Bielenda Sexy Mama Skuteczna Kuracja na opuchnięte nogi

Uczucie lżejszych nóg już po pierwszej aplikacji! Czy to możliwe? Wiem coś o tym.Aktualnie pracuję w trybie dwunastogodzinnym i po takim dniu moje nogi są ciężkie, obolałe i opuchnięte. Po zastosowaniu Balsamu Bielenda Sexy Mama skuteczna kuracja na opuchnięte nogi, odczuwam zdecydowaną ulgę!

Podczas pierwszego zastosowania zaskoczyła mnie jego delikatna i lekka konsystencja, która pozwala dokładnie i szybko rozprowadzić balsam. Jego zapach, był kolejnym elementem, który zwrócił moją uwagę.  Jest on bardzo łagodny, świeży i lekko mentolwy, lecz nie podrażniający wrażliwego nosa. Dodatkowo balsam nawilża skórę, która staje się aksamitna i gładka. Opakowanie w formie tuby umożliwia wykorzystanie każdej jego kropli.  Balsam jest bardzo wydajny, co pozwala dłużej cieszyć się uczuciem lekkich nóg, bez śladów zmęczenia.

Produkt zdecydowanie godny polecenia!

 Opis producenta: 

Specjalistyczna kuracja na opuchnięte nogi o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Delikatny krem o konsystencji żelu, daje natychmiastowe uczucie ulgi i odprężenia bezpośrednio po rozprowadzeniu. Zawarty w preparacie mentol delikatnie chłodzi i błyskawicznie odświeża zmęczone, opuchnięte nogi. Preparat likwiduje uczucie „ciężkich nóg”, przywraca im energię. Wzmacnia naczynia krwionośne – zapobiega ich pękaniu. Nawilża, regeneruje, wzmacnia skórę nóg, doskonale się wchłania. Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie.

Pojemność: 125 ml

Cena: ok. 15 zł

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close