Komplet termoaktywny Tervel Optiline Silver Ions (koszulka i getry)

Cena: koszulka 93 PLN, getry 67 PLN

Po raz drugi mam przyjemność testować produkty firmy Tervel i po raz wtóry  mogę napisać “cudze chwalicie swego nie znacie”.

Komplet Optiline Silver Ions to dwuwarstwowa bielizna która dobrze się sprawdza w niskich temperaturach zarówno jako baza do aktywności fizycznej – w moim przypadku to bieganie, oraz w bardzo mroźne dni pod wierzchnie ubranie.

Koszulkę oraz getry wykonano z elastycznego materiału, więc dobrze przylegają do ciała i zatrzymują ciepło organizmu. Wiadomo, że każdy wysiłek fizyczny sprawia, że ciało się poci, nawet zimą, a przy korzystaniu ze zwykłej bielizny to kłopot, ponieważ materiał łapie wilgoć i niejednokrotnie odnosimy wrażenie noszenia mokrego kompresu na ciele. Natomiast w zestawie Optiline Silver Ions zastosowano dwuwarstwową technologię która skutecznie odprowadza wilgoć, a poprzez przędzę zmodyfikowaną  jonami srebra, został zniwelowany rozwój bakterii na skórze i ubraniu. To przekłada się oczywiście na zapach (każdy kto intensywnie uprawiał sport wie o czym mowa ;) a konkretniej powoduje brak przykrego zapachu po wysiłku. Na upartego można nawet kilka dni pod rząd korzystać z kompletu i nie dzieje się nic strasznego.

Zestaw zarówno w koszulce jak i getrach posiada strefy wentylacyjne, które również pomagają skórze oddychać i oszczędzają nam niemiłych doznań. Wygodę kompletu podnosi brak tradycyjnych szwów, więc nie ma możliwości podrażnienia skóry. Bielizny nie czuć na skórze, materiał jest miękki, lekki a przy tym wytrzymały. Szeroki pas oraz wykończenia nogawek i rękawów nie wpijają się w ciało, nie zostawiają odcisków po zdjęciu.

Producent podaje informację, iż komplet należy prać ręcznie, aby jak najdłużej cieszyć się właściwościami bielizny. Ale zalecenia producenta to jedno, a pranie wykonane przez męża drugie. Mój ślubny wrzucił do pralki na 40 stopni z wirowaniem (!) i z ulgą stwierdzam że taki jednorazowy wybryk nie wyrządził szkód tkaninie ani samemu wyglądowi bielizny. Nic się nie powyciągało czy odkształciło. Mimo iż nam się upiekło powyższe, nie róbcie tego w domach :) Jeśli chodzi o schnięcie, następuje ono ekspresowo, gdybym potrzebowała bielizny z dnia na dzień, spokojnie późną nocą można wyprać a rano będzie sucha.

Wizualnie każdy kto lubi nowoczesny design będzie zadowolony z wyglądu kompletu, czerń ze srebrnymi wstawkami aż zachęca aby go na siebie włożyć. Przylegająca linia bielizny ładnie wygląda na sylwetce, i jak wcześniej wspomniałam, bez kłopotu można założyć ją pod “normalne” ubranie, nic się nie odznaczy.

Podsumowując, bielizna Tervel Optiline Silver Ions zasługuje na polecenie, i mam nadzieję, że coraz więcej osób chętniej skorzysta z produktów tej firmy, i zamiast pochwały cudzego, swoje będziemy głośno chwalić :) A uwierzcie mi,  jest czym się zachwycać. Cena produktów marki Tervel jest bardzo przystępna, więc w okresie gorączkowego poszukiwania prezentów choinkowych ( i nie tylko ) warto rozważyć taki podarek dla swoich usportowionych bliskich.

* Zdjęcie wykorzystane w opisie zawiera koszulkę z krótkim rękawem, długi rękaw wygląda identycznie.

Serdecznie dziękuję firmie Tervel za przekazanie kompletu bielizny do recenzji.

Żaklina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close