Kultura 22 maja 2019

Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show

Jeden dzień na zakupy to stanowczo za mało! Właśnie dlatego organizatorzy Targów Mamaville mają wyjątkową ofertę dla mieszkańców Warszawy i okolic. Tym razem impreza potrawa aż trzy dni! Szykujcie się na wyjątkowe zakupy.

WARSAW GIFT & DECO SHOW to impreza zorganizowana z myślą o klientach indywidualnych oraz przedsiębiorcach. Skupia oferty z branży dekoracyjnej i upominkowej. Po raz pierwszy tak skrajnie różne branże postanowiły połączyć siły i utworzyły wspólny front. Z planów narodziła się impreza, która potrwa aż trzy dni, a Mamaville dołączy ze swoją strefą Kids. To dokładnie tak, jakby Targi Mamaville dla Mamy i Dziecka trwały trzy dni!

 

Czego możemy się spodziewać?

W strefie zakupów swoje propozycje przedstawią producenci, projektanci i dystrybutorzy znanych marek i produktów. Nie zabraknie ubranek, zabawek, akcesoriów, mebelków i wszystkiego tego, czego potrzebują mamy i dzieci. Wyjątkowość projektu Mamaville polega na tym, że do jego stworzenia zostały zaproszone młode, przedsiębiorcze, kreatywne mamy i to właśnie między innymi one zaprezentują swoje nietuzinkowe propozycje. Na pewno nie znajdziemy masowej produkcji znanej z marketów.

Strefa rozrywki i atrakcji to nowość na Targach Mamaville. W tym roku będzie wyjątkowo bogato. Animacje, gigantyczne klocki Lego i Linden, duże puzzle, tor Carrera, zajęcia sensoryczne, animacje dla najmłodszych to tylko część bogatej oferty.

Strefa edukacyjno-warsztatowa to jak zwykle solidna porcja wiedzy na tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja i kolejność zgłoszeń. Zapisów można dokonywać pod tym linkiem https://mamavillewarsztatywgds.evenea.pl/.

Strefa relaksu to wydzielona wygodna przestrzeń, gdzie można odpocząć i coś zjeść.

 

Po raz pierwszy Targi Mamaville mają swoje ambasadorki. Oficjalnymi Ambasadorkami strefy Mamaville, zostały: Agnieszka Kaczorowska, Natalia Siwiec

i Milena Krawczyńska z sióstr ADiHD, które będzie można także spotkać na miejscu.

 

Miejsce imprezy:

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

 

Organizatorzy zapraszają:

– 24 MAJA 11:00–17:00

– 25 MAJA 10:00–18:00

– 26 MAJA 10:00–17:00

 

Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/391348844957873/

 

Blog W Roli Mamy tradycyjnie obejmuje Targi Mamaville patronatem medialnym.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close