Dywanik ochronny na tył siedzeń w samochodzie

Produkt: Dywanik ochronny na tył siedzeń w samochodzie

Producent: Romeks

Tworzywo: Folia

 

Centralny odkurzacz w samochodzie?? Jakże by to była za przydatna rzecz!! Powinna być montowana seryjnie, bez żadnych dopłat. Niestety o takim pomocniku możemy pomarzyć i tradycyjnie uzbroić się w odkurzacz i dużą dawkę cierpliwości. Nie mniej jednak istnieją sposoby na oszczędzenie sobie stresów i pracy. Możemy ochronić naszą tylnią tapicerkę foteli, montując na przykład specjalny dywanik ochronny, który produkowany jest przez firmę Romeks.

Dzięki uprzejmości przedstawiciela, wspomnianego wyżej producenta, nasz samochód wzbogacił się o dodatkowe wyposażenie. Nie da się ukryć, że z przesyłki niesłychanie zadowolony był mąż, który to dopieszcza swoje autko, dba o czystość i traci nerwy ilekroć nasza córka narozrabia:)

Dywanik ochronny jest doskonały w swojej prostocie. Jego zamontowanie jest banalnie łatwe. Wystarczy związać troczki w czterech miejscach, na zagłówku i spodzie fotela, i już – tapicerka ma zabezpieczenie przed odbiciami dziecięcych bucików.

Ochraniacz nie ogranicza nam samochodowej wolności naszego dziecka, nie krępuje jego rozbujanych nóżek. Nie przeszkadza również podczas wsiadania czy wysiadania z auta.

Dywanik to tak naprawdę folia, którą możemy łatwo wyczyścić, bez konieczności stosowanie specjalnych środków, wystarczy wilgotna szmatka.

Przed nami okres deszczy, śniegu, pluchy – to składniki błota, które doskonale przyczepia się do butów, jak również do tapicerki, powodując palpitacje serca taty:) Takie proste rozwiązanie, jakim jest zamontowanie dywanika ochronnego, uchroni nasz samochód przed brudem, a rodzica przed kolejną batalią z detergentami.

Gorąco polecam dywanik ochronny firmy Romeks to proste rozwiązanie, na trudne sprawy.

Magdalena

Serdecznie dziękujemy firmie Romeks za przekazanie dywanika ochronnego na tył siedzeń w samochodzie, w celu jego zrecenzowania.

 

Jedna odpowiedź do “Dywanik ochronny na tył siedzeń w samochodzie”

  1. (nie)Magda(lena) pisze:

    mamy tego typu dywanik i uważam go za jeden z najprzydatniejszych rzeczy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close