Aktywny stoliczek dwujęzyczny

Ta wyjątkowa, interaktywna zabawka edukacyjna dla dzieci pojawiła się w naszym domu jako prezent Bożonarodzeniowy. Wówczas 10 mies. synek oszalał na jej punkcie (chętnie bawi się nim do dzisiaj). Potrafił z krótkimi przerwami cały dzień bawić się tylko stoliczkiem. Biegał wokół stoliczka bawiąc się poszczególnymi częściami. Zabawka posiada wiele plusów, przede wszystkim jest to nauka poprzez zabawę. Stoliczek jest dwujęzyczny (w polsko – angielskiej wersji językowej) Dziecko w czasie zabawy uczy się i poznaje alfabet, liczby, kolory, kształty, przeciwieństwa, powitania zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Zabawka posiada 4 tryby: naukę słówek, nauka w języku obcym, melodie i zabawa ( w czasie której sam zachęca malucha do aktywności)  Ponad to 2 poziomowa regulacja głośności, która często ratuję uszy rodziców.

Stoliczek składa się z czwórki przyjaciół zawsze chętnych do wspólnej nauki i zabawy.

  1. Literkowy laptop (odkrywanie alfabetu, kształtów i piosenki)
  2. Liczący telefon (uczy liczenia, powitań w czasie odbierania telefonu)
  3. Książeczka ze zwierzątkami (zapoznaje ze zwierzątkami i ich odgłosami)
  4. Kolorowe pianinko (pomaga dzieciom nauczyć się kolorów)

Stoliczek posiada bardzo bogate słownictwo, które zainteresuje dziecko oraz zachęci do zabawy i nauki. Głos lektora jest wyraźny, bardzo miły dla ucha, delikatny i radosny. Około 50 melodii i piosenek ucieszy każdego małego melomana.

Stolik można dostosować do wieku dziecka, gdyż nogi stolika łatwo zmontować i zdemontować pozostawiając sam panel interaktywny. Opcja przydatna dla wspinających się dzieci i małych jeszcze nie chodzących szkrabów.

Według producenta zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia

Dodatkowe informacje

Wymiary blatu: ok 48×48 cm

Wymagane baterie: 3xAAA (1,5 V)- w zestawie

Cena: 290,00-330,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close