Bas Bleu Activella legginsy

producent: Bas Bleu
model:  Activella
cena: ok 80 zł

Wszystkim amatorkom fitnessu oraz ogólnie pojętej aktywności fizycznej, chciałabym zaproponować jako alternatywę dla krótkich strojów,  długie legginsy Bas Bleu Activella.

Legginsy sięgają do kostek, są elastyczne i “pracują” wraz z ruchem ciała. Szwy nie wpijają się w ciało, gumka na brzuchu również nie uciska. Specjalnie wyprofilowane przeszycia ładnie podkreślają długość nóg,  a czarny kolor optycznie je wyszczupla.

Spodnie wykonane są z mieszanki 85% Poliestru, 15% Elastanu  więc pozwalają na dużą swobodę ruchów. Równie istotne jak wygoda,  jest tu odprowadzanie  wilgoci, więc spodnie nie przyklejają się do skóry. Specjalna siateczkowa strefa w legginsach pomaga skórze oddychać i ułatwia wymianę termiczną pomiędzy pracującym ciałem a otoczeniem.

Legginsy dobrze sprawdziły się na sali treningowej, postanowiłam wypróbować je również w terenie. Przy temperaturze powyżej zera biega się w nich bardzo przyjemnie, jednak w niższych temperaturach czułam chłód. Nie powinnam jednak specjalnie na to narzekać, gdyż nie jest to odzież termoaktywna przeznaczona typowo  na zimowe bieganie.

Podsumowując pozytywy tego rodzaju odzieży, muszę jeszcze wspomnieć, że bez kłopotu wchodzą pod jeansy, więc można wykorzystać je również jako dodatkową ochronę przed zimnem pod wierzchnie ubranie.

Jeśli chodzi o pranie, przetrwały je wielokrotnie bez żadnego uszczerbku czy odkształcenia. Schną równie szybko, więc dla osób które potrzebują korzystać z nich z dnia na dzień na sali treningowej, to dobra informacja.

Legginsy Activella Bas Bleu wywarły na mnie pozytywne wrażenie, więc z czystym sumieniem polecam je dalej.

Dziękuję firmie Bas Bleu za przekazanie egzemplarza legginsów do recenzji.

Żaklina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close