Mata antypoślizgowa

Nowym produktem firmy BabyOno, który zagościł już na dobre w naszej łazience jest duża mata antypoślizgowa. Mata dostępna jest w sześciu kolorach: bezbarwnym, żółtym, pomarańczowym, różowym, zielonym i niebieskim. Choć wanienka jest różowa, a łazienka w kolorze malinowym – pomarańczowa mata, którą dostaliśmy do testowania, wkomponowała się idealnie – jest niczym gadżet ze „słonecznego patrolu” – od razu wiadomo, że jej zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa.

Mata antypoślizgowa swoim wymiarem pasuje zarówno do dziecięcej wanienki, jak i dużej wanny oraz kabiny prysznicowej. Po zastosowaniu się do wskazówek producenta (najpierw należy napełnić wannę wodą, a następnie włożyć produkt i docisnąć równomiernie z każdej strony) – mata bardzo dobrze przyczepia się za pomocą przyssawek do zwilżonej powierzchni a podczas kąpieli nie przesuwa się. Jej rozmiar – 70 na 35 cm jest nieco większy niż dno dziecięcej wanienki, ale nie stanowi to, żadnego problemu, gdyż tworzywo z jakiego jest wykonana, jest podatny na zginanie i  można go odpowiednio dopasować  przyklejając nawet do bocznych ścianek wanienki.

Dodatkową atrakcją dla dziecka podczas kąpieli jest wrażenie, że delikatnie zabarwia wodę na pomarańczowo.

Mata ma owalny kształt, bardziej wycięty z jednej strony. Producent zaleca przed pierwszą i po każdej następnej kąpieli umyć ją dziecięcym mydłem i wodą. Dzięki specjalnemu otworowi matę można suszyć na haczyku – nasza schnie w pozycji pionowej na drążku, a dzieci czekają z niecierpliwością na kolejną kąpiel w jej towarzystwie.

Produkt w opakowaniu ładnie się prezentuje, a dzięki wyciętemu w pudełku okienku, natychmiast bez niepotrzebnego rozrywania kartonika, widzimy, co kupujemy. Opis dotyczący użytkowania artykułu jest jasny i czytelny.

Produkt jest godny polecenia dla rodziców mniej wprawnych w kąpieli noworodków, jak i dla starszych dzieci rozpoczynających swoja kąpielową przygodę w dużej wannie. Mata może zapewnić także bezpieczeństwo podczas kąpieli osobom starszym.

 Dziękuję firmie BabyOno za przekazanie zabawki do testów

Opis producenta:

Mata antypoślizgowa przeznaczona do wanienek dziecięcych, wanien oraz kabin prysznicowych. Zawiera przyssawki, które uniemożliwiają przesuwanie się maty po podłożu.

W celu prawidłowego przymocowania maty należy najpierw napełnić wannę wodą, a następnie włożyć matę i docisnąć równomiernie z każdej strony. Podczas kąpieli dziecko powinno znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Przed pierwszą i po każdej kąpieli matę należy umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła dziecięcego. Wypłukać i pozostawić do wyschnięcia.

Produkt nie jest zabawką, należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dziecka. Opakowanie prosimy zachować w celach informacyjnych.

Wyprodukowano w Polsce, nie zawiera ftalanów.

MATA ANTYPOŚLIZGOWA:

•             nie zawiera ftalanów
•             zwiększa bezpieczeństwa
•             łatwa w użyciu

11 odpowiedzi na “Mata antypoślizgowa”

 1. Bardzo polecam ja kozystam dla mojej księżniczki

 2. Aneta Wnuk pisze:

  Kiedyś mialam a teraz już nie mamy

 3. Iwona Migda pisze:

  Od zawsze w wannie jest sama wolę na macie posiedzieć jak zażywam kąpieli bo się nie slizgam hehe

 4. Ja też używam maty , a zaczęłam gdy syn był malutki i wkladalam do wanienki zamiast pieluchy tetrowej.

 5. Mamy już od dawna. Kupowaliśmy w jakimś zwykłym markecie budowlanym typu obi.

 6. obowiązkowo!:) nasz syn i jego akrobacje mogłyby się źle skończyć gdyby nie mata. mamy odkąd potrafi siedzieć:)

 7. Kate Kuboszek pisze:

  My też mamy i korzystamy

 8. Anna Drapich pisze:

  Kupilam jak tylko przeszlismy z małej do dużej wanny. Myślę ze to obowiązkowy gadżet dla bezpieczeństwa dziecka bez znaczenia na jest tu kolor czy marka.

 9. Iza Szwej pisze:

  Korzystam i jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close