Kredki Block Crayon. Zestaw farma 12 sztuk.

Niebanalne i pomysłoweczy równie praktyczne?

To pierwsze skojarzenia, które nasunęły mi się na myśl o kredkach – klockach Block Crayon. Te kredki przykuły moją uwagę i pobudziły dociekliwość. Pomysł bardzo mi się spodobał, jednak jak każda mama, obdarzona intuicją, z pewną dozą niedowierzania i ostrożności  obserwowałam ten produkt. Tym bardziej miło mi było sprawdzić z córką „co w trawie piszczy” – i jak się okazało rozwiać wszystkie wątpliwości!

Kredki są bardzo praktyczne! Spełniają kilka funkcji – od podstawowej, czyli rysowania po wszelkiej maści zabawy: układanie kloców, naukę cyfr czy oglądanie zwierzątek.

Zestaw zawiera 12 kredek-klocków, w tym 7 pojedynczych klocków, 3 figurki i 2 podwójne większe klocki. W naszym zestawie kredki występują w dziesięciu różnych kolorach. Są to tzw. Suche kredki świecowenie zostawiają tłustych śladów. Są dość twarde i wytrzymałe – rzuty na ziemię nie zrobiły na nich żadnego wrażenia :). Klara szybko nauczyła się z nich korzystać – ponieważ nie są tłuste wymagają nieco większego „docisku” do papieru, jednak właśnie dzięki temu są też przyjaciółmi Mamy – niecelowo nie brudzą przypadkowych powierzchni, ani małych rączek. Rozmiar i kształt kredek ułatwia ich chwyt przez najmłodszych (nasz młody recenzent ma 18 miesięcy). Każda kredka – klocek ma wytłoczone wzory: literę, cyfrę oraz na dwóch pozostałych bokach motyw tematyczny (w naszym zestawie związany z życiem na farmie).

Zabawa w układanie klocków, również należy do przyjemnych. Kredki – klocki posiadają duże otwory i trzpienie– więc ich ułożenie nie jest trudne dla dziecka, łatwo udaje się je dopasować. Wbrew pozorom, nie kosztem stabilności budowli (oczywiście pamiętacie, że wraz z użytkowaniem  “kredek”, nasze “klocki”  będą się zużywać).

Niezwykły pomysł, dobre wykonanie, świetna zabawa i brak szkód = piątka z plusem!

Serdecznie polecam wszystkim „Malarzom – Inżynierom”

Hanna 

Sugerowana cena: ok. 35zł

Informacje Producenta:

Nowatorski zestaw kredek świecowych dla dzieci od 1-go roku życia.

Zestaw zawiera 12 sztuk kredek świecowych w kształcie zwierzątek i klocków.

Wyraźne kolory aktywizują dzieci do czynnej zabawy w kolorowanie.

A dodatkowy wariant nakładania jednej kredki na drugą umożliwia konstruowanie różnorodnych budowli.

Serdecznie dziękujemy dystrybutorowi marki Block Crayon – firmie Lime Sp. z o.o. za przekazanie kompletu kredek do recenzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

top-facebook top-instagram top-search top-menu go-to-top-arrow search-close