18 Kredek Stabilo Trio

„Więc choć pomaluj mój świat na żółto, czy niebiesko…”♦ to najlepsza zachęta dla naszych szkrabów, by popuściły wodze fantazji i pokolorowały nasz świat, oczywiście najlepiej na kartce papieru. Coraz częściej wśród wielu ofert możemy spotkać trójkątne kredki ołówkowe, które mają ułatwić dzieciom naukę prawidłowego chwytu przyboru do pisania, kolorowania. Pamiętajmy, że nie tylko kształt się liczy, ale jego wielkość, faktura i w przypadku dzieci odporność na łamanie nie tylko jej wkładu, ale całej kredki.
Firma Stabilo także prezentuje Kredki Trio, których przekrój wg mnie jest w sam raz, nie za duży i nie za mały, dzięki czemu bardzo łatwo małej rączce utrzymać przez dłuższy czas takie narzędzie.  Kredki także są ergonomiczne, a ich faktura jest bardzo miła w dotyku. W opisie producenta zaleca się kredki dla dzieci od 3 roku życia. Nasz Marcin pomino o połowę młodszego wieku świetnie sobie z nimi radzi. Nawet delikatny nacisk kolorowego serca kredki na kartkę powoduje, że pozostawia ona intensywny kolor, pobudzając fantazję dziecka do dalszego eksperymentowania. Pomysłowość dzieci jest nie do opisania, dlatego zapewne nie tylko ściany naszego mieszkania były lub są w kolorach tęczy. Dla tych, którzy przywiązali się do koloru swoich ścian mam dobrą wieść. Ślady po kredkach Stabilo trio, na ścianie malowanej nawet zwykłą farbą schodzą po prostym zabiegu w wykonaniu pasty do zębów. Wystarczy na suchą szmatkę nałożyć trochę pasty do zębów i przecierać miejsca oznaczone przez nasze dzieci, a później lekko wilgotną szmatką znów przetrzeć czyszczone miejsce.

Serdecznie dziękujemy sklepowi internetowemu Merlin.pl za przekazanie
egzemplarza recenzenckiego kredek

Rachela

Pełen opis produktu:
Seria Trio bazuje na przekroju trójkąta, co gwarantuje, że dzieci od samego początku prawidłowo będą trzymać przybory do pisania.

  • trójkątny przekrój ułatwia trzymanie
  • intensywne kolory
  • odporne na działanie światła
  • nietoksyczne – bezpieczne dla dzieci od 3 roku życia

♦”Chodź pomaluj mój świat”, Autor słów: Marek Dutkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close