Fontanna z piłek Elefun – PLAYSKOOL

Fontanna z piłek Elefun to zabawka rozwijająca wyobraźnię oraz sprawność ruchową dziecka.  Napędzana powietrzem fontanna w kształcie słonia zapewni mnóstwo śmiechu i zabawy, polecana jest szczególnie dla dzieci lubiących ruch i aktywną formę spędzania czasu.

Słonik posiada duży, łatwy w użyciu przycisk uruchamiający muzykę oraz kolorowe piłeczki, które wyskakują z jego trąby. Według producenta ruchoma część ów  trąby słonia umożliwia kontrolę częstotliwości wyskakiwania piłeczek, z czym niestety nie mogę się zgodzić. W moim odczuciu częstotliwość jest taka sama, różnica jedynie polega na tym, że piłeczki nie wpadają wprost do uszu słonia a następnie do jego trąby, lecz rozrzucane są po pokoju. Jednak poza niezgodnością z tą informacją nie stanowi to żadnego problemu ponieważ dziecko ma zajęcie i może gonić za uciekającymi piłeczkami.

Mój syn dostał tę zabawkę w prezencie, kiedy miał 9 miesięcy, teraz skończył rok i cały czas uwielbia się nią bawić. Widać, że sprawia mu mnóstwo radości, a więc z czystym sumieniem mogę ją polecić!.

Dodatkowe informacje:

Marka: Hasbro

Numer katalogowy: 31943

Wiek: + 9 mies.

Wymiary: 20,3 x 35,6 x 38,1 cm

Zasilanie: 4 x bateria R20 (BRAK W ZESTAWIE)

Cena: waha się od 100,00 zł do 230,00 zł

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close