Aspirator Infant Electric Nasal Aspirator for Newborns Boy Girls – Macaw Blue Green

Noworodek lub niemowlak nie potrafi oddychać ustami, zatem pielęgnacja noska jest wyjątkowo ważna. Mały nosek wymaga szczególnej troski, gdy jest zatkany spędza sen z powiek nie tylko maluchowi, ale i rodzicom.

Niedawno sklep  gearbest.com umożliwił mi testowanie aspiratora do nosa Macaw Blue Green. Tu dodam, że nie czekałam długo na przesyłkę, co przy składaniu zamówienia jest dość istotne.  

Aspirator Macaw Blue Green zapakowany był w kartonik, który kolorystycznie współgra z zawartością, czyli był w jasnym odcieniu zieleni z dodatkiem perłowego. Pomyślałam, że dobrze prezentowałby się jako prezent.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to kształt urządzenia – zgrabny, ergonomiczny i dobrze leżący w dłoni. Sprzęt choć wygląda masywnie, jest lekki. Możemy z niego korzystać w najróżniejszych pozycjach, co jest zdecydowanym atutem. Początkowo byłam zdziwiona, że nie ma żadnej klapki na baterię, a jedynie wyjście na kabelek, który oczywiście jest dołączony do zestawu. Było to bardzo miłe zaskoczenie, ponieważ nie spotkałam się jeszcze z aspiratorem na akumulator, a  uważam, że to świetne rozwiązanie. Daje pełną swobodę w korzystaniu, nie ograniczają nas kable czy baterie. Można go wszędzie zabrać i ładować kablem chociażby z ładowarki do telefonu.

Zdejmowana końcówka głowicy, którą wkłada się do noska, wykonana jest z miękkiej gumy, która została tak wyprofilowana, by idealnie dopasować się do małych dziurek w noskach maluchów. Zadbano również o to, aby nie była za długa, by przez nieuwagę nie włożyć jej zbyt głęboko. W zestawie otrzymujemy dodatkową końcówkę, która ma nieco dłuższy „dziubek”, by mogły z niego korzystać także starsze dzieci.

Przezroczysty element górnej części również można zdemontować, co umożliwia wymianę filtrów i zachowanie pełnej higieny. Jeden jest już zamontowany, a kolejne 8 zapasowych dodano do zestawu.

Aspirator posiada pięciostopniową regulację siły ssania, dzięki czemu możemy go używać nie tylko podczas kataru, a również podczas codziennej pielęgnacji noska malucha. Przycisk umieszczono w takim miejscu, aby podczas odsysania wydzieliny móc bezproblemowo zwiększać lub zmniejszać siłę ssania. Bez względu na to jaką siłę ustawimy, aspirator pracuje cicho, co jest bardzo ważne – maluch nie wystraszy się podczas zabiegu.

Ja w codziennej pielęgnacji noska córki, najpierw używam wody morskiej, po czym z łatwością usuwam wszelkie niechciane wydzieliny.  

Całość jest dobrze wykonana, użyte materiały wyglądają na dobre jakościowo. Z łatwością można dbać o jego czystość. Urządzenie jest praktyczne i dizajnerskie 🙂

Córka ma obecnie 4 miesiące i nam póki co udało się uniknąć groźniejszych katarów, ale jestem przekonana, że aspirator poradzi sobie w różnych sytuacjach, które jeszcze przed nami.

Dziękuję firmie gearbest.com za możliwość korzystania z aspiratora Macaw Blue Green. Przy okazji zapraszam do odwiedzenia strony sklepu – znajdziecie tam wiele propozycji i akcji promocyjnych, które zdecydowanie przydadzą się Wam w przygodzie, jaką jest macierzyństwo i to niezależnie od wieku Waszych pociech:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close