koszulka WARM TREND 150411 ODLO

Producent: ODLO
Model: koszulka WARM TREND 150411
Cena: 229.95 PLN

Po raz kolejny miałam przyjemność testować termoaktywny produkt znanej marki ODLO, koszulkę WARM TREND 150411. Z założenia jest to pierwszy element trójwarstwowego ubioru od ODLO (bielizna termoaktywna – bluzy techniczne – kurtki i spodnie techniczne), przylegający bezpośrednio do ciała i chroniący je przed utratą ciepła. Już wcześniej miałam możliwość z sukcesem testować czapkę z tej serii, więc równie wielkie oczekiwania miałam względem koszulki.

Pierwsze co zwróciło moją uwagę, to wygląd i jej wykonanie. Bardzo kobieca, z kwiatowym motywem (dostępny tak jak przy czapce w trzech wariantach kolorystycznych) w niczym nie przypomina innych ubrań termoaktywnych, które pieczołowicie chowa się pod bluzę. Ładnie wykrojona, starannie uszyta i w pięknym kolorze, aż żal zakładać pod spód!

Oczywiście na przyjemność noszenia tej koszulki nie złożył się jedynie jej wygląd, ale przede wszystkim jej walory termoaktywne. Wykonana została ona z materiału Warm Effect którego włókna mają potwierdzenie certyfikatu Oko-Tex Standard 100. Brzmi to skomplikowanie, ale dla laika najważniejsze jest to, że naprawdę rewelacyjnie utrzymuje on ciepło, odprowadzając wilgoć ze skóry na zewnątrz. Dodatkowo działanie 'effect by ODLO’, czyli zawartość w tkaninie antybakteryjnych jonów srebra niweluje przy dłuższym użytkowaniu nieprzyjemny zapach i zapewnia skórze ochronę.

Koszulka wygląda na bardzo delikatną, ale to jedynie pozory, nie udało mi się w niej zmarznąć, nawet gdy na mrozy zakładałam jedynie ją pod zimową kurtkę na spacer z psem. Producent podaje, że zgodnie z wykresem Systemu Kontroli Temperatury ODLO, najlepiej sprawdza się ona w temperaturach od ok. +15 st. C [niska aktywność] do ok. -25 st. C [wysoka aktywność]. Ja nosiłam ją w temperaturze do – 10 st. (większe mrozy mnie nie zaszczyciły)  z bardzo dobrym rezultatem.

Świetnym rozwiązaniem jest jej przedłużony tył, który nie tylko estetycznie wygląda, ale przed wszystkim chroni przed podciąganiem na ciele i przemarznięciem. Szczególnie doceniłam to przy moich ukochanych spodniach biodrówkach, chyba każda kobieta schylając się w zbyt  krótkiej koszulce miała plecy (i nie tylko  ;) na wierzchu, a tutaj ten problem nie istnieje.

Po wewnętrznej stronie jest “drapana” miękka warstwa materiału, który gwarantuje delikatne potraktowanie naszego ciała. Dodatkowo płaskie szwy zapobiegają otarciom i podrażnieniom, co sprawia że  przyjemnie jest czuć ubranie na ciele.

Mimo noszenia koszulki czasem dzień po dniu, nic jej nie “dolegało”, nie zmechaciła się, nawet stopień jej przybrudzenia (koszulka jest biała ze wzorem) nie był wielki, a  spodziewałam się że będzie szybko szarzała. Choć należy wziąć pod uwagę to, że w kopalni w niej nie pracowałam ;)

Koszulka WARM TREND 150411 bez problemu przetrwała pranie w pralce oraz ekspresowe suszenie na grzejniku, ponieważ potrzebowałam jej na już i teraz. Schnie naprawdę szybko!

W mojej opinii sprawdziła się nawet na 6+, bo 5 serduszek którymi dysponuję to zbyt mało, żeby ją ocenić! Zdecydowanie polecam koszulkę  WARM TREND 15041 i czapkę z tej serii (w poprzedniej recenzji) bo to są produkty które zdecydowanie zadowolą osoby ceniące pewne działanie i wygodę.

 

Dziękuję firmie ODLO za przekazanie produktu do recenzji.

Żaklina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close