiła się radość ale i niepokój czy dam radę podczas porodu, czy jestem gotowa do bycia mamą, ale taką prawdziwą, nie tylko z nazwy. Poszukując odpowiedzi na wiele pytań, które kłębiły się w głowie, trafiłam na blog W Roli Mamy. Pamiętam jak dziś dwa pierwsze artykuły, które przeczytałam: “Torba do szpitala” oraz “Zalety porodu rodzinnego”. Już wtedy wiedziałam, że zostanę tu na dłużej po trafioną wiedzę i nieocenione komentarze innych, doświadczonych Mam. Następnie szukałam wątków związanych z rozejściem się mięśnia prostego brzucha, aktywności fizycznej w ciąży (I tu niespodzianka – artykuł o Bieganiu w ciąży! Brawo Wy!). Znalazłam także post, w którym nie było sucho wymienione ”możesz ćwiczyć jogę, pilates i chodzić na basen”, znalazłam wyczerpujący artykuł z fotografiami, w którym prowadzona byłam “za rękę” jak ćwiczyć z brzuszkiem, a w przyszłości z bobasem. Drogie Panie, kiedy rodziło się pytanie, Wy już czekałyście z odpowiedzią! Nie zawiodłyście mnie i życzę Wam, aby każdy, kto znajdzie się na blogu W Roli Mamy miał dokładnie to samo odczucie!
  Z okazji 6. Urodzin chciałabym Wam życzyć spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Uświadamiajcie nadal swoje Czytelniczki i Czytelników, Matki i Ojców. Wierzcie, iż dzięki Wam mogą stać się lepszą wersją siebie! Życzę Wam, żebyście nigdy, ale to nigdy, nie zwątpiły w siebie i swoje umiejętności! Życzę Wam wielu natchnień i kreatywnych inspiracji, otwartości umysłu i nieszablonowego myślenia, dystansu do siebie i innych. Życzę, abyście konstruktywną krytykę, którą słyszą nawet najlepsi, potrafiły przekuć we wnioski do pracy na jutro. Abyście cały czas szły do przodu, a jeśli cofniecie się o krok, to tylko po to by nabrać rozbiegu! Niech nigdy nie zabraknie sił do tworzenia nowych tekstów. Drogie Panie bądźcie dumne, kiedy podpisujecie się swoim nazwiskiem pod tekstem artykułów!

  I co najważniejsze, życzę Wam, aby w tym pędzącym świecie, udało się znaleźć chwilę dla samej siebie, chwilę refleksji, beztroskiego czasu z Rodziną, naładowania energetycznych akumulatorów do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom i artykułom.

  Ps. Czekam z ekscytacją na post o wzmocnieniu mięśni dna miednicy oraz nietrzymaniu moczu po ciąży. Gorąca prośba o parę słów w tej tematyce, nieobcej przyszłym i obecnym mamom. Może warto stworzyć film z przykładowymi ćwiczeniami i umieścić go na YouTube? Na pewno rzesze Mam chciałoby go obejrzeć.

  Drogie Panie, Róbcie to co robicie, bo naprawdę robicie to DOBRZE! Wielkie dziękuję!

  Ściskamy mocno, Borys w brzuszku i Mama Aleksandra Lesiecka

 108. CZY WY WSZYSCY O TYM WIECIE,
  ŻE PORTAL WROLIMAMY.PL OBCHODZI SZÓSTE URODZINY NA TYM ŚWIECIE?
  Z TEJ OKAZJI JA MU ŻYCZĘ…
  ALE CO? HMM…. CHYBA SIĘ NIE DOLICZĘ!
  ŻEBY WASZE ARTYKUŁY ZAWSZE POMYSŁOWOŚCIĄ TRYSKAŁY
  I NIECH TEN PORTAL POZOSTANIE TAKI WSPANIAŁY.
  NIECH NOWOŚCI SIĘ TUTAJ POJAWIAJĄ
  I OGROMNE POWODZENIE MAJĄ.
  CO ROKU TA STRONA POPULARNOŚĆ NIECH ZDOBYWA
  I MILON FANÓW NIECH JEJ PRZYBYWA.
  NIEZAPOMNIANEJ, ORZEŹWIAJĄCEJ ZABAWY,
  PO KTÓREJ PROSTA DROGA DO NAJWIĘKSZEJ SŁAWY!
  WROLIMAMY.PL INTERNET NIECH PODBIJE,
  BO Z TAKIM SERWISEM OD RAZU LEPIEJ SIĘ ŻYJE.
  NIECH TEN ROK BĘDZIE OWOCNY W PODBOJE,
  NIEZNANE WAM BĘDĄ TRUDY I ZNOJE.
  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

  A czego ja od Was oczekuję? Abyście nadal byli sobą. Wasze artykuły są bardzo pomocne w roli bycia rodzicem. Jest tutaj mnóstwo porad. Nie brakuje również recenzji przeróżnych produktów. Tutaj jestem w prawdziwym świecie mamy i za to Wam dziękuje.

  A co najbardziej lubię u Was robić? Po prostu przebywam. Być razem z Wami i tworzyć społeczność wrolimamy.pl

  Pozdrawiam cieplutko
  Stała Bywalczyni :)

 109. Kazimiera Woźniak

  W Roli Mamy
  …u Was poprawiam urodę choć me ciało już niemłode,
  dzięki SPA wyglądam lśniąco, jak biegać? – wiem na bieżąco.
  Dbałość o wnusia nie obca, jak ważna dlań rola słońca.
  co wziąć na wakacje z sobą (wnuczuś drogą mi osobą)!
  Przykładów full w co się bawić, gdy niegrzeczny jak zaradzić,
  czy słodyczami częstować wnusia, aby nie żałować.
  Znam sposób na przeziębienie, przepis na chlebek marzenie.
  Co mam w szafie mieć, przejrzałam, jak walczyć z grypą poznałam.
  Wiem też jak kusić faceta, wiem co powabna kobieta,
  jak dobrać piękną fryzurę, już nie grać domową kurę.
  Gdy moja dusza w rozterce tu uleczę swoje serce,
  bezsenność już nie jest zmorą więc wpadam tu każdą porą.
  Który produkt zdrowy znam, chcę mieć dietę, z Wami mam.
  Lecz gdyby o babciach było… więcej, tak się zamarzyło…
  Pisałabym i pisała, a życzenia składać miałam.
  W zdrowiu życzę Wam 100 lat – z Wami dobrze iść przez świat!
  Niechby fanek przybywało, i fanów nie brakowało,
  przedsięwzięcia rosły w siłę – jakże memu sercu miłe! ❤

 110. Sylwia Klichowska

  Urodziny bloga to nie lada wyzwanie,
  Tu liczy się naturalne, prawdziwe pisanie,
  Trzeba mieć pasję, którą Wy posiadacie,
  Dzięki czemu, wielu czytelników wspieracie.
  Każda z Was Kochanie Drogie Panie,
  Sprawiła, że pogłębiam swoje czytanie,
  Przy każdej wolnej chwili sprawdzam bloga,
  Aby rozświetliła się moja życiowa droga.
  Co prawda mamą jeszcze nie zostałam,
  Ale dzięki artykułom wiele sie dowiedziałam,
  Nabytą wiedzę jednak w praktyce stosuję,
  A z każdym dniem, nowości się dowiaduję.
  Czego wam życzę ?

  Starannie każdy tekst jest przygotowany
  Uczciwie, rzetelnie wręcz zredagowany
  Każde słowo emanuje ciepłem i radością
  Codziennie sprawdzam bloga z sumiennością
  Estetyka, styl, oraz ciekawa aranżacja
  Sprawia, że radosna jest cała tonacja
  Ów, lepiej się czyta tekst z pasją pisany
  Wiadomo, że taki jest bardziej doceniany

  Co tylko bym chciała, zawszę odpowiedź znajdę
  Zapomniany artykuł, na pierwsze miejsce wynajdę
  Yupi, tak cieszę się, gdy wątpliwości rozwiewam
  To fascynujące, gdy z radości później śpiewam
  Energia, której doświadczam po każdym artykule
  Lekkość, dobry humor, robi mi się tak czule
  Nerwowość, osłabienie znika w oddali
  Innowacyjność, zabawność- to się chwali
  Kosmetyki, książki a nawet inne akcesoria
  Ów, sprawia, że sięga zenitu moja euforia
  Wiara, że będziecie zawsze dodaje mi skrzydeł !

  Radykalne zmiany, nie są tu pożądane
  Atrakcyjnie wszystko jest przygotowane
  Dostarczone informacje przez Panie prowadzące
  Olśniewają, zastanawiają, są zadowalające
  Świetna jakość, opinie, oraz złote porady
  Cenię sobie w tym blogu, że zawsze daje rady
  Inteligencja odczuwalna jest, nie ma co ukrywać !

  Nadeszła więc pora, aby wszystko wyjaśnić
  O co tu chodzi, postaram się objaśnić
  Więc wspaniałe autorki, pierwsze litery spiszcie
  Opowie wam każda z nich, z odstępami jak ja wpiszcie
  Śladami moimi, ku życzeniom zmierzajcie
  Czytajcie, czytajcie, radością się zachwalajcie
  I niech spełni się każde z tych słów, a wspaniale będzie,
  Niech wasz blog znany będzie wszędzie !

 111. Arkadiusz Wantuch

  Urodzinowe oczekiwanie już za Wami,
  Rozkoszujcie się wszystkimi życzeniami,
  Kolejnych lat, które emocje wyzwalają,
  Oraz artykułów, które do łez poruszają.
  Nie wszyscy pamiętają pierwsze urodziny,
  Każdego dnia cieszą to nowe odwiedziny,
  Czytane artykuły, które z pasją są pisane,
  Wszystkie słowa są jednak przez nas doceniane.
  Blog W ROLI MAMY, obchodzi swe kolejne urodziny,
  Więc, składam życzenia czytane przez długie godziny,
  Z głębi serca posyłam szczere uznanie w Twoją stronę,
  Gdybym mógł, podarowałbym dla Ciebie królewską koronę.
  Dla mam i tatusiów, ale i dla każdego czytelnika,
  Blog ten dzięki prawdziwości z głowy nie znika,
  Porady, informacje a nawet recenzji mnóstwo,
  Sprawiło, że określiłem Cie mianem „bóstwo”.
  Dlaczego ? Sprawa dość prosto się rysuje,
  Za każdą rozwiązaną zagadkę Ci dziękuje,
  Dzięki Tobie podjąłem decyzje nie do odwołania,
  Dzięki Tobie nie wzbraniałem się od psa pokochania,
  Dzisiaj jest z nami, i tworzymy szczęśliwą rodzinę,
  Mamy dom, ambicję, małego psa i ukochaną dziecinę.
  Moje życzenia urodzinowe z głębi serca posyłam,
  Z wielką radością je do Ciebie wysyłam,
  A brzmią one tak …
  Kto radość daję, ten jest aniołem,
  Kto emocji dostarcza, ten jest żywiołem,
  Kto poradzić umie, jest wielkim oparciem,
  Kto nie zostawia w potrzebie, jest ogromnym wsparciem.
  Wszystko to, a nawet więcej w Tobie odnajduję,
  Dlatego każdego dnia nowości wyczekuję,
  Artykuły o dzieciach, jakie potrzeby mają,
  Wspomnienia, które emocje poruszają,
  A nawet to, że tata nie jest gorszy od mamy,
  Za Twoją prawdziwość, wszyscy Cie Kochamy !
  Chcę abyś się rozwijał, uwierz warto będzie,
  Niech będzie głośno o Tobie, na całym świecie, wszędzie,
  Niech nadzieja bijąca z artykułów nigdy nie znika,
  A doczekasz się kiedyś za zasługi prywatnego pomnika.
  Każda z Pań, która tak pięknie słowa wyraża,
  Przepiękną aurę wpisem dla bloga stwarza,
  Więc drogie Panie, swoje wyczyny świętujcie,
  Wzajemnie sobie debiutu gratulujcie,
  Lecz, aby pełni szczęścia się dopełniło,
  Życzę, aby to wszystko się Wam spełniło.
  Blog W ROLI MAMY, to szczęście prawdziwe,
  Każde słowo jest prawdą, zgodne i uczciwe,
  Czekam na więcej, i za rok się spotykamy,
  Kolejne życzenia przez godziny czytamy !

 112. Michalina Kulik

  Życzę kolejnych lat bloga i wielu ciekawych wpisów, jeszcze raz takiej ilości lubisiow 😊 Ciekawych inspiracji bo otrzymałam od Was wiele informacji które pomogły mi bardzo w codziennym życiu. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych sukcesach.

 113. Agnieszka Kostrzewska

  Kochane autorki bloga. To już 6 lat robicie super robotę! Jestem z Wami od ponad 5-ciu i jestem pewna, że zostanę na zawsze. Wasz blog jest bardzo przydatny, uwielbiam czytać pomocne recenzje. Moja ulubiona kategoria to „Przy garach”, a muffiny z porzeczkami podbijają wszystko. Ledwo upiekę, to od razu większość jest dosłownie pochłonięta przez męża 😀 Jesteście niezastąpione i życzę Wam, żebyście się cały czas rozwijały. Dzięki temu będzie nas tu więcej i więcej! Kocham ten blog i życzę dalszych sukcesów.

 114. Życzę, abyś pod względem jakości najwyższej się nie zmieniała,
  cały czas drogą najlepszą dla dziecka i mamy podążała.
  Dobrych pomysłów i uczciwości
  – w tych kwestiach po prostu niezmienności.
  Użytkowników jak największej liczby,
  niech przyrost naturalny jak najwyższy będzie :)

 115. Każdego roku o tej samej porze
  Każdy Ci życzy co tylko może,
  Ja korzystając z tej sposobności,
  Życzę Ci szczęścia i wiele radości.

 116. Małgorzata Zmuda

  Na szóste urodziny życzę Wam ciekawych tekstów wielu, które porwą swą mądrością całą rzeszę fanów. O sprawach ważnych, trudnych, przyjemnych i smutnych. Nie ważne gdzie pisanych na plaży, trawie czy w hotelu, w wannie czy restauracji przy kawie lub o piątej rano przy łóżku chorego dziecka swego. Życzę Wam (i sobie bym miała co czytać) artykułów dobrych samych, by każda kobieta mogła odnaleźć siebie w roli mamy. Zmuszających do myślenia, inspirujących, motywujących, pokrzepiających, rozwijających, niech bije z nich radość, mądrość i doświadczenie. Chwalcie się sukcesami, nawet niewielkimi. Inspirujcie innych, zmuszajcie do działania i wysiłku intelektualnego. Konkursami zachęcajcie, nęćcie nagrodami a popularność Wasza w górę wywinduje. Tylko błagam nie wykorzystyjcie do promocji podobizn potomków bo zawitać mogą do niedobrych domków. Nie proście też ludzi o zdjęcia swych dzieci bo to w tych czasach niebezpieczne w sieci.

  Agnieszko – kiedy ty rodziłaś swoje pierwsze dziecko (2011) miło, że przypadkiem pomyślałaś o mnie ;) gdy tego potrzebowałam. Też znalazłam się wtedy w roli mamy :) A potem w 2014 po raz drugi się spotykamy. I znowu się spotykamy z debatami nocnymi z mężami, z decoupagem podpatrzonym od szwagierki, grami rodzinnymi i fotografiami (miałam nawet początkowo swoją stronę z moimi zdjęciami). Aż dziwnie się czuję mając tyle wspólnego z osobą, której wcale nie znam :) No i ta organizacja charytatywna – ja robiłam zdjęcia innym mamom bo sama cierpiałam na brak zdjęć ze swoimi pociechami :) Tłumnie przyszły choć się spóźniły czym mnie trochę speszyły i zastanowiły (myślałam już że nikt nie przyjdzie bo jestem amatorką – po prostu lubię robić zdjęcia).

  Basiu – dziękuję za Twoją twórczość. Sama też jestem twórcza i bardzo tę cechę u ludzi i u siebie lubię :) Podziwiam gotowość i odwagę cywilną do działania. Liczę na to, że kiedyś sama odważę się na większe i zdecydowane kroki w moim życiu i dojdę do absolutnej niezależności, do której całe życie zmierzam i ciągle mam pod górkę (albo tak mi się wydaje). Niezależnie od tego wierzę, że w końcu natknę się (może tutaj na Waszym blogu) na coś co do głębi mnie poruszy i się w końcu odważę, uwierzę w siebie i bez obaw stanę na własnych nogach, wzmacniając poczucie własnej wartości, pogrzebując myśl o sobie w roli pasożyta, który nie zarabia i o tym jak ciężko pracuje mój mąż a ja nie wiem jak pomóc jemu i naszej rodzinie byśmy w końcu byli razem, by dzieci go częściej widywały.

  Fizinko – tak jak Ty uwielbiam podróże małe i duże i jazdę na rowerze. Można powiedzieć, że z mężem na rowerach się poznaliśmy. Razem pojechaliśmy z okolic Gdyni do Koniakowa i Wisły oraz na Słowację. Przejechać całą Polskę dwa tygodnie non stop w deszczu – doświadczenie bezcenne :) Odkąd odkryłam przyczepkę rowerową pasja wraca, z dziećmi już inaczej ale równie ciekawie. Kiedyś marzyłam o podróżowaniu po świecie a mój mąż przeciwnie dobrze mu było wokół komina. Teraz on podróżuje po świecie a ja jestem na posterunku ;) przy dzieciach. Ale chcę by chociaż on miał możliwość zobaczenia i zwiedzenia tego co później pokaże mi na zdjęciach i w opowieściach. Na razie musi mi to wystarczyć i wystarcza :) bo dzieci są najważniejsze.

  Mirella – też uwielbiam gwiazdy na nocnym niebie:) Od dziecka się w nie wpatruję. Lubię zapach kawy – przestałam ją pić:), lubię też zapach kwitnących maciejek i bzu, no i mój wymarzony ogródek, do którego drepczę od dwóch lat po 2 km z dziećmi i nawet nie przeszkadza mi to, że czasem wchodząc na działkę brodzę w wodzie po kostki po większym deszczu bo wiem, że przyjdzie taki moment, że woda opadnie, kwiaty zakwitną, przylecą motyle, zakwitnie mięta i melisa, a porzeczki i potem winogrona w szklarni będą rozpieszczać me podniebienie jak wtedy gdy byłam mała i na domku gospodarczym u moich rodziców wspinałam się na dach jeść niedojrzałe i kwaśne winogrona.

  Żaklino – moje poczucie humoru również bywa wypaczone ;) Jesteś nauczycielką i redaktorką. Ja marzę o napisaniu własnej książki. W czasach licealnych też bawiłam się w uczenie innych, bo mnie o to poproszono – miałam nawet czworo uczniów. A wszystko zaczęło się kiedy jako nastolatka pracowałam w pensjonacie w Białogórze. Na kuchni, gdzie pomagałam (uporawszy się najpierw z barem, zmywakiem, toaletą, pokojami, podłogami itp.) włączone było radio z konkursem chemicznym a ja na wszystkie pytania znałam odpowiedzi. Mój ówczesny szef był pod takim wrażeniem, że wychwalał mnie pensjonariuszom i zgłosiła się do mnie Pani, która chciała żebym uczyła jej córkę, bo jak się okazało mieszkałyśmy w tej samej miejscowości. Wysłałam do nich moją starszą siostrę bo w siebie nie wierzyłam – poszła ale oni zadzwonili i powiedzieli, że chcą mnie. Potem polecili mnie kolejnym osobom i tak byłam nauczycielką :) przez kilka lat.
  Patrzę na wiek Twoich synków. Mam dwie córki 6 i 3 lata. Chcemy z mężem jeszcze jedno dziecko. Będę się śmiała jak za 9 miesięcy urodzi się nam trzecia córka :))
  Swoją drogą ciekawa jestem czy chcieliście mieć córkę tak jak my synka ;) choć tak naprawdę to przecież nie ma znaczenia.

  Niesamowite, że w całej Waszej ekipie tak wiele widzę wspólnego z moim życiem.
  Mówią, że nie ma przypadków i nic nie dzieje się bez przyczyny. I mają rację. Bo już wielokrotnie się o tym przekonałam.

  Pozdrawiam Was serdecznie i choć Was nie znam to naprawdę życzę Wam z całego serca powodzenia, bo chyba złote z Was babki/matki.

  P.S. Będę polecać i zaglądać! A jak zechcecie mnie i moją rodzinkę rozpieścić jakimś konkursowym podarkiem będę przeszczęśliwa :)

  Dobrej nocy! Bo na pewno jeszcze nie śpicie pracusie.

 117. Aleksandra Fik

  Nadszedł w końcu dzień wspaniały -6 urodziny „w roli mamy”, z tej okazji 6 życzeń dla Was mam.
  – 6 milionów nowych fanów
  – 6 milionów rad i wpisów wspaniałych
  -6 milionów komentarzy
  – 6 (a nawet wiecej) kolejnych owocnych lat
  -0 hejterow
  -6 dzieci dla każdej z Was 😀

  Do tego wszystkie zyjcie nam 100 lat 😀

 118. Kochane dla Was piosenka na urodziny:

  1. Dzisiaj mamy bal taki na 100 par,
  Nasze kochany Mamy 6 lat maja,
  Z tej okazji niech szczęście w sercu im grają.
  Zaczął się Wasz dzień ukochany,
  Już od rana SMS-y z życzeniami
  I my do nich się dołączamy.

  Ref: 🎂🎂🎂
  Na urodziny
  Sto lat życzymy
  Na urodziny
  Się zabawimy
  Na 6 urodziny
  Jest szampan i fajerwerki
  W Roli Mamy jesteś wielki!!!

  2. Basy na maxa, sypią się ściany,
  Niech się nie kończy ten dzień zwariowany,
  BądźCIE zawsze szczęśliwe i wyrozumiałe,
  I oby nigdy czytelniczki Was nie opuszczały.

  Ref: 🎂🎂🎂
  Na urodziny
  Sto lat życzymy
  Na urodziny
  Się zabawimy
  Na 6 urodziny
  Jest szampan i fajerwerki
  W Roli Mamy jestescie wielkie!!!

  A teraz od serca:

  Marzeń o które warto walczyć,
  Radości , którymi warto sie dzielić,
  Przyjaciół z którymi warto być,
  Nadziei bez której nie da sie życ.

  MOJE KOCHANE,
  POZWÓLCIE, ŻE Z ZACHWYTU NAD WAMI ,
  AŻ WSTANĘ
  I SWOJE WŁOSY POPRAWIĘ,
  GŁOS CHRZĄKNĘ, ZANIM CZKAWKĘ ZŁAPIĘ…
  BOWIEM MAM WIELE WAM DO POWIEDZENIA,
  BO RADOŚĆ MOJA/WASZA NIE ZNA CIENIA,
  KIEDY CHWILA JEST TAKA WYNIOSŁA,
  ŻE RUSZYŁABY NAWET SAMEGO OSŁA!
  URODZINY-NO WŁAŚNIE MOI MILI,
  6 WAM CZOŁA CHYLI
  I AŻ KOCHANA SIĘ PRZEWRÓCIŁA,
  STANĘŁA DO GÓRY NOGAMI-ZDZIWIŁA!
  CZAS BOWIEM PŁYNIE NIESAMOWICIE
  I POWIEM WAM KOCHANI SKRYCIE,
  ŻE NAWET NIE WIEM KIEDY TO ZLECIAŁO…
  KOCHAĆ WAS CIĄGLE JEST MI MAŁO!

  1. Anna Jaworska

   A gdyby tak nie było Waszego bloga…?
   Jakże trudna byłaby każdej mamy droga – ‚
   Kto byłby kompasem, mapą i busolą,
   Gdy przychodzi nam zmierzyć się z tą trudną rolą!
   Bo w roli być mamy to nie lada sztuka,
   Choć każda z nas tej drogi całe życie szuka,
   Jednak są zakręty, rozdroża, wyboje…
   Lecz dzięki Wam Kochane, twardo na tej drodze stoję!
   Stawiacie drogowskazy i szlaki tyczycie,
   Aby W ROLI MAMY czuć się znakomicie,.
   Czegóż mogę życzyć w dniu tak wyjątkowym…?
   Bądźcie NUMBER ONE w rankingu blogowym,
   Mnóstwa komentarzy, wyświetleń miliony –
   Bo „wrolimamy.pl” jest przecież wyjątkowy.
   Wkładajcie nam na nosy różowe okulary,
   Bądźcie słońcem gdy za oknem dzień ponury, szary…
   Lekarstwem bądźcie na kolki i noce nieprzespane –
   Tego Wam dziś życzę, Dziewczyny Kochane!

 119. Weronika Klewek

  Czego Wam życzyć?

  Czytelników nie ma co, bo macie ich wiele. Artykuły super treścią przekazane trafiają do każdego. Piszecie na wiele tematów,więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jako młoda mama znalazłam Was całkiem niedawno ale zostaję na dlużej, nie boicie się trudnych tematów jak na przykład ćwiczenie mięśni po porodzie w celu lepszej satysfakcji dla obojga stron.
  Czuję się tu jak w domu, nie ma tematów których boicie się poruszyć. I za to dziękuję, bo niewiele blogów takich jest gdzie można przeczytać coś tak wartościowego i dotyczącego każdej z nas. Życzę Wam wytrwałości, rośnijcie w siłę. 😊.
  Mama W i jej roczna córka.

 120. Justyna Jackowska

  Choć scenariusz jest zagadką,
  A aktorski zespół – trudny,
  Wasza rola – bycie matką –
  Nie wymaga żadnych dubli!

  Choć wejść na czerwony dywan
  Pewnie się nie doczekamy
  (Chyba że – jak w życiu bywa!
  Będą to z truskawek plamy),

  Życzę, aby Waszą pracę
  Nagrodzono Oscarami –
  Popisowo odgrywacie
  Najważniejszą rolę – Mamy!

 121. Mirosława Wawrzyniak

  W roli mamy, w roli damy, w roli kobiety spełnionej – życzę, by wszystkie kobiety tworzące tę piękną stronę
  odnajdywały się w każdej z ról wyznaczanych przez życie.
  Życzę, niechaj Wam się tworzy nowe treści znakomicie,
  niech nie brakuje tematów, inspiracji, mądrych porad
  – i niechaj się czytelniczki lubują w ich wielkich zbiorach
  na blogu. Życzę Wam siły, wytrwałości i zacięcia,
  bo pewnie nie raz też w życiu będą i cięgi do wzięcia…
  Życzę pięknych chwil z rodziną, dobrych myśli, snu w zapasie –
  i niech Wam się życie zawsze objawia w swej pełnej krasie!
  Inspirujcie, pomagajcie, nieście oświaty kaganiec,
  miejcie czas na swoje pasje, miłości i z życiem taniec,
  na relaks i na wyzwania, na spokojną kontemplację,
  na dyskusje i lektury, a nieraz – dobrą libację… 😉

  Cóż więcej? Jesteście dla nas „czymś” więcej, niż tylko blogiem.
  Jesteście głosem rozsądku, ku wiedzy pokojom progiem,
  jesteście gromadą dobrych duchów – zacna to gromada!
  Sercem społeczności naszej. I bądźcie nim właśnie – nadal! ❤

 122. Gdzieś daleko w internecie,
  6 lata temu – dawno przecież.
  Narodził się bloguś mały,
  dość nieduży, ciut nieśmiały.

  Urodził się latem, wcale nie w zimie,
  mama mu dała więc piękne imię.
  „W roli mamy” się blog nazywał
  i nowych wielbicieli ciągle zdobywał.

  I tak działał sobie na codzień,
  był coraz bardziej na Facebooku w modzie.
  Aż tu nagle, dnia pewnego,
  mama zrobiła przyjęcie dla niego.

  Obchodzi dziś bloguś 6. urodziny,
  zjechało się doń pół internetowej rodziny.
  Są tam wielbiciele, konkurs, prezenty,
  więc bloguś bardzo jest wniebowzięty.

  Bo nagle usłyszał jak fani dla niego,
  Sto lat! – krzyknęli. Nasz Ty kolego,
  żyj jak najdłużej, pisz jak najwięcej,
  moc najlepszych życzeń składamy na Twe ręce.

  Jesteśmy z Tobą i zostaniemy,
  bo czytać Ciebie codziennie pragniemy.
  Tysięcy wyświetleń życzymy Tobie,
  bądź jak dotychczas nietuzinkowym blogiem.

  Wytrwale dąż do celów postawionych,
  a nigdy nie doznasz czytelników opuszczonych.
  Bądź dla nas motywacją i codziennym informatorem,
  jedynym, najważniejszym i prywatnym autorem!

 123. Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…i wcale nie tak dawno, dawno temu, los ofiarował mi scenariusz do przedstawienia „Życie”. Jedna wielka niewiadoma, kartki nie zapisane się okazały. I tadam tadam …tu fanfary ! gram w głównej obsadzie rolę MAMY!! Nie było łatwo na początku, przyznaję się jak na spowiedzi.Wzloty i upadki, czasem hardcore na maksa, ale warto było! Warto było z każdą chwilą stawać się kimś, dla kogo (póki co) jest się całym światem. Przez przypadek odkryłam źródło odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, na problemy, na trudne chwile, a także odskocznię i rozrywkę- nomen omen W roli mamy.pl :) Czegóż Wam życzyć na ten zacny jubileusz? hmmm wytrwałości w tym co robicie, byście mogły dalej w tak wspaniały sposób pomagać innym. Bo przyznajmy nie tylko kupkami i zupkami człowiek żyje. To takie pierwsze co na myśl mi przyszło. Po drugie – miłości – bo bez miłości i uczuć nawet największy skarb na świecie nie cieszy. Po trzecie-powodzenia w życiu osobistym- jak wiadomo i to się przekłada, nawet jeśli tego nie chcemy na to co robimy, więc samych sukcesów!! Idźmy dalej – szczyptę rozsądku z garścią humoru – to tak dla równowagi ducha…Można by tak w nieskończoność… ale najważniejsze na koniec życzę całej załodze dużo dużo zdrowia – to najcenniejsze.

 124. Drodzy moi we wrześniu życzę Wam czytelników rządnych wiedzy jak uczniowie nowoprzybyli do szkół, w październiku życzę Wam aby każdy długie jesienne wieczory tak jak ja zapragnął spędzić czytając o sprawach nam bliskich i tych jeszcze do odkrycia, w listopadzie niech Wasza strona jak liście na dworze mieni się ferią barw pełną od ciekawych artykułów i recenzji, w grudniu niech spadnie na wszystkich moc prezentów, być może z ciekawych konkursów organizowanych przez Was, w styczniu życzę Wam czystych jak śnieg stron papieru czy ekranu, które zapełnią Wasze cudne pomysły na nowe wątki, w lutym życzę Wam miłości, tak po prostu, tylko i aż tyle, bo miłość oddana innym wraca do nas, w marcu życzę Wam promiennych uśmiechów, byście nadal napełniali nas pozytywną energią, jak pierwsze wiosenne promyki pełne słonecznego ciepła, w kwietniu życzę Wam ciekawości świata i ludzi, bo kwiecień-plecień, więc niech i Was ogarnie przeplatanka wesołych, inspirujących, czasem zaskakujących i zmuszających do refleksji pomysłów, w maju życzę Wam spacerów, pięknych fotografii, pięknego otoczenia, w czerwcu życzę Wam pogody ducha, by jak to nadchodzące lato dała nam pozytywnego „kopa” do działania, w lipcu życzę Wam mnóstwa czytelników, w urlopowych nastrojach klikali z entuzjazmem „lubię to”, a w sierpniu życzę Wam zdrowia, by w pełnym składzie cali i zdrowi moglibyśmy spotykać się po dwóch stronach ekranu i już za rok świętować kolejny wspaniały jubileusz, już 7. Sto lat i stu jubileuszy ;)

 125. Katarzyna Wierzba

  W Roli Mamy już 6 latjesteście z Nami,

  dzielicie się ze swymi radami i doświadczeniem z nami cudownymi fanami.

  W dniu tak pięknym i wspaniałym,

  życzę Wam sercem całym,

  najskrytszych spełnienia marzeń ,

  na co dzień życia pełnego wrażeń!

  Wasze posty wspaniałe działanie mają,

  Uwielbiamy je gdyż nas inspirują,pouczają i rozbawiają.

  Za każdy dzień z nimi pięknie dziękuję,

  z Wami bardzo fajnie się czuję :)
  Fachowe doradztwo,świetny kontakt i przyjacielska atmosfera,
  sprawiają,że samotność mi już na co dzień nie doskwiera;)

  Życzę Wam wielu lat z nami,

  Waszymi oddanymi od lat fankami.

  Wielu nowych fanów i nowych pomysłów,

  uśmiechu zadowolonych fanów bez liku.

  Życzę zdrowia pomyślności i sto lat wytrwałości,

  niech na Waszych twarzach zawsze uśmiech gości.

  Życzenia krótkim jednym słowem podsumuję,

  za wszystko serdecznie Wam dziękuję,

  za każdą chwilę gdy mogę być z Wami,

  za każdy dzień z rewelacyjnymi postami

 126. Sylwia Romańska

  6 lat-więc do zerówki czas ;-)
  W roli mamy z tej okazji życzenia serdeczne składamy!
  Za tematy niewygodne,niepopularne,problematyczne dziękuję!
  Z uśmiechniętą gębą i sercem je czytuję :-)
  Za wspierające na duchu tematy,stereotypów łamanie
  Dzięki Ci blogu W roli mamy i.. Panie ;-)
  W roli mamy na Oscarów furę zasługuje,
  Bo w tej roli jest rzeczywista prawdziwa
  I tym doskonale w zwyczajną codziennośc się wpisuje!
  Za wzruszenia,wkurzenia,radości i smutków drobinę,
  Za moją głupkowatą znad laptopa minę,
  Gdy czytam i chłonę,a nikt nie wie skąd i po co.
  Za to,że często przychodzi z pomocą,
  Wsparciem,wytchnieniem,smutków ukojenim
  I zwyczajnym,a jakże unikatowym zrozumieniem.
  Za bogactwo tematów,za podejście świeże,ale swojskie bez spiny
  Dziękuję pięknie,a ze mną inne dziewczyny.
  Następnych 60 lat,tematów,co jak magnez przyciągają i mądrych fanów mrowie!
  Niechaj W roli mamy się cudnie przydarzają!
  Życzenia ciepłe,pełne uśmiechu i podziękowań ślę z radością,bo i ku temu pora nastała!
  Sto lat W roli mamy śpiewa przynajmniej Polska cała :-)

 127. W roli mamy macie już sześć lat czego więc można wam życzyć. Dalszej owocnej pracy rozwoju strony, tego abyście ewaulowaly wraz z czytelniczkami i ich dziećmi. Tak sobie ostatnio myślałam w związku z waszym blogiem, jestem z wami od początku, towrzyszyłyście mi przy pierwszej ciąży sześć lat temu, towarzyszyłyście w trakcie drugiej niespełna rok temu. Mogę u was przeczytać o problemach niemowlaka i przedszkolaka. Życzę wam i sobie abym za sześć lat mogła nadal do was zaglądać i czytać o rozwoju i problemach dzieci idących do szkoły, jak i tych wykraczających w trudny okres bycia nastolatkiem. Abyście miały zapał tworzenia na długie lata.

 128. Bycie blogerem to nie łatwe zadanie ,to nie beztroskie lata i chwile błahostki .Dla tego z okazji Twoich 6 lat blogowania życzę samych sukcesów i wzlotów wielu a upadki by Ci się nie przytrafiały .
  Blog w roli mamy to dla mnie taka odskocznia od codzienności i lekarstwo na całe zło.Dlatego na kolejne wspaniałe lata życzę wytrwałości i mnóstwa cierpliwości i wór radości z nas czytelników i z prowadzenia bloga ,by kolejne lata okazały się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

 129. W roli mamy witam Was serdecznie.
  Na Wasz blog trafiłem niedawno i to wszystko za sprawą żony. Wieczorami, gdy córeczka pójdzie spać siedzi przy komputerze i czyta wasze posty. Od niedawna czytamy je razem. Coz, nie będę sciemnial, że cieszę się bardzo z konkursu, który organizujecie. Choć szansę są praktyczne nikłe chce zagrać w tym konkursie- dla mojej żony. Od dawna marzy jej się nowa pralka albo namiot tipi dla córeczki. Obcnie jest w 9 miesiącu ciąży i chciałbym móc podarować jej cały świat za wszystko co dla mnie robi- za obiady, kanapki do pracy, śniadania i kolacje gdy wracam z pracy, za to że jest. Ta pralka to takie jej marzenie tym bardziej że stara się popsuła i obecnie nie mamy zadnej więc co mi szkodzi spróbowac- ona dla mnie robi o wiele więcej.

  A więc przejdźmy do konkretow.
  1.Wasz blog ma już 6 lat- żona tłumaczyła mi że to dużo więc życzę Wam kolejnych wspaniałych sześciu lat blogowania z tak wielką pasją i zaangażowaniem. Tworzenia wielu wspanialych, inspirujących wpisów, przepełnionych ciepłem i pasja, dających nadzieję i sile.- żona wiele się nauczyla: robi świetne dania czasem inspirujących się na waszych przepisach, często przenosi też do domu niektóre patenty.
  2. Finalnie dzięki wpływom Waszego bloga stała się kobieta silna, opanowana. Jest oazą spokoju.
  I tego też Wam życzę by wasze artykuły znajdowały wielu odbiorców, by zmieniały na poztywne ich życie, by niosły radość i nadzieję, by pomagały nie tylko kobietom ale i mężczyznom. Życzę by Wasz blog trafił do męskiej części odbiorcow- bo naprawdę duzo można się nauczyć. Łatwiej z Wami zrozumieć kobietę, jej potrzeby, jej uczucia.
  3. Po trzecie- niedawno z żoną obchodZilismy miesięcznie. Gdy wróciłem do domu po 2 zmianie ona już spała a w kuchni czekała na mnie kolacja, kakao i maleńki drobiazg- moja ulubiona czekolada z dołączana karteczka” Wszystkiego najmłodszego kochanie”. Po trzecie zycze Wam by takie drobne a mile gęsty spotykały Was codziennie- nie tylko w domu ale i w pracy, na blogu. By nigdy nie zabrakło dla Was miłych słów i gestów ludzi. By doceniali wasze starania i wysilki, by szanowali Was i doceniali jak wielki kawał roboty robicie dla ludzkosci.

  Życzę Wam także by w domu wasze drugie połowy zawsze stanowiły dla Was oparcie, by doceniali jak wiele robicie i jak wiele jesteście w stanie poświęcić dla innych. By kochali bezgranicznie Was i wasze wielkie serca otwarte na pomoc innym. Byście każdego dnia budziły się szczęśliwe i z poczuciem spełnienia a w trudnych chwilach zawsze miały wsparcie. By praca dawała Wam przyjemność i spelnienie.
  Byście codziennie słyszały słowo ” Kocham Cię” i zawsze w dowolnej chwili życia mogły skryć się w ramionach swoich mezczyzn- byście zawsze w zdrowiu i chorobie były ich calym światem.

  Do tego życzę Wam zdrowia bo jest najważniejsze, by Wam się powodziło materialnie bo to też ważne, dużo czasu na dalsze prowadzenie bloga a do tego dużo cierpliwości, siły i samozaparcia. Ciekawych, inspirujących tematów, niegasnacej pasji i wielu fanów. Niech Wasz blog się rozrasta i służy innym- nie tylko mamom ale i tatom. Niech uczy i bawi, inspiruje i motywuje. Bądźcie takie jak jesteście a na pewno osiągnięcie w życiu wiele- pasji i marzeń Wam nie brakuje. Każda kobieta to skarb największy jaki może dostać mezczyzna- na koniec życzę Wam by zawsze pamiętali o tym wasi wybrankowie i nosili to w sercu.

  100 lat, spełnienia marzeń oraz wiele miłości wspaniałym Paniom że strony W roli mamy.pl życzy Tomasz

 130. Życzę Wam, by „niemożliwe”, zawsze dało się zrobić. By nigdy nie było, „za trudno”. By doba, nigdy, nie była „za krótka”. A w głowach, codziennie rodziły się tysiące pomysłów, celów, wyzwań i marzeń. I, aby nie brakło sił na ich zrealizowanie.

 131. Edyta Ostrowska

  Dokładnie 25.08.2017r. mój synek również skończył 6 lat – i wtedy właśnie natknęłam się po raz pierwszy na ten wspaniały blog! Niestety tak późno..ale cudnie, że w ogóle..Przejrzałam każdą zakładkę, z zachwytem, z ciekawością, z głodem wrażeń i informacji..Interesuje mnie tu dosłownie wszystko! A tematów jest wiele..od ciąży po nastolatków, od płci pięknej, po tę praktyczną i niezbędną, od wiedzy po emocje, wibracje, odczucia..Już wiem, że i z porad praktycznych oraz opinii o produktach czy miejscach będę także na bieżąco korzystać. Życzę Wam Kochani niezliczonych fanów, szczerze wdzięcznych za Waszą codzienną pracę – do takiego grona z dumą od dziś należę!Dawno mnie nic tak nie ujęło jak odkrycie tegoż właśnie bloga!Wiary w ludzi, pozytywnych wibracji, energii tworzenia-tego Wam z serca życzę, niechaj życie podsuwa piękne scenariusze..Widzimy się już jutro….:)
  edzia

 132. Ewa Lesniewska

  W Roli Mamy, życzę Ci, by:
  – wszystkie mamy-koziorożce skakały koło artykułów
  – mamy-wodniki zatapiały się nowych tekstach
  – mamy-ryby rozpływały się na myśl o tym, co polecacie
  – barany omijały was szerokim łukiem
  – mamy-byki zdecydowanie brały na rogi wszystko, co proponujecie!!!
  – mamy-bliźnięta czytały zawsze wszystko dwa razy :)
  – mamy-raki nie cofały się przed żadnym tekstem
  – mamy-lwy na Twój widok ryczały z zachwytu
  – mamy-wagi ważyły rozważnie wasze słowa
  – mamy-panny płoniły się z radości na widok strony wwww.wrolimamy.pl
  – mamy-skorpiony wbijały kolce wszelkim Twoim krytykom
  – a mamy-strzelce (i nie tylko!) uważały, że to, co napisaliście, to – jak zawsze – strzał w dziesiątkę!
  A poza tym życzę Wam wszystkim, autorkom, dobrych horoskopów i absolutnie przyjemnych układów gwiazd.
  Wasz astrolog Ewa

 133. Aneta Majchrzak

  Najdroższe W Roli Mamy! Z okazji 6-tych Urodzin życzę Wam upragnionego odpoczynku i prawdziwego relaksu, ucieczki od wszechobecnego napięcia i codziennego pośpiechu. Życzę spotkań z prawdziwym przyjacielem, bratnią duszą, jak również spotkania się ze sobą. Życzę chwil ze swoimi uczuciami, głębokich przeżyć i rozmów o tym, co ważne, słuszne i warte oraz by każde następne urodziny gwarantowały pewność dobrego, radość i poczucie szczęścia.

 134. W – Wszystkiego Najlepszego
  S – Składam moc życzeń z serca całego
  Z – Zawsze aby zdrówko Wam dopisywało
  Y – Yes! By w głowie pomysłów było niemało
  S – Szczęście niech kroku dotrzymuje
  T – Ten szary świat radością koloruje
  K – Kłopoty zostawiajcie daleko w tyle
  I – I chwytajcie każdą chwilę
  E – Energią pozytywną się ładujcie
  G – Grono prawdziwych przyjaciół zyskujcie
  O – Ogromnej miłości, abyście byli kochani

  N – Nadzwyczajnie przez wszystkich doceniani
  A – A gwiazdka, która z nieba spada
  J – Jakiekolwiek życzenie spełni, które każdy z Was wypowiada
  L – Lecz każdemu dużo dobrego zawsze dawali
  E – Ewidentnie zaangażowanie i wielkie serce okazywali
  P – Patrzenia na świat przez różowe okulary i zadowolenia
  S – Skutecznego do osiągnięcia celu dążenia
  Z – Zawsze uśmiechu pełnego słońca
  E – Ewidentnie spełnienia marzeń bez końca
  G – Gładko bez przeszkód byście zdobywali świat
  O – Oczywiście się nie zmieniali nawet za wiele kolejnych lat!

 135. Z okazji Waszego narodzenia
  składam najserdeczniejsze życzenia:
  1 kilogram myślenia pozytywnego,
  1 łyżka uśmiechu słonecznego,
  szczypta dobrego nastroju i radości,
  dorzucam 10 kilo serdeczności
  1 tona oddanych przyjaciół i zadowolenia,
  100 litrów marzeń spełnienia,
  niech Wam życie pysznie smakuje,
  szara rzeczywistość kolorami się maluje!
  Pozytywną energią zarażajcie
  uśmiechów wywoływać nie przestawajcie!
  Sto lat i bukiet słodyczy,
  Teresa z całego serca Wam życzy!

  1. Agnieszka Jelinek

   Od Redakcji.

   Zgłoszenie nadesłane 5 września 2017
   autor: Maria Ciahotna

   W ostatniej chwili dnia, gdy nasze skarby już słodko śpią a my – mamy – mamy chwilę na takie miłe przyjemności jak czytanie co tam u innych mam słychać i dzielenie się własnymi przemyśleniami, znajduję chwilę by złożyć WAM życzenia – razem i też każdej z nas z osobna…
   Niech w oczach dzieci codziennie odnajdujemy iskierki szczęścia, które rozpalają miłość w naszych sercach – dzięki niej życie nabiera barw i smaku, wszystko nagle ma sens…
   …niech dalej macie siłę i odwagę by dzielić się z nami woimi najgłębszymi myślami, sekretami i przeżyciami – w ten sposób uświadamiacie nam po drugiej stronie monitora, że nasze wątpliwości, obawy czy niepewności to nie nasze strachy, ale coś normalnego, co spotyka wiele innych mam i zmusza nas do myślenia…
   …niech czytelniczek i fanów jest coraz więcej, tak jak i miłości do naszych dzieci i otaczającego nas świata – bo bez serca wkładanego w każdą naszą czynność życie zamieni się w smutne trwanie w zawieszeniu…
   Maria Ciahotna
   no i niech kolejne 6 lat przyniesie wieeele ciekawych spotkań i przeżyć – w końcu z roli mamy nie wychodzi się nigdy przenigdy!

 136. Od Joanna Smolarek

  Dziś rocznica wyjątkowa,
  Cudna, bo urodzinowa.
  Właśnie mija już 6 lat,
  Gdy ten blog zobaczył świat.

  Więc biegniemy z życzeniami,
  Buziakami i kwiatami,
  Moc uścisków przesyłamy,
  – przecież Blog ten uwielbiamy..!

  I zaledwie w kilku słowach
  Chcemy Bardzo podziękować.
  Za to miejsce, gdzie bywamy
  O nowościach poczytamy.

  Za cenne rady każdego dnia,
  Mądre wskazówki i rozwiązania,
  Gdy dorwie nas jakiś problem
  Naszym lekarstwem jesteście Wy!

  Za wsparcie, które płynie stąd,
  Za dobre słowo, radę życzliwą,
  Za ukazanie prawdy oblicza,
  Za to, że łatwiej z Wami w rozterce.

  Za to, ze w słowach czuć ducha Was,
  Za to, że macie dla nas czas,
  Za to, że można się edukować
  Czytając Wasze teksty i słowa.

  Za ogrom wiedzy, która tu jest,
  Ułatwia życie , odgania stres.
  Za to, że stworzyłyście z sercem
  Coś jest dla nas wszystkich, mam współczesnych.

  Więc ja dziękuję w Mam imieniu,
  Przesyłam bukiet gorących słów,
  Pięknych jak róże, co rozkwitają,
  Gdy je szlachetni ludzie dostają.

  Z podziękowaniem za trud ten,
  Za poświęcenie, nadzieję.
  Bo się na duszy robi lżej,
  Gdy ktoś serdeczny pomocny jest….

  Więc życzę pasji -by nie opuszczała,
  Ale by skrzydła rozwijała. :)
  Radości – każdego poranka,
  No i do łóżka też śniadanka. :)

  Samych cudownych, rodzinnych chwil,
  Uśmiechu, słońca na każdy dzień.
  Wdzięczności wielkiej czytelników,
  Miłych, przyjemnych i ciepłych życzeń.

  Szczerych przyjaciół, bliskich – kochanych,
  Niezwykłych marzeń, spełnienia planów,
  Dobroci, miłości, nadziei, wiary
  -niechaj życzenia się spełniają!

  Gwiazd, które będą Wam przyświecały,
  Wszelkie przeszkody – by znikały!
  By było fajnie, serdecznie i miło,
  By miejsce docenione było.

  Więc wiatru w żagle i ahoj,
  Niech żyje sześcioletni blog!
  Żeglujcie razem, po przygodę!
  Chwytajcie w dłonie każdy dzień!

  Bo są ulotne jak motyle,
  Więc łapcie jak bańki mydlane!

  Zdrowia i nadal powodzenia,
  Wszystkiego, naj, naj, naj, naj…..:)
  Proszę je przyjąć z szczerego serca!

  Życzę wszystkiego najlepszego! Niestety tu, bo na blogu coś szwankuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

Top W Roli Mamy na Facebooku