Getry Fitness Nessi

Cena: 11,90 PLN

Kobiety uprawiające jakąkolwiek aktywność fizyczną, często zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność i wygodę kupowanych przez siebie ubrań, ale również na ich wygląd. Dziś chciałabym przedstawić miłą alternatywę dla wszechobecnej czerni, czyli kolorowe getry fitness rodzimej firmy Nessi.

Ja otrzymałam getry w kolorze intensywnego różu, którego zawsze się bałam, więc z tym większą ciekawością założyłam je po raz pierwszy do ćwiczeń. Wyglądają bardzo kobieco zarówno na nagich nogach do króciutkich spodenek, jak i na moich ukochanych czarnych legginsach, podczas biegania po mieście. Wydaje się że ten element stroju nie może mieć wiele zalet, ja jednak podzielę się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi getrów.

Pomijając to że dostępne są w wielu bajecznych kolorach, można je potraktować w zależności od potrzeb, jako ocieplacze na nogi lub ręce. Getry są długie i fantastycznie można je układać na nogach w marszczenia, co ja pokochałam do tego stopnia, że tak chodzę po domu! To ciekawy sposób na podkreślenie długich i zgrabnych nóg, nie tylko na sali treningowej.

Znalazłam dla nich również zastosowanie podczas biegania w śniegu, zakładając je na pół stopy na skarpetę i wkładając do buta – potraktowałam getry jako ochronę kostek i stóp przed śniegiem. Nie mogę tu pominąć również faktu, że dobrze chronią przed zimnem, więc tym chętniej zaciągam je na nogi.

Szeroki pas z gumką nie wpija się w ciało, nawet po całodniowym bieganiu w nich po domu pozostaje po nich jedynie niewielki ślad w miejscu ucisku, który jednak szybko znika ze skóry. Wieczorkiem sprawdzają się po kąpieli na wypielęgnowane ciało, którego materiał nie podrażnia i co ważniejsze – naprawdę trudno w nich zmarznąć.

Oczywiście przy tak intensywnej eksploatacji, piorę getry zgodnie z potrzebą w pralce, i muszę przyznać, że nawet po wirowaniu absolutnie nic się z nimi nie dzieje, nie tracą również intensywnego koloru. Co więcej, nosząc je zaciągnięte na pół stopy, odrobinę się rozciągają w miejscu pięty, co po praniu zupełnie znika.

Podsumowując, „mała rzecz a cieszy”, wiec serdecznie polecam getry fitness od Nessi wszystkim Paniom bez względu na wiek i sportowe zainteresowania. Odrobina kolorowego szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, więc warto mieć je w swojej szafie.

Dziękuję firmie Nessi za przekazanie getrów do recenzji.

Żaklina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close