Bluza termoaktywna Ewa

Cena: 109 zł.

Mam przyjemność zaprezentować dziś kolejny element termoaktywnego stroju, który rewelacyjnie sprawdza się podczas aktywności fizycznej. Testowałam z powodzeniem bluzę „Ewa” sprawdzonej polskiej firmy STOOR,  z bardzo pozytywnymi odczuciami, które towarzyszyły mi podczas korzystania z pozostałych elementów ubioru tej marki.

Bluza jest rozpinana, więc daje możliwość korzystania z niej podczas minusowych temperatur, kiedy potrzebujemy szczelnej ochrony przed mrozem i wiatrem, oraz wykorzystywania jej w cieplejszych miesiącach, kiedy można z powodzeniem rozpiąć ją, aby schłodzić ciało. Wielkim pozytywem są tu wykrojone miejsca na kciuki, w przedłużonych mankietach rękawów. Już wcześniej, opisując koszulę termoaktywną STOOR, wyliczałam zalety takiego rozwiązania.

Bluza ma dopasowany krój, ładnie przylega do ciała, podkreślając kobiece kształty. Jej długość sprawia, że materiał nachodzi na biodra i nie ma problemu z podwijaniem się jej na ciele. Golf przylega do szyi, chroniąc tę część ciała przed wyziębieniem, i dając możliwość nałożenia na niego termoaktywnego komina. Plusem jest zaszewka na golfie, która chroni skórę przed przycięciem jej podczas zasuwania zamka. Sam zamek nie zacina się i nie ”rozjeżdża” pod wpływem ruchu ciała.

Jak przy pozostałych ubraniach marki STOOR, także w bluzie „Ewa” zastosowano płaskie szwy chroniące przed podrażnieniem skóry. Materiał, z którego ją wykonano, bardzo dobrze zatrzymuje ciepło przy ciele, jednocześnie odprowadzając z niego wilgoć.

Bluza bardzo dobrze znosi pranie w pralce oraz schnie bardzo szybko, nie rozciągając się w żadną stronę. Po jej wewnętrznej stronie, producent umieścił zamiast metki, trwały nadruk informujący, jak należy obchodzić się z tym elementem stroju 

Wcześniej już wspomniałam, podkreśla ona ładnie kształt ciała, dodam jeszcze, że dostępna jest w kolorze czerni z delikatnymi czerwonymi wstawkami, co mi osobiście bardzo się podoba. Dzięki temu, posłuży ona nie tylko podczas aktywności fizycznej na zewnątrz, ale również można ją śmiało założyć jako element stroju na co dzień.

Dla mnie ta bluza to strzał w dziesiątkę, gorąco polecam ją osobom poszukującym dobrych jakościowo produktów za naprawdę rozsądną cenę.

 

Dziękuję firmie STOOR za przekazanie bluzy do recenzji.

Żaklina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close